Nikdy si nedávejte vycpat svého psa

Tato kniha je životopisem herce Alana Aldy, kterého většina z nás zná hlavně z nesmrtelného seriálu MASH. Vypráví tu o svém dětství mezi komedianty, o nemoci své matky, o manželce a rodině i o práci na MASH i jiných filmech. Najdete tu jeho osobitý humor a rozhodně se nebudete nudit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/6734/nikdy-si-nedavejte-v-6734.jpg 4.5125
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Ikar (ČR)

Never Have Your Dog Stuffed: And Other Things I've Learned (2005)

Kniha Nikdy si nedávejte vycpat svého psa

MilanCFC
09.07.2018

Aldovy paměti jsem dlouho sháněl a jsem moc rád, že je již ve své knihovně mám. Nehnou se odtud, protože je to výborné čtení a docela horská dráha emocí - od brilantního humoru přes opravdový strach o vlastní život po smutný osud jeho matky. Alan Alda není jen Hawkeye a MASH. Teď s chutí do jeho dalšího díla, ať se dozvím, co tedy zaslechl :-)

Etule
13.05.2018

Musím se přiznat, že ze začátku jsem měla problém se začíst. Jednak proto, že tohle byl můj první životopis, co jsem kdy četla, takže jsem si musela zvyknout. Jednak proto, že jsem podvědomě hledala Hawkeye z M*A*S*H*. Ten tam ale nebyl. :) Jen Alan, který vás dostane svým vlastním způsobem, humorem a vyprávěním.
Pěkné čtení.

maky17
02.01.2018

Chvíly mi trvalo se do knihy začíst,do způsobu jakým stylem je psaná. Každopádně mě příjemně pobavila a pomohla mi seznámit se s Alanem Aldou víc osobněji,nejen tak jak ho znám ze seriálu M*A*S*H jako představitele Hawkeye.

Kassiopeia
12.09.2017

Vtipné, vtipné a ještě jednou vtipné! Doporučuji.

Ivulka90
12.11.2016

Alana Aldu mám neodmyslitelně spokojeného se seriálem M.A.S.H., ale po přečtení knihy ho vidím i jinak. Jeho laskavý humor, se kterým komentuje veškeré dění, mě dostal.

Radunnie
10.07.2016

Představitele Hawkeye jsem zbožňovala v seriálu M.A.S.H., ale po přečtení této knihy ho zbožňuji snad ještě víc! Chytrý pán, jen co je pravda!

Cella
15.06.2016

Ať už jste či nejste blázni do M*A*S*H*E, tohle stojí za přečtení. Hawkeye už najednou není pouze Hawkeye, ale velmi zajímavý pán, který žije a žil opravdu bohatý život.

wendulka0502
10.06.2016

Co dodat prostě nádherná knížka. A navíc já miluju M*A*S*H takže to byla skoro povinnost si tu knihu přečíst :)

životopisy autobiografie

Alan Alda
americká, 1936

Kniha Nikdy si nedávejte vycpat svého psa je: