Zpětný ráz

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když nejlepší francouzský šéfkuchař Marc Fraysse svolá novináře z celého světa, aby učinil šokující prohlášení, proslýchá se, že mu hrozí ztráta jedné ze tří prestižních michelinských hvězd. Při příjezdu do jeho odlehlé restaurace na vulkanické náhorní plošině ve střední Francii však novináře přivítá zpráva, že kulinářský génius byl zavražděn a své poselství už nikomu nepředá. Sedm let po jeho smrti zůstává totožnost vraha stále záhadou. Enzo Macleod se pouští do pátého nevyřešeného případu a při rozkrývání spletité pavučiny vztahů, jež geniálního kuchaře se složitou povahou obklopují, nachází podivné paralely s vlastním životem, které otevřou staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380784/zpetny-raz-pbO-380784.jpeg 4.3131
Série:

Akta Enzo (5.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host
Orig. název:

Blowback (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (52)

Kniha Zpětný ráz

Přidat komentář
Toffee
předevčírem

Pohodová detektivka, čte se rychle a člověk se i dozví pár zajímavostí ze světa top restaurací.

akdar72
14. srpna

Přečteno během dne. Doufám, že bude další pokračování.

oskli
31. července

Enzo bez nějakých výstřelků a větších nelogičností. Tohle prostředí mu fakt sedlo, příběh byl uvěřitelný, ač zase musela být nějaká větší akce a zamotanice :-) Ale za mě 5* - ideální odpočinková knížka.

mol378
27. července

U mě stále vede série z ostrova Lewis, přesto si rychle koupím každou knihu série se sympatickým Enzem hned jak vyjde a nikdy nezklame. Kromě příběhu je tam vždycky něco navíc z reálií, baví mě vyhledat si, kde se děj odehrává atd. A tady je navíc to jídlo!

rodak
16. července

S prominutím já tu čínskou a tuto sérii prostě žeru.Takže za 5 a bohužel se nám blíží konec.U této knihy jsem měl chuť na ty specialitky.Opět super detektivní linie příběhu.

konicekbily
08. července

Možná i naši televizní šéfkuchaři by se podivili nad tím, jak se autor vyzná v kulinářském řemesle! Kromě toho nám připravil i pěkný detektivní příběh s thrillerovským závěrem. Jako odpočinkovou četbu doporučuji.

kadgam
23. června

Dobrá Enzovská klasika. Zaujímavá a napínavá

Petula.N
28. května

Opět další super příběh :) škoda, že není další kniha. Doufám, že bude další pokračování ....