Bridget Jonesová – S rozumem v koncích

Druhá kniha s ženskou hrdinkou Bridget má stejně jako kniha první – Deník Bridget Jonesové (česky AURORA 1998 a 2001), všechny předpoklady, aby zaujala a pobavila nejen čtenářky, ale všechny čtenáře, kteří mají rádi inteligentní humor. S hlavní hrdinkou Bridget se setkáváme v době, kdy se jí splnil sen – získala perspektivního partnera. Po měsíční známosti s Markem Darcym však zjišťuje, že není všechno zlato, co se třpytí. Trnitá cesta k získání duševní rovnováhy zralé třicátnice je opět popsaná s vtipem, sebeironií a šarmem moderní, inteligentní a chytré ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7817/big_bridget-jones-bridget-jonesova-s-ro-6k2-7817.jpg 3.7675

Bridget Jones 2.

Vydáno: , Aurora (Praha)

Bridget Jones: The Edge of Reason, 1999

Kniha Bridget Jonesová – S rozumem v koncích

IvetaZ
04. listopadu

Slabší stejně jako i druhý film. K odpočinku to stačí a aspoň to není taková slaďárna jako jiné knížky.

roman9276

Nejdřív jsem myslel, že dám o jednu hvězdu míň, protože kniha mě nebavila tolik jako předchozí díl. Bridget a její kamarádi už mi přišli jako banda ufňukanejch zoufalců, ale druhá půlka to docela vytáhla a já se zase bavil.

JointlieKat94

Miluju Bridget, ale spíš tu praštěnou, filmovou :D

Je mi líto, ale prostě od mala sleduju s mamkou Bridget v tv, nikdy by mě nenapadlo (dřív jsem tolik nečetla) že je i knižní verze a že té filmové není moc podobná!

Ale tak to je jedno, mamce teď dokupuju tyhle knihy v antíku, co koupim, to přečtu (je přece z antíku a čtená už byla! :D) a pak jí to předám.. :D

Díl se mi líbil, Thajsko bylo výživný :)

Adellll

Opět sice nic světoborného, ale jako oddychovka naprosto parádní. Bridget jsem si i přes její množství špatných vlastností oblíbila a i když filmy mi stále připadají lepší, jejich předlohy zas o tolik nezaostávají.

Lucia1989

Asi som už moc ovplyvnená filmom, ktorý som už videla niekoľkokrát, ale paradoxne film sa mi zdá oveľa lepší než kniha. Asi je to tým, keď vidíte film skôr než čítate knihu.

vladislav6610

Trochu jiné, ale dá se číst.

adrianna0305
18. lednaodpad!

Po přečtení tohoto deníku jsem fakt v koncích. Ve filmu je Bridget ujetá, ale pořád normální, knižní Bridget je totální blbka, nesympatická, odporná svým tupým chováním. Vlastně všechny postavy v téhle knize byly pitomé, i ty jejich příhody. Totální blaf.

sodmic

Bridget je klasika, top k relaxu, ale to je vse