Koupit knihy

Arnošt Vašíček

česká, 1953


Nahrávám...

Nová kniha

Operace sfinga - Kniha první

Operace sfinga - Kniha první - Arnošt Vašíček

Detektivní případy s puncem nadpřirozena V pracovně uzamčené zevnitř je nalezena mrtvola úspěšného spisovatele. Na místo přijíždí komisař Marten, aby odhalil příčinu smrt... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 44 knih

Komentáře (9)

Lele61
18. dubna

Záhadolog a velmi poutavý vyprávěč. Měl jsem možnost být také osobně na jedné z jeho přednášek. Z jeho knížek se čtenář může dozvědět spoustu zajímavých novinek a informací mnohdy zahalených pláštíkem tajemna. Velice zajímavý a specifický autor, který za nejrůznějšími záhadami procestoval velký kus světa a jehož knížky rozhodně stojí za přečtení.

postrach
19.08.2017

Od ARNOŠTA VAŠÍČKA se mi líbí hlavně knihy-o Strážci duší,Dáblova lest a Ztracená brána.Zajatci Dáblova chřtánu a strašidelná kniha Setkání s tajemnem.Těším se moc,na novou knihu Krev démona.Pan Vašíček,píše mistrně a promyšleně.Knihy a filmy,jsou promyšlené a propracované.Dává si hodně záležet.Mě,si svým stylem,okamžitě získal.

Valborga
13.02.2017

Pan Arnošt Vašíček patří k mým oblíbeným autorům, je to úžasný vypravěveč.

tenax
10.12.2015

Kdo umí, umí a nemusí učit, aby naučil. Díky jeho knihám se člověk dozví spoustu zajímavostí z historie a etnografie, které nejsou v učebnicích a přesto není na škodu je znát. A když se ke strohým faktům přidá i fantazie a vypravěčský talent, vznikají knihy, které rozhodně stojí za přečtení.

lucie.8
21.01.2015

Úžasný autor a vypravěč. Nadchly mě jeho přednášky i knihy. Musí mít moc zajímavý život, cestovat a pátrat po záhadách...

fialka voňavá
15.07.2013

Mám pana Vašíčka v oblíbených autorech,protože je ve svém žánru nenapodobitelný.Každá jeho kniha stojí za přečtení.Znám jej z minulosti a jako člověk je velice moudrý a společenský ,když se s ním potkáte nenudíte se ani minutu. Marcela

Nibiru
05.06.2013

Arnošt Vašíček je takový český Erich von Däniken, také cestuje po světě a poznává záhady na vlastní oči.
Jeho knihy jsou velmi poutavé, i když většinou nenabízí žádná vysvětlení.
K mému komentáři ještě přidám velmi pozitivní osobní zážitek, kdy jsem mohla navštívit přednášku pana Vašíčka a odnesla jsem si ty nejlepší dojmy. Vyprávění "na živo" je přece jenom o level výše, než řádky čtené v knize, a musím všem zájemcům jenom doporučit, protože tak jako pan Vašíček poutavě píše, stejně poutavě a spatra vypráví o všech těch úžasných tajuplných věcech mezi Nebem a Zemí, o záhadách, jejichž pozadí většinou sám osobně prozkoumal a také zadokumentoval.
Takže, vážení čtenáři, budete-li mít možnost, nenechte si osobní setkání s panem Vašíčkem rozhodně nechat ujít, stojí to za to!

Dandulka
27.09.2012

Mám pana Vašíčka moc ráda, přečetla jsem snad každou knihu, kterou napsal.Navíc mám moc velkou radost, že je z Ostravy jako já, i když už žiji jinde, Ostrava je v mém srdíčku pořád!!!!!

1