Ovšem

Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem. Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358527/ovsem-bOO-358527.jpeg 4.3670

Kniha Ovšem

Nikol2110

Krásné napsána kniha, která se rychle četla. Jakmile člověk zacal cist, tak se nemohl odtrhnout. Bylo popisováno jeho dětství, zazitky z cestování a vlastně jeho zacatky. Pro mě to není žádný YouTuber, ale člověk co už v tak málo letech má spousty zážitku ze zahraničí ale také rozhovoru (viz Dalajláma). Doporučuji všem, co odsuzují mladé lidi proslavené internetem.

PanTydlitát

Nádherně napsaná kniha, protkaná množstvím vtipných pasáží. Kovy dokáže i obyčejně nehumorným situacím vdechnout humor, a za to smekám oba své klobouky.

Rezi29

#audiokniha - Kovyho jsem sledovala na youtube jednu dobu hodně, hltala jsem každé video, které vydal. Ale po letech už můj zájem o něj dost opadl. Ale na Audiolibrixu jsme narazila na to, že jeho kniha OVŠEM vyšla i v audiu a že ji sám namluvil. Jelikož plním audioknižní výzvu a je tma právě bod - Audiokniha namluvená autorem, řekla jsem že to zkusím. Můj oblíbený youtuber a zároveň splněný bod ve výzvě, proč ne. Knížka je zajímavá, fanouškům Karla přinese spoustu zajímavostí z jeho života. Nemám, co bych knize vytkla.

Malíček

Kniha se četla velmi dobře, styl psaní je nenáročný a kniha hezky plyne pod rukama. Na druhou stranu musím ale říct, že příběh je sice fajn, ale určitě jsem z něj nebyla nijak extrémně nadšená. Neurazí, nenadchne, možná lepší průměr?

SherlyMoony

Bylo zajímavé přečíst si o soukromých příbězích a historkách Kovyho. Toto byla vlastně první knížka ze života nějaké české známé osobnosti, kterou jsem četla.

Kniha je velice pěkná, určitě doporučuji!

Kupcovka

Dámy a pánové, tomuto se říká perfektní knížka. Perfektně jsem se uvolnila.

Zdeňula

Kniha se četla velmi dobře. Mohu doporučit....

Natty1233

Kovyho sleduji už dlouho a kniha se mi z určitých důvodů do rukou dostala až nedávno. Bylo fajn si zjistit nějaké informace, které jsem neznala. Přečtené jsem měla během pár hodin.