Strážce duší 2

Strážce duší 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9678/bmid_strazce-dusi-2-O3r-9678.jpg 4 84 12

Strážce duší série

Minulost je daleko víc vzrušující, než si vůbec dovedeme představit. Na místech, kde se před staletími odehrálo cosi tajemného a nikdy neobjasněného, dochází znovu k podivným událostem, objevují se nevysvětlitelné jevy a lidé jsou ohrožování silami z neznáma. Spisovatel Armín a paranormálními schopnostmi obdařená studentka Katka Nelserová odhaluji záhady současnosti i ty, které dávno odval čas. Druhý díl Strážce duší přináší další strhují thrillery ze stejnojmenného televizního seriálu.... celý text

Amneris
07.04.2021 5 z 5

Příjemně napsaná kniha o záhadách, od které se těžko odtrhnete. Za mě super čtení.

DuncanIdaho
14.12.2020 5 z 5

Rychle přečtená kniha, a to nejen pro její nevelký počet stran. Příběhy byly založeny na jistém tajemnu, ale probíhaly zcela normálně, uvěřitelně. Co se mi líbilo, bylo to, že ty příběhy nebyly dořešeny. Tajemno prostě skončilo a žádný konkrétní konec neměly. To dává možnost pokračování.

Riccia
12.04.2018 5 z 5

Příjemně napínavá oddechovka, která se čte sama a těžko se od ní odchází.

daza.dt
20.11.2017 5 z 5

Krásná oddychovka, i druhý díl přečtete velmi rychle. Za moji osobu rozhodně 100%

LuckaH2
20.08.2017 4 z 5

Jojo, dalsi zahadne pribehy mezi nebem a zemi;-) Kdyz jseme videla "Armin", hned se mi vybavil charismaticky Lukas Vaculik. Jsou to proste nekomplikovane oddychove pribehy, verte neverte po cesku, ja mam Vasicka moc rada!

wooloong
04.08.2017 4 z 5

I druhý díl se četl dobře.

sgjoli
11.06.2016 4 z 5

Už jsem to psala u prvního dílu této série – nejde o žádné literární veledílo, ale pokud hledáte lehkou oddechovku s prvky tajemna a nadpřirozena, tohle by mohlo být pro vás. Vašíček umí psát čtivě a chytlavě a já si čtení užila.

tester
02.02.2016

Škoda že není dnes tolik záhad jako dřív. Autor je v tomto žánru špička. Příběh se odvíjí lineárně a srozumitelně. Je skutečně lepší než první díl Strážce duší, který je velice překombinovaný a zamotaný.
Doporučuji čtenářů tohoto druhu literatury.

Ajrad1981
14.01.2016 3 z 5

Byla to kniha podle seriálu, řekla bych. Škoda, seriál byl dost dobrý, ale tato kniha za ním zaostává. A souhlasím s Valko - Brána andělů jednoznačně nejlepší.

Valko
06.08.2014 5 z 5

Knížka je skvělá, ale pro mne bude vždycky lepší první díl Strážce duší. Brána andělů mi přišla osobně nejlepší z druhého dílu...

MaxQ
13.03.2013 3 z 5

Akta X po česku. Bohužel v tom vidím jednoduše přepsaný scénář televizního seriálu, což knize celkem škodí.

Dandulka
10.03.2012 5 z 5

Druhá série záhad s L. Vaculíkem..... Seriál byl taky skvělý.

Kniha Strážce duší 2 je v