Bridget Jonesová: Láskou šílená

Bridget Jonesová se vrací po téměř šestnácti letech na scénu. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Bridget zestárla, sama vychovává dvě děti, ale na jejím přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Někde pod povrchem té současné dospělé Bridget je pořád ta rozpustilá třicítka, co se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, věří v lásku až za hrob, je magnetem na trapasy a neustále řeší svou váhu. A i když do jejího seznamu předsevzetí přibyly nové výzvy („Přestanu před dětmi varovně počítat „Raz… dva…“, aniž jsem rozhodnutá, co vlastně udělám, až řeknu „tři“…“) a některé zůstaly stejné („Nebudu jíst víc než tři Big Macy nebo panini se sýrem a šunkou ze Starbucks týdně…“), je jasné, že Bridget, kterou milují miliony čtenářů po celém světě, je zpátky v plné polní. Bridget je zpět a je prostě skvělá! Budete se smát, budete plakat a hlavně – budete ji milovat!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208314/big_bridget-jonesova-laskou-silena-Pqc-208314.jpg 3.4680

Bridget Jones 3.

Vydáno: , Ikar (ČR), XYZ (ČR)

Bridget Jones: Mad About the Boy, 2013

Kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená

roman9276
06.09.2021

No... Co říct, knihu jsem dočetl s velkým sebezapřením. Mrzel mě ten velkej skok mezi prvním a druhým dílem. Kniha už hodně pokulhávala za předchozími díly, humor byl už hodně suchej, ale byl jsem rád, že jsem se dozvěděl jak to s Bridget dopadlo.

lenkaBajza
28.02.2021

Jak se píše níže, příjemná oddechovka, přečíst se to dalo... ale nebyla to stará dobrá trapná Bridget:) Pár velmi vtipných momentů bych spočítala na prstech jedné roku, jinak děj prostě plynul a nic moc se nedělo.

Tesset
26.12.2020

Tenhle díl mě bavil více než předchozí dva. Aby to mohla být Bridget, muselo se stát, to co se stalo (i když mě to neskutečně mrzelo). Super.

barbora5058
22.10.2020

Ale jo no, dá se přečíst. Od poloviny knihy mě příběh začal trochu bavit. Kdo hledá pohodovku, kniha splňuje, ale rozhodně je horší než 1 a 2. Moc nechápu záměr tohoto dílu - Mark + děti, když je potom ještě vydaný díl Bridget, která čeká dítě - zfilmováno. To se chystám číst, ale moc to nedává smysl. Pohodovka pro fanoušky Bridget.

lencin
29.09.2020

Bridget po letech.
(2015)

crazyslunicko
27.09.2020

(+ SPOILER) Moje první kniha o Bridget Jones. Viděla jsem pouze film v televizi. Bridget po Markově smrti vychovává sama své dvě děti a stávají se ji přitom dost humorné situace. Velice milá kniha o tom, jak se samoživitelka snaží o milostný vztah s koženou bundou a kolouškem.

pegasek
26.09.2020

Na knize byl fajn začátek a konec.Knihu jsem dočetla silou vůle.samotny příběh knihy by stačil tak tři kapitoly a ne tak nekonečnou knihu.docteno a posilam dál.

Nicolka77
15.09.2020

Pro mne osobně, nejlepší díl! Líbilo se mi jak v tomto díle Bridget neřešil tolik zbytečností jako v předchozích dílech (počet vypitych skleniček alkoholu, počet vykorenych cigarety...). Takže za mě zatim nejlepší díl, uvidím jak to bude s posledním dílem.