Žralok

Až k vraždě se nenávidí Allardeckové a Fieldingové, od nepaměti působící v dostihovém světě. Manželství jejich Romea a Julie, Bobbyho a Holly, podporuje jediný z nich, Hollyino dvojče, žokej a šampion steeplechase Kit Fielding. On jediný jim také přispěchá na pomoc, když bulvární plátek uveřejní zprávu o hrozícím krachu jejich ... celý text

Až k vraždě se nenávidí Allardeckové a Fieldingové, od nepaměti působící v dostihovém světě. Manželství jejich Romea a Julie, Bobbyho a Holly, podporuje jediný z nich, Hollyino dvojče, žokej a šampion steeplechase Kit Fielding.
On jediný jim také přispěchá na pomoc, když bulvární plátek uveřejní zprávu o hrozícím krachu jejich podniku, která by právě ten krach dokázala přivodit. Kit se rozhodne vypátrat, kdo a proč chce mladým lidem ublížit - a vystaví se tím nebezpečí nesrovnatelně vyššímu, než skrývá tiskařská čerň. A ve jménu rodinné nenávisti opět hrozí vražda... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/840/zralok-840.jpg 4.696
Série:

Kit Fielding (1.)

Originální název:

Break In (1985)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Jana K
22. června

Pěkná Francisovka, ale moje úplně top to není. Příběh je fajn, hlavní hrdina sympaťák, stejně jako princezna, pro kterou jezdí, ale něco mi tam prostě chybělo. Možná trochu víc akce, těžko říct. Taky mi moc nesedlo novinářské prostředí a intriky v něm.

lisc
25. února

Jako téměř vždy se mi detektivka od Dicka Francise četla dobře - nepotřebuji hromady mrtvol a litry krve, aby mě kniha udržela v napětí. Sympatický hrdina, skvěle vykreslené prostředí dostihů v Anglii a života lidí, kteří se v tímto oborem živí, na druhé straně bezohlednost a hamižnost světa mocných, ale taky humor a láska.

lucmat
07.10.2015

Výborná, výborná, výborná, není co dodat... ;-)

Tinoušek
08.01.2014

Jako všechny od Francise. Krásná, propracovaná... Příjemně odlišná od ostatních :-)

Rup
22.10.2013

Jako vždy láska a pravda vítězí nad lží a nenávistí, a hamižností, a... Škoda, že to nejde prosadit v reálu. Skvělé.

apfelbirne
22.07.2013

Pro mě první francisovka a četla se náramně :-)

vitavita
09.03.2012

V hlavní roli nenávist ...