Arnošt Vašíček

česká, 1953 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

České tajemno

České tajemno - Arnošt Vašíček

„Do vzdálených končin světa jsem se vydával lovit záhady sám. Tajemství Evropy jsme odhalovali dva. České tajemno dostalo celý televizní štáb. Česko je zemí záhadám zaslí... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 40 knih

Komentáře (9)

Přidat komentář
DominaCZ
25. června

Mně se líbí především jeho příspěvky do časopisů o záhadách (Enigma ) ohledně jeho výprav apod.

postrach
19.08.2017

Od ARNOŠTA VAŠÍČKA se mi líbí hlavně knihy-o Strážci duší,Dáblova lest a Ztracená brána.Zajatci Dáblova chřtánu a strašidelná kniha Setkání s tajemnem.Těším se moc,na novou knihu Krev démona.Pan Vašíček,píše mistrně a promyšleně.Knihy a filmy,jsou promyšlené a propracované.Dává si hodně záležet.Mě,si svým stylem,okamžitě získal.

Valborga
13.02.2017

Pan Arnošt Vašíček patří k mým oblíbeným autorům, je to úžasný vypravěveč.

tenax
10.12.2015

Kdo umí, umí a nemusí učit, aby naučil. Díky jeho knihám se člověk dozví spoustu zajímavostí z historie a etnografie, které nejsou v učebnicích a přesto není na škodu je znát. A když se ke strohým faktům přidá i fantazie a vypravěčský talent, vznikají knihy, které rozhodně stojí za přečtení.

lucie.8
21.01.2015

Úžasný autor a vypravěč. Nadchly mě jeho přednášky i knihy. Musí mít moc zajímavý život, cestovat a pátrat po záhadách...

fialka voňavá
15.07.2013

Mám pana Vašíčka v oblíbených autorech,protože je ve svém žánru nenapodobitelný.Každá jeho kniha stojí za přečtení.Znám jej z minulosti a jako člověk je velice moudrý a společenský ,když se s ním potkáte nenudíte se ani minutu. Marcela

Nibiru
05.06.2013

Arnošt Vašíček je takový český Erich von Däniken, také cestuje po světě a poznává záhady na vlastní oči.
Jeho knihy jsou velmi poutavé, i když většinou nenabízí žádná vysvětlení.
K mému komentáři ještě přidám velmi pozitivní osobní zážitek, kdy jsem mohla navštívit přednášku pana Vašíčka a odnesla jsem si ty nejlepší dojmy. Vyprávění "na živo" je přece jenom o level výše, než řádky čtené v knize, a musím všem zájemcům jenom doporučit, protože tak jako pan Vašíček poutavě píše, stejně poutavě a spatra vypráví o všech těch úžasných tajuplných věcech mezi Nebem a Zemí, o záhadách, jejichž pozadí většinou sám osobně prozkoumal a také zadokumentoval.
Takže, vážení čtenáři, budete-li mít možnost, nenechte si osobní setkání s panem Vašíčkem rozhodně nechat ujít, stojí to za to!

Dandulka
27.09.2012

Mám pana Vašíčka moc ráda, přečetla jsem snad každou knihu, kterou napsal.Navíc mám moc velkou radost, že je z Ostravy jako já, i když už žiji jinde, Ostrava je v mém srdíčku pořád!!!!!

1