Welinie Welinie komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Na mě působila stejne, jako kniha Manželé odvedle ):

26.05.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Při čtení Hotýlku, který jsem ani nedočetla, jsem ani nechtěla začínat Hanu. A začala, nelituji toho. Takové hořké, misty sladké vyprávění. Když si jen představím, ze je to jen jeden z mala pribehu a ze jich je.

21.01.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Svižná, poutavá, napínavá.. SUPER!

16.01.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Opět pěkná detektivka, byla bych zvedava na filmové zpracování tohoto i ostatních děl od M. Klevisové, myslím ze někdo šikovný by jej udělal koukatelnymi.

10.01.2018 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Naprosto skvělá kniha. Cely děj je správně zamotany. A ze vraha uhadnu skoro vždy, tady jsem ho do odhalení nevěděla. Další kniha s J. Bergmanem ceka ^^

01.01.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nedočteno :/ ..dočetla jsem do půlky a to ještě s velikým přemlouváním. Dám ještě šanci Na co Alice zapomněla a jestli ani to nebude dobré, spisovatelku zavrhnu úplně.

27.12.2017

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

O půl hvězdičky lepší, než Hypnotizér. Ale o dalším čtení se budu hodně rozhodovat, ten styl mi moc nesedí.

03.12.2017 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Parádní! Fakt jsem si čtení užila. Dej rychle odsýpal. Zadne zdržovaní, žádná hluchá místa. Uz se těším na další díl.

21.11.2017 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Příjemná oddechová detektivka s prostředí klidného venkova za Prahou.

12.11.2017 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Popravdě, nic moc. Asi jsem čekala více dle recenzí. A doporučení přátel. Zkusím ještě nějakou a uvidíme.

04.11.2017 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Celkově čtivá kniha s humornými pasážemi. Uvidíme jak se vyvrbí celá série oddělení Q.

23.10.2017 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha se mi líbila, ale trochu míň než Zlodějka příběhů. Určitě ale zkusím další od autorky.

16.10.2017 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Ou je... Jednička pro mě byla poznání lepší, ale to bude asi tím, ze už jsem viděla film. Ale ocenila jsem, ze některé pasáže v knize byly jako bonus ;)

05.10.2017 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ani chvilku jsem se nenudila. I když jsem tak nějak tušila, kdo-co, ale stejně to nic nemění na tom, že to bylo kvalitní počtení ^^

29.09.2017 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha mě úplně pohltila, kdybych měla cas, přečetla bych jí naráz. Hned musím pro další díly! ^^

23.09.2017 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Já jsem si to teda užila od začátku dokonce. Ale asi bych tam přidala trochu víc Rhymovo myšlenkových pochodů.

19.09.2017 4 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Příjemný detektivní příběh.

03.09.2017 4 z 5

Turistický průvodce po Lancre Turistický průvodce po Lancre Terry Pratchett

Za mě dokonalé ! :-)

27.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Hodně jsem se vžila do hlavních hrdinů a knihu zhltla velmi rychle. Trochu jsem se bála, že se kniha ke konci nepovede a celkove jsem byla dosti skeptická. Při dočtení jsem měla husí kůži a to normálně u knih nemám, takže jsem prostě musela dát 5 hvězdiček! ⌒.⌒

27.08.2017 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Ze začátku jsem ani nevěděla co si o tm mám myslet. Nějak mě to nezaujalo, Ale dala jsem tomu šanci a nakonec jsem byla mile překvapena. Okolo sté strany mě to začalo bavit a zbytek už jsem dočetla jedním dechem.

26.08.2017 4 z 5