Koupit knihy

Arnošt Vašíček

česká, 1953

Nahrávám...

Nová kniha

Záhady na dosah ruky

Záhady na dosah ruky - Arnošt Vašíček

Dějiny jsou plné událostí, které se navzdory vědeckému zkoumání doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit, a které nás provokují svou tajemností. Záhadné archeologické nále... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 43 knih

Komentáře (8)

postrach
19.08.2017

Od ARNOŠTA VAŠÍČKA se mi líbí hlavně knihy-o Strážci duší,Dáblova lest a Ztracená brána.Zajatci Dáblova chřtánu a strašidelná kniha Setkání s tajemnem.Těším se moc,na novou knihu Krev démona.Pan Vašíček,píše mistrně a promyšleně.Knihy a filmy,jsou promyšlené a propracované.Dává si hodně záležet.Mě,si svým stylem,okamžitě získal.

Valborga
13.02.2017

Pan Arnošt Vašíček patří k mým oblíbeným autorům, je to úžasný vypravěveč.

tenax
10.12.2015

Kdo umí, umí a nemusí učit, aby naučil. Díky jeho knihám se člověk dozví spoustu zajímavostí z historie a etnografie, které nejsou v učebnicích a přesto není na škodu je znát. A když se ke strohým faktům přidá i fantazie a vypravěčský talent, vznikají knihy, které rozhodně stojí za přečtení.

lucie.8
21.01.2015

Úžasný autor a vypravěč. Nadchly mě jeho přednášky i knihy. Musí mít moc zajímavý život, cestovat a pátrat po záhadách...

fialka voňavá
15.07.2013

Mám pana Vašíčka v oblíbených autorech,protože je ve svém žánru nenapodobitelný.Každá jeho kniha stojí za přečtení.Znám jej z minulosti a jako člověk je velice moudrý a společenský ,když se s ním potkáte nenudíte se ani minutu. Marcela

Nibiru
05.06.2013

Arnošt Vašíček je takový český Erich von Däniken, také cestuje po světě a poznává záhady na vlastní oči.
Jeho knihy jsou velmi poutavé, i když většinou nenabízí žádná vysvětlení.
K mému komentáři ještě přidám velmi pozitivní osobní zážitek, kdy jsem mohla navštívit přednášku pana Vašíčka a odnesla jsem si ty nejlepší dojmy. Vyprávění "na živo" je přece jenom o level výše, než řádky čtené v knize, a musím všem zájemcům jenom doporučit, protože tak jako pan Vašíček poutavě píše, stejně poutavě a spatra vypráví o všech těch úžasných tajuplných věcech mezi Nebem a Zemí, o záhadách, jejichž pozadí většinou sám osobně prozkoumal a také zadokumentoval.
Takže, vážení čtenáři, budete-li mít možnost, nenechte si osobní setkání s panem Vašíčkem rozhodně nechat ujít, stojí to za to!

Dandulka
27.09.2012

Mám pana Vašíčka moc ráda, přečetla jsem snad každou knihu, kterou napsal.Navíc mám moc velkou radost, že je z Ostravy jako já, i když už žiji jinde, Ostrava je v mém srdíčku pořád!!!!!

HTO
17.03.2012

K biografii si dovolím dodat z osobní zkušenosti, že Arnošt Vašíček je navíc nesmírně vstřícný a milý člověk; když jsem od něj potřeboval svolení k překladu informací o dracích z Rabki do angličtiny, sám mi zavolal a zahrnul mě pomocí a laskavostí.