Návrat Strážce duší

Návrat Strážce duší

Je magický znak na lebkách objevených v kryptě pod kostelem ve vesničce Křtiny důkazem o existenci prastarého Bratrstva ohně? Žili mezi námi tajemní fexti? Střeží hrobku Vojtěcha z Pernštejna vraždící kletba? Nachází se na hradě Houska brána do jiných světů? Beletristické zpracování nových dílů televizního seriálu Strážce duší přináší čtyři napínavé kriminální příběhy. Jejich hrdinové se pokoušejí nejen odhalit pachatele, ale i rozluštit velké otazníky českých dějin. Oproti televizní verzi má kniha bohatší děj a obsahuje více zajímavých faktů i nevšedních hypotéz....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27124/navrat-strazce-dusi-27124.jpg 4.335

Strážce duší (3.)

Romány, Literatura česká, Záhady
Vydáno:, Česká televize

Riccia

Další velmi příjemná "Vašíčkovská" kniha. Čtyři do posledního detailu promyšlené a čtivě napsané příběhy, které jsme kdysi mohli vidět v televizi. Ráda jsem si je připomněla touto formou, která oproti TV verzi nabízí ještě pár bonusů navíc. To co v hraném příběhu člověk nemusí pochopit a vycítitnebo co může přehlédnout, je tady v knize pěkně vysvětleno a zdůrazněno. Pro mne rozhodně "palec nahoru".

Majka1949
05.10.2014

Výborná.

Miky88
29.09.2014

Moc se mi líbil i seriál, ale kniha je prostě kniha. A tato je naprosto vynikající. Příběhy Katky Nelserové a Armína jsou dobbře propracované a čtou se "samy". Je vidět, že Arnošt Vašíček je opravdu skvělý autor.

kazecha
19.05.2014

Úžasná knížka - to se prostě čte samo. Ještě mám v paměti i stejnojmenný seriál, který dávala čt1.

Dandulka
19.12.2013

Opět skvělé čtení, tentokrát další čtyři díly ze stejnojmenného seriálu, plné dobrodružství a napětí. Přesně tak, jak to umí jen Arnošt Vašíček.