Jak básníci přicházejí o iluze

Koupit

Druhá část literární podoby filmového cyklu o životě studenta Štěpána Šafránka a jeho přátel pokračuje obdobím vysokoškolských studií. Štěpán i jeho přítel Kendy studují na vysoké škole - Štěpán na medicíně, Kendy na FAMU - a oba naplno prožívají všechny slasti i strasti studentského života s novými přáteli. Hlavnímu hrdinovi dělá právě největší starosti zkouška z anatomie u obávaného profesora a snaží se zajistit si u ní úspěch poněkud pochybnými prostředky. Starosti má také se svou novou láskou, půvabnou zdravotní sestřičkou, které se sice líbí Štěpánovy verše, ale nakonec dá přednost zajištěnému lékaři. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35533/jak-basnici-prichazeji-o-iluze-35533.jpg 4.336

Kniha Jak básníci přicházejí o iluze

Venda32

Za mě jednoznačně lepší než první díl. Živější, vtipnější. Oproti filmu tedy řádně pokrácena. Dá se přečíst v podstatě za odpoledne. Proloženo ilustrace Adolfa Borna a pár fotografiemi z filmu. Ideální oddechovka.

marus123

Fajn kniha napisana podla filmu

MíšaS.
17.07.2020

Lepší než první díl, ale i tak se mi film líbí víc.

maryska09
21.07.2019

Milá kniha, milý film. Obojí potěší, příjemná záležitost na léto.

malagreta
19.07.2019

Chronicky známá oddechovka :-)

wendulka0502
28.07.2018

Miluju jak ty filmy tak knihy, Obojí je úžasná oddechovka :) Moc dobře se čtou, jsou tenké, pobaví.

haki34
18.11.2016

Top... Clovek srovnava s vlastnim studiem (treba i mediciny ;)) postavicky kamaradu jako Mirecek, Vendulka, Venous - taky vesli do dejin, nejen ustreedni dvojka Kendy a
Stepan ...
Moje nejoblibenejsi zfilmovana cast..

Damato
11.01.2016

Úžasná oddychovka na vyčistění hlavy a přiitom žádná nuda. Film jsem viděla tisíckrát a přesto jsem se u knihy smála, jako kdybych příběhy slyšela poprvé.