wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Nádhera, nádhera, nádhera. Skvělá knížka pro milovníky HP naprosto nezbytná ♡

24.05.2019 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Opět výborné, mrazivě drsné čtení. Doporučuji.

21.05.2019 5 z 5

Černý kafe Černý kafe Sophie Loubière

Pátrání po vrahovi z Route 66, trošku jsem se bála že to bude nuda přece jen má ta knížka skoro pět set stran, ale musím říct že mě bavila, ani chvíli jsem se nenudila.

04.05.2019 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Výborné čtení, za jedno odpoledne, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Hodně brzo budu potřebovat další díl :)

02.05.2019 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

To je snad poprvé co mě víc bavila milostná linka v thrilleru víc než samotné vyšetřování. Moc se mi líbila, hned se pustím do druhého dílu protože nutně potřebuju vědět co bude dál :)

01.05.2019 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Opět skvělý příběh. Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Snad jediná "vada" je že z toho popisu jídla a vína na ně člověk okamžitě dostane chuť :D

27.04.2019 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Líbila se mi. Byla fajn.

22.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čtivé,zhltla jsem ji za dva dny, střídání přítomnosti s minulostí bylo super. Napětí až až co se stane a jak to nakonec dopadne...

22.04.2019 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Když to budu brát jako příběh jedné lásky v drsném prostředí ostrova Lewis tak je to na pět hvězd. Ale jako detektivka je to bohužel propadák, už jen za to že jsem víceméně odhadla jak to asi bylo...a ten konec :(

21.04.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Zatím co v Pasti lží jsem zhltla doslova za jedno odpoledne a bylo mi docela líto že byl konec tak rychle. Tak tady bych to viděla zcela naopak. Přišlo mi to hrozně zdlouhavé a chvilkama i nudné. Asi tak v půlce jsem chtěla přeskočit na konec abych se dozvěděla jak to dopadne a měla už klid, ale nakonec jsem dočetla... Ale ten konec...

21.04.2019 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě super. Čtivě napsáno. A o proti předchozím dílům mě Mia docela bavila. Určitě stojí za přečtení.

01.04.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Moje první kniha této autorky a hned plný počet hvězd. Kniha byla čtivá, napínavá,Huldar a Freyja se zařadí k dalším mým oblíbencům. I když jsem tak trochu odhadla odkud vzejde vrah, přesto mě ten konec překvapil,určitě si brzo přečtu i další díl.

23.03.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Žádný zázrak to nebyl, ale napínavé to celkem bylo, i když trochu moc super hrdinské. Na jedno odpoledne ideální.

17.03.2019 3 z 5

První díl byl úžasný, bavila jsem se od začátku do konce, ale tenhle druhý... tak za prvé mi hrozně dlouho trvalo než jsem se začetla, vtipného jsem tam taky moc neobjevila. A navíc kdybych si chtěla číst o politice, tak si otevřu kterékoli noviny a nemusím si na to kupovat knížku.

17.03.2019 2 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

V první řadě musím pochválit obálku, ta je skvělá. Příběh krásně odsýpá, nenechá vás vydechnout. Ale žádný wow efekt to ve mě nezanechalo.

20.01.2019 4 z 5

Sedm dní spolu Sedm dní spolu Francesca Hornak

Ale, jo nadšená z ní nejsem, ale vcelku se mi líbila.

18.01.2019 3 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Jako takhle, bavila mě asi jen první půlka,krásně jsem si zavzpomínala na dětství, zbytek už je jen takové příjemné listování. Ale moc hezké. A co musím pochválit je grafické zpracování to se moc povedlo.

16.12.2018 3 z 5

Návrat Strážce duší Návrat Strážce duší Arnošt Vašíček

Napínavá, skvělá, moc se mi líbila.

01.12.2018 5 z 5

Čekala jsem takovou tu klasiku uf můj život je v troskách tak odjedu a dám se do kupy případně potkám toho pravého pana božského, který mi z těch trablů pomůže a bude láska jak trám. O to víc jsem byla mile překvapená že to tak úplně nebylo. Určitě si přečtu i další díl.

22.11.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Čtivě napsáno, napínavé až do konce. Rozhodně stojí za přečtení. A navíc ta obálka že.... :)

21.11.2018 5 z 5