Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Lehce plynouci příběh, který vás ale nenecha odpočinout. Všechny osudy se uzavřou a vysvětlí. Hlavní hrdina se mi v průběhu času trochu zprotivil. Není zde žádných vítězů, ale docela dost poražených.....

21.10.2020 5 z 5

Chci tvou smrt Chci tvou smrt Peter James

Na začátku mi trochu štvalo opakování toho, ze mezi Red a Brycem byla jedinečná láska...., ale pak do dostalo spad. A konec je takový jaký si neohrožený egoista zaslouží.

18.10.2020 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Postav bylo mnoho, ale na posledních 50 stránkách to do sebe zapadne. Jen si nemyslím, že by se vrah dal uhodnout předem. Je tam sice o něm nepatrná zmínka, ale to jako vodítko fakt nestačilo

13.10.2020 3 z 5

Jmenuji se Reacher Jmenuji se Reacher Lee Child

Standardní Reacher tentokrát v povídkách. Kudy chodi tudy zachraňuje. Lepší než Bond a Superman dohromady, pohádky pro dospělé, právě proto ho tak ráda čtu.

07.10.2020 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Za mě zajímavá zápletka, úchylný zločinec se zálibou v Paganiniho houslích . Ke konci se hodí motto "Král je mrtev, ať žije král".

03.10.2020 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Mě se to líbilo, do epilogu je to oddechovka. A vlastně je to to pohádka pro dospělé. Jen ten konec.....

24.09.2020 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tentokrát nejsem tak nadšená jako z ostatních knížek od Judi Picoult. Pro mě nejslabší kniha.

20.09.2020 3 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Trvalo mi začíst se, ale pak to mělo spád. Ponaučení, krivak zůstane krivakem. A boží mlýny nakonec snad melou.

14.09.2020 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Bohužel už mi od této autorky chybí jen jedna kniha. Tohle byla další pecka. Zkusím to vyjádřit slovy písně - V lásce totiž vyhrává ten kdo má rád míň ☹.

11.09.2020 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

To co se dříve zdálo nemožné, už tak nemožné není. Autor ma urcite lepsi romany. Nic méně kniha se čte svižně bohužel konec je trochu předvídatelný. Jedná hvězdičky dolů za chodiciho popaleneho člověka, který dal plni úkoly a reálně uvažuje. To mi přišlo moc.

04.09.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Samé překvapení......

04.09.2020 4 z 5

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

Pro mě nepochopitelný příběh. Oddechovka na jedno odpoledne. Rozhodně bych to nenazvala románem.

25.08.2020 3 z 5

Dvakrát dole, jednou nahoře Dvakrát dole, jednou nahoře Marcela Mlynářová

Zase tak zábavné i to nepřišlo.Velmi dlouhá souvětí. Dočetla jsem to. Hvezdicka navíc za popis mě známých míst. Doporučila bych to pouze v případě, že nemáte co číst.

24.08.2020 3 z 5

Nevěra po americku Nevěra po americku Martina Formanová

Musím souhlasit s ostatními komentáři. Dá se přečíst , ale nenadchne.

22.08.2020 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Během jednoho tydne druhá kniha od autorky. Každá kniha má velmi odlišné téma. Ovšem propracovanost textu je vždy dokonalá. Recenze se píší velmi obtížně. Tyhle knihy proste musíte přečíst.

20.08.2020 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tato autorka může zvolit jakékoliv téma a vykouzlí z něj příběh plný úvah začínající v bodě A končící v bodě B a vy vlastně nevíte jak jste se tam dostali. Po přečtení jen přemýšlíte......

16.08.2020 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Výborná kniha, čím více se blížíte ke konci, tím je napínavější. Celou dobu jsem čekala, kdy se provalí Paulovi lži. A doufala jsem , že podpis bude takový, jaký byl.

10.08.2020 5 z 5

Kavky Kavky Ken Follett

Musela jsem se začíst, druha polovina už byla na jeden zátah. Musím přiznat, že když gestapo zatklo Ruby, tak jsem se podívala na konec knihy. Tak jsem byla nedočkavá a obávala jsem se osud zúčastněných.

01.08.2020 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Tento díl jsem četla az po posledních dvou knihách. Čili mimo časovou posloupnost. Ale vůbec to nevadilo, věděla jsem jak otevřený konec dopadne a to mě dost uklidnilo.

23.07.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Další výborná kniha od autorky, ale ne nejlepší. Tentokrát jsem tušila rozuzlení a wau se nekonalo. Ovšem pořád to je zajímavý příběh, napsaný velmi čtivou dobrou.

15.07.2020 5 z 5