wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Skvělá oddechovka i když ta zápletka je jako z nějaké šílené americké komedie, ale člověk se baví už jen tím jak je to šílené, ještě teď mě bolí břicho jak jsem se smála a to i nahlas a dlouho. Rozhodně doporučuji přečíst. Jediné co si přeju ať nás pan autor dlouho nenapíná, nutně potřebuju vědět co bude dál!

18.10.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha je hodně čtivá, člověka doslova vtáhne a už nepustí, Prostě musíte číst dál a dál... Jen ten hlavní hrdina byl chvílemi až moc superhdinský, ale jinak se mi kniha moc líbila.

14.10.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha se mi líbila, ale po těch všech pochvalných hodnoceních jsem od ní asi čekala víc. Nicméně si myslím že stojí za přečtení. Jen by za mě mohla být kratší.

13.10.2018 3 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Tak tu jsem ani nedočetla, jak mě nebavila.

30.07.2018 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Bezvadná knížka, měla jsem ji přečtenou za jedno odpoledne.

29.07.2018 5 z 5

Jak básníci přicházejí o iluze Jak básníci přicházejí o iluze Ladislav Pecháček

Miluju jak ty filmy tak knihy, Obojí je úžasná oddechovka :) Moc dobře se čtou, jsou tenké, pobaví.

28.07.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Byla jsem trochu skeptická protože jak je na něčem nálepka světový bestseller tak mám tendence dát od knihy ruce pryč, ale byla skvělá krásně odsýpala díky poměrně krátkým kapitolám, napnutá jsem byla od začátku do konce,místy jsem si i poplakala. A jak to u správné detektivky má být udělal to ten do kterého bych to neřekla.

12.06.2018 5 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Kniha splnila to co měla, ale nějak zvlášť mě nenadchla.

06.06.2018 3 z 5

Žralok Žralok Dick Francis (p)

Taková moje jednohubka na dva dny. Splnila přesně to co jsem od ní očekávala.

01.06.2018 5 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Pěkný, oddechový příběh.

28.04.2018 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Byla to moje první kniha s tímto tématem, moc jsem se těšila,příběhy postav byly opravdu smutné. Ale bohužel pro mě tato kniha byla až příliš na efekt, nemohu se tohoto dojmu zbavit. Je mi líto příběh má jistě potenciál, ale ne v této knize. :(

10.04.2018 2 z 5

Broskve pro otce Francise Broskve pro otce Francise Joanne Harris

Řekla bych hezké zakončení, ale už víc nepotřebuji.

03.04.2018 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Naprosto slpnila účel, odpočinková, kniha u které člověk ví jak dopadne :)

31.03.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Poslouchala jsem jako audioknihu a musím říct Pavel Rímský prostě umí, mrazivé, napínavé, jen na mě až moc dlouhé měla jsem pocit že snad nikdy nebude konec...ale líbila se mi. Už se těším až si poslechnu další díly.

30.03.2018 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Opět, krásné a pohodové čtení.

20.02.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Líbila se mi. Ty předchozí se mi líbily mnohem více a jak už zde bylo řečeno tentokrát mi tam scházelo více luštění hánek a trochu víc napětí.

17.02.2018 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Četlo se mi to hezky, ale myslím že víc tohoto žánru už nepotřebuji, zas tak nadšená jsem nebyla.

13.02.2018 3 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Chvilkama bavila, chvilkama ne, tak půl na půl. Ove zůstává mou srdcovkou. Britt-Marie se bohužel nepřidá.

10.02.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zase další detektivka, nenadchla, neurazila.

27.01.2018 3 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Lincoln a Amélie jsou moje srdeční záležitost, ovšem tady na mně bylo moc politiky, ale jinak nemám námitek. :)

05.01.2018 4 z 5