Ovšem

Ovšem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358527/bmid_ovsem-bOO-358527.jpeg 4 823 196

Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem. Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem!... celý text

Elis.161
22.12.2017

V životě jsem nic podobného nečetla. Kovymu se do ní podařilo vměstnat opravdu úplně všechno. A jak v ní sám doufá, hodně jsem se u ní nasmála, dojala i zamyslela. Na něco takového musí mít člověk talent. A Kovymu rozhodně nechybí. Vždycky mi připadal jako skvělý člověk a po přečtení téhle knížky se nic nezměnilo. Spíš utvrdilo. Báječná kniha, děkuju. ♡

Ichi981
21.12.2017 5 z 5

Kovyho kniha vyšla ve chvíli, kdy jsem zrovna neměla co číst, takže jsem měla hroznou radost, že budu mít konečně knížku na čtení pod lavicí při nudných přednáškách. Nestalo se tak. Knížku jsem přelouskala hned, jakmile jsem si jí donesla domů a chtěla si jí "zběžně" prohlédnout. Stejně, jako je Kovy výborný řečník, je i skvělý spisovatel. Všechny kapitoly se mi četly samy, v jednu chvíli jsem se nahlas smála, za pár stránek zase dojímala. Raději jsem neměla přílišná očekávání, abych náhodou nebyla zklamaná, ale to se vůbec nestalo. Na to, že je to autorova první kniha, je napsaná velmi dobře, zajímavě, vůbec nenudí a moc se mi líbí i jeho styl vyprávění, trochu mi připomíná moje oblíbené autory. Může si jí přečíst i někdo, kdo ho nezná z Youtube, protože všechno stručně (a vtipně) vysvětluje, aby to bylo srozumitelné téměř každému. Doufám, že bude s psaním knih pokračovat a moc se na jeho další díla těším.

wendulka321
21.12.2017 5 z 5

Přečetla jsem za jeden večer, moc jsem se bavila, chvilkama dojímala, a po přečtení mám Kovyho ještě raději. U jedné pasáže jsem se smála dokonce nahlas bylo to tak krásně popsané že to nešlo jinak :)

dancadragneel
17.12.2017 5 z 5

Rozhodně zajímvaá četba :) Kovy je prostě skvělý nejen youtuber ale i jako spisovatel :) hodně se toho člověk z jeho knihy dozví a hodně mu ta kniha zlepší náladu a donutí ho nad nějakými věcmi přemýšlet. Doufám, že se mu nadále bude dařit dobře :)

SelenaDemi428
09.12.2017 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou během chvíle a rozhodně nelituji toho, že jsem si ji koupila. S Kájou jsem vyrostla, pamatuji si jeho začátky a tahle kniha pro mě prostě byla nutnost. Hezky jsem se u ní odreagovala a pobavila a rozhodně se k ní ráda v budoucnu vrátím.

nakavusterezou
07.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha, která toho v sobě má tolik! Ale jsem toho názoru, že knihu by měli číst alespoň lidi od 15 let, ne proto, že je to nepřístupné, ale proto, aby pochopili, co Kája chtěl napsat, co chtěl tou danou větou říct a hlavně aby se obě strany vyhly nepříjemnostem, které by mohly nastat.

Já jsem s knihou spokojená a doporučuji ♥

Jen ty básničky šly trochu mimo mně - nemám nadání na poezii a ani cit:)

magnolia
06.12.2017 4 z 5

Autora jsem poznala díky dceři a líbil se mi v těch "domácích" videích. Asi nejvíce mi v paměti zůstaly jeho nahrávky z magneťáku, když byl malý (to jak se smál sám sobě, bylo takové milé, rodinné a shovívavě legrační). A taková je tato knížka, je milá a hodně upřímná. Nevadí mi, když píše někdo, kdo není spisovatel, pokud má co říci a nebo si to chce jenom zkusit. Ostatní youtubery neznám, Kovy je mi sympatický a přeji mu hodně nápadů a osobního štěstí.

Zuzka.K
04.12.2017 4 z 5

Bála jsem se knihu koupit, protože jsem čekala, že to bude podobný odpad jako u ostatních youtuberů. Bylo to psáno jeho slovy a proto se mi kniha příjemně četla. U některých částí jsem se smála, jiné mě naopak rozplakaly možná i z důvodu, že zde byla spojitost i s mým životem. Líbila se mi část, kdy Kovy vyzývá čtenáře, aby se nebáli být odvážní při cestování a nebáli se zkoušet nové věci. Líbí se mi, že kniha je opravdu o Kájovi a jeho životě a ne přímo zaměřená jen na youtube. Myslím, že v knize odhalil jedno z jeho největších tajemství, což určitě nebylo lehké takhle sdělit všem lidem. Knihu příjemně oživily i jeho básně. Knihu doporučuji.

Amalberga
02.12.2017 odpad!

Dlouho jsem Kovyho na YT sledovala a patřila k jeho fanynkám. Jenže v poslední době se nezmůže na nic nového. Vtipy a témata recykluje a je čím dál jasnější, že jeho cílová skupina jsou hloupoučké puberťačky 11-14.
Samozřejmě musí mít Kovy (jako každý správný youtuber) vlastní knížku se svým "úžasným" životním příběhem napsaným průměrným slohem středoškoláka. Ne, na knížce není nic zajímavého. Znám i pár knížek od youtuberů (ze zahraničí pochopitelně), jejichž knížky jsou po výtvarné stránce svěží a originální a vtipné.
Bohužel v naší malé české kotlině na něco takového sotva narazíme. Tenhle současný trend: je slavný youtuber, takže fanoušci si tu jeho patlaninu koupí, tak to vydám, ať je to sebevětší sračka, mě neskutečně vytáčí. Je tu spousta jiných talentovaných mladých lidí, kteří psát umí, ale protože nejsou před napsáním slavní, málokdo si troufne jim knížku vydat, což je velká škoda. Pak se divíme, že u nás kvalitní literatura skoro vůbec nevychází.

rarášek
30.11.2017 5 z 5

Tahle knížka byla opravdu, jak název napovídá, o všem. Smála jsem se, dojímala, přemýšlela, občas i pobrečela a myslím si, že mi tahle knížka opravdu něco dala. Kovyho videa ráda sleduji, protože jsou vtipná i rozumná a věděla jsem, že tahle kniha bude totéž. To nekonečné čekání, než mi ji pošta doveze, se vyplatilo.
Gratuluji Kovymu k vydání jeho vlastní knížky a přeji mu hodně štěstí v budoucnu. :)

nassuya
29.11.2017 5 z 5

čtení knihy mě pobavilo, rozesmutnilo, ale hlavně mi to dalo hodně zajímavý pohled na svět (nad kterým je třeba se občas zamyslet).. za mě skvělá kniha, která stojí za přečtení :) jen tak dále Kovy/Kájo

Mayashell
29.11.2017 5 z 5

Dokud mne moje dcera nedovlekla na jeho autogramiádu, neměla jsem ponětí kdo to je. Při čekání na pro ni nezbytný podpis a fotku :-) jsem knihou listovala a docela zaujala natolik, že jsem se rozhodla si ji přečíst.
Na svůj věk je to moudrý mladý muž, co umí pobavit a zaujmout, kniha se dobře čte.

Eliot30
26.11.2017 5 z 5

Právě jsem dočetla OVšem. Některé pasáže mě rozesmáli, některé rozplakali a s jednou z nich jsem se včera (25.11.2017 - R.I.P.) ztotožnila. Podle mého je kniha báječná, každý si v ní najde své.

Heimy
26.11.2017 5 z 5

Myslím, že Kovy by měl udělat buďto knihu se sbírkou básní a nebo cokoliv jiného, ale tohle prostě byla bomba.!

Žožik
26.11.2017 5 z 5

Za mě úplně úžasné. Knížka byla krásně napsaná a také velice zajímavá. Kovyho styl psaní mi taky sedl - takže co víc si přát? :)

betule3
24.11.2017 5 z 5

Nádherně napsaná a procítěná kniha. Kovyho mám moc ráda a neskutečně mi jeho styl psaní sedl. Za mě nejlepší "youtuberské dílo". :)