Strážce duší

Tři napínavé detektivní příběhy (Tajemství templu; Madonin dar; Démoni noci), v nichž hlavní roli hraje zlo pod rouškou nadpřirozena. Cyklus zfilmovala Česká televize. Náš svět není tak obyčejný jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajenství. Útržky dávno odvátých dějin, minulost plná záhad a nevysvětlitelných okamžiků. Nic není takové, jak jsem si mysleli. Nejsme zde sami. Kdosi nás sleduje. Kdosi se nás chce zmocnit. A kdosi nás chce zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/9687/strazce-dusi-a83-9687.jpg 4.393

Strážce duší 1.

Romány, Literatura česká, Záhady
Vydáno, Mystery film

Kniha Strážce duší

Arev122

Povídky se mi líbili, jsou to hezky psané detektivní příběhy s trochou tajemna ze současnosti, děj má spád i napětí.

DuncanIdaho
09.11.2018

Jde o tři pěkné příběhy na pomezí tajemna a reálného kriminálního případu. Od obojího je tam vždy troška. Dobře se to četlo a hodně to zabavilo. Určitě přečtu i další knihy z této série.

Mates84
24.08.2018

Sifra mistra Leonarda po cesku.

Riccia
04.03.2018

Zcela souhlasím s předchozími příspěvky - i já jsem hltala u televizní obrazovky seriál Strážce duší, a tak když jsem teď narazila na knížku pana Vašíčka. moc ráda jsem si ty pohodové večery připomněla. Příjemné pohodové čtení, které můžu všem zájemcům u tajemno a historické záhady okořeněné současnou detektivní zápletkou jen doporučit..

daza.dt
17.10.2017

Jak již psali i jiní, kdysi jsem měla stejnojmenný seriál moc ráda, tak jsem to této knize sáhla znovu.
Krásné čtivé příběhy, takové pohádky pro dospělé před spaním. Nic moc náročného, čte se samo.

postrach
09.09.2017

Nejprve jsem přečetla knihy a pak se podívala,na všechny díly seriálu.Obojí,se mi moc líbí.Doporučuji.

LuckaH2
09.08.2017

Serial jsem kdysi hltala, a kdyz jsem v knihovne narazila na knihu-chtela jsem zas Armina;-)jsou to proste krasne strasidelne pribehy, zadna extra slozita literatura,odechovka na letni vecery. Mak rada veci mezi nebem a zemi a hrdinum knihy(serialu), zavidim, ze byli u toho. Knihy pana Vasicka mam rada

wooloong
29.07.2017

Bavily mě tajemné příběhy, bavil mě autorův smysl pro humor a bavilo mě, že téměř všichni muži v povídkách jsou úžasní a sexy a všechny ženy jsou neodolatelně přitažlivé a krásné. Příjemná oddechovka.