wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Saturnin, je kniha mého srdce miluju ji od první do poslední stránky. Takže jsem byla hodně zvědavá na tohle pokračování,ano bavila jsem se, ano byly tam známé postavy jen jsem zklamaná. Nic nového se nestalo, jen nám přibyl nový strýček, Milouš se "polepšil", Saturnin ztratil své kouzlo, a hlavní hrdina mi přišel jako ještě větší moula než byl. Více by se mi líbilo kdyby autor příběhy postav rozvedl dále, než aby zopakoval to samé co už se stalo. Je mi úplně fuk že ji napsal pan Macek, mé hodnocení s tím nesouvisí ani náhodou, jen holt nesplnil mé očekávání toť vše.

01.01.2018 2 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Přečetla jsem za jeden večer, moc jsem se bavila, chvilkama dojímala, a po přečtení mám Kovyho ještě raději. U jedné pasáže jsem se smála dokonce nahlas bylo to tak krásně popsané že to nešlo jinak :)

21.12.2017 5 z 5

Krysařovy střevíce Krysařovy střevíce Joanne Harris

moc se mi líbila.

22.05.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Bezvadná, opět se mi moc líbila.

08.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha mě hodně bavila, krásně odsýpala, byla napínává, rozhodně si přečtu i další díl.

06.03.2017 5 z 5

Není co dodávat kniha se mi líbila :)

20.01.2017 5 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Krásná oddechovka, báječně naladí na vánoční notu :)

18.12.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Opět to nebudu dlouze okecávat knížka se mi moc líbila a už se těším až otevřu další díl.

19.11.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Poslouchala jsem ji jako audioknihu. A ze začátku jsem si říkala wow takový temný dům všude kolem les a ti lidi jeden střelenější než druhý a nějaké dávné tajemství mezi nimi docela jsem se bála co to bude...ale o to víc jsem byla zklamaná jak to nakonec dopadlo...asi tak od půlky jsem chtěla přeskočit na konec abych se dozvěděla co to bylo za tajemství a co se stalo, ale doposlouchala jsem to do konce. Čekala jsem to lepší, ale budiž.

18.11.2016 1 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

U prvních dvou dílů jsem se sice nasmála o mnoho víc, ale ani tenhle mě nezklamal, příjemná oddechovka jen mohla být delšíííííí :D

19.10.2016 5 z 5

Velká kniha o seriálu M*A*S*H Velká kniha o seriálu M*A*S*H Suzy Kalter

Seriál miluju, znám ho téměř nazpaměť, proto je tahle khiha pro mě poklad. Jak už tady bylo napsáno několikrát i já v ní můžu listovat pořád dokola a dokola a dokola a nikdy mě neomrzí.

28.09.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Dlouho mi trvalo bez jsem se začetla,ale líbilo se mi to.

18.09.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Do Volání kukačky jsem se dlouho nemohla začíst, ale u téhle knížky mi to šlo samo. Bezvadný příběh,Cormoran je mi čím dál víc sympatičtější hrdina.

17.09.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Opět úžasný příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Doufám že bude další díl.

16.09.2016 5 z 5

Po předchozích dvou mě tahle bohužel zklamala.

11.09.2016 2 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Nemohla jsem se odtrhnout opět úžasný příběh.

01.08.2016 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Bohužel, nebavila mě ani ne v polovině jsem ji odložila.

18.07.2016

Bavila mě moc, tak jako ten první díl.

10.07.2016 5 z 5

Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Alan Alda

Co dodat prostě nádherná knížka. A navíc já miluju M*A*S*H takže to byla skoro povinnost si tu knihu přečíst :)

10.06.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Už dlouho se mi nestalo abych se u nějaké knížky smála nahlas, tahle byla naprosto úžasná.

10.06.2016 5 z 5