Strážce duší

Tři napínavé detektivní příběhy (Tajemství templu; Madonin dar; Démoni noci), v nichž hlavní roli hraje zlo pod rouškou nadpřirozena. Cyklus zfilmovala Česká televize. Náš svět není tak obyčejný jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajenství. Útržky dávno odvátých dějin, minulost plná záhad a nevysvětlitelných okamžiků. Nic není takové, jak jsem si mysleli. Nejsme zde sami. Kdosi nás sleduje. Kdosi se nás chce zmocnit. A kdosi nás chce zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9687/strazce-dusi-a83-9687.jpg 4.3106

Strážce duší 1.

Romány, Literatura česká, Záhady
Vydáno, Mystery Film

Kniha Strážce duší

Caa

Těšila jsem se na mysteriózní detektivku, ale bylo to spíš čtení pro puberťáky, všechny ženy měly nádhernou figuru, výrazné oči, přírodně světlé vlasy, delikátní nosíky a nepřehlédnutelná ňadra a Armín dostal každou, kterou zkusil. Asi to měly být povídky, ale jsou to spíš takové fragmenty, v kterých není žádný prostor ani pro psychologii postav, ani pro jejich myšlenky.

Amneris

Stejnojmenný seriál jsem doslova hltala a na knihu jsem se velmi těšila a bylo to super čtení. Promítaly se mi před očima scény ze seriálu a bylo super, ze bylo přidáno i něco navíc. Za mě skvělé čtení na pohodové odpoledne.

Jara.v

Kvalitní čtení se zajímavými příběhy. Moc mě to bavilo a přečetla jsem to během dvou dnů.

rozina351
16.07.2020

Poslouchala jsem jako audioknihu. Nebylo to špatné, napětí i tajemno je v knize krásně zpracováno, ale určitě to není kniha, ke které bych se potřebovala vrátit. Jako mysteriózně laděná detektivní oddechovka moc fajn.

Arev122
16.08.2019

Povídky se mi líbili, jsou to hezky psané detektivní příběhy s trochou tajemna ze současnosti, děj má spád i napětí.

DuncanIdaho
09.11.2018

Jde o tři pěkné příběhy na pomezí tajemna a reálného kriminálního případu. Od obojího je tam vždy troška. Dobře se to četlo a hodně to zabavilo. Určitě přečtu i další knihy z této série.

Mates84
24.08.2018

Sifra mistra Leonarda po cesku.

Riccia
04.03.2018

Zcela souhlasím s předchozími příspěvky - i já jsem hltala u televizní obrazovky seriál Strážce duší, a tak když jsem teď narazila na knížku pana Vašíčka. moc ráda jsem si ty pohodové večery připomněla. Příjemné pohodové čtení, které můžu všem zájemcům u tajemno a historické záhady okořeněné současnou detektivní zápletkou jen doporučit..