Krev démona přehled

Krev démona
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349995/bmid_krev-demona-thriller-s-desivym-hist-jre-349995.jpg 4 112 112

Runa, Šímová a Sumara série

< 3. díl

Za bouřlivé noci je na zámku Stráž nad Nežárkou uspořádán tajný magický rituál. Na spiritistickém stolku v Komnatě duchů zůstane uříznutá lidská hlava. Tělo je nalezeno na starém pohanském obětišti v lese. Kromě hlavy mu chybí i pravá ruka. Lidská oběť naznačuje, že kdosi usiloval o přivolání zvlášť temných sil… Napínavý mystický příběh volně navazuje na úspěšné knihy Ďáblova lest a Ztracená brána. Trojice „vyšetřovatelů“ – doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se pokouší odhalit, jak souvisí série bizarních vražd s tajemnými středověkými artefakty a templářskými šiframi ukrytými v podivné výzdobě kostela sv. Jana Křtitele v Jindřichově Hradci. Zatímco kriminalisté se krůček po krůčku blíží k odhalení rafinovaného vraha, Runa je na stopě nejzáhadnějšímu okultnímu předmětu všech dob. Netuší, že tentokrát bude muset k rozluštění poslední hádanky nasadit život. Anebo možná ještě něco víc.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krev démona. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (38)

mitsu
31.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Ani třetí díl série nezklamal, i když jsem ho odkládala velice dlouho. Přesnosti a nepřesnosti neřeším, zajímá mě příběh a ten mě vtáhl. Jenom za mě je dobře, že tuhle knihu nenatočili. Runa je pro mě ten dobrý...

Jane2016
29.01.2024 4 z 5

Krev démona, knižní rest, který na mě v knihovničce čeká již od minulých Vánoc! Ano přesně tak dlouho. Nevím, čím to je, ale jakmile nemám knihu vypůjčenou z knihovny a nepopohání mě čas, tak se k ní obtížně dostávám. Ale nadešel ten čas a já se konečně začetla do tohoto záhadného příběhu.

A jelikož jsem v Jindřichově Hradci studovala střední školu, měla pro mě kniha velmi známý nádech a moc jsem si ji užívala. Názvy okolních městeček a měst, to mě opravdu bavilo. Co se týče příběhu, ten měl spád, dobře se četl a měla jsem jej velmi rychle přečtený.

Pokud máte rádi záhady, tak Vám jej jednoznačně doporučuji.


Maciiik
15.11.2023 2 z 5

Hm, tak teď po dočtení už konečně chápu, proč tenhle díl není zfilmovaný. I když - možná by to v televizi nevyznělo jako taková slátanina (nad knihou člověk víc přemýšlí a ty nepřesnosti z toho hrozně trčí). Jako kniha mě to tuze zklamalo.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Krev démona v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených140x
ve Čtenářské výzvě18x
v Doporučených8x
v Knihotéce48x
v Chystám se číst29x
v Chci si koupit8x
v dalších seznamech1x