Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Mstitel Mstitel Jan-Erik Fjell

Detektivky do tohoto autora jsou čím dál lepší.

09.07.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Další z knih, u které mám na konci husí kůži.

01.07.2020 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Asi bych to nedoporučovala čtenářkám, které nerodily????. Nic méně jako antikoncepce pro mladistvé ideální. Ne teď opravdu, četlo se to hezky a ma to happy end.

26.06.2020 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Hodně zajímavé, nezbývá než souhlasit, že je to kniha o odpuštění a vyrovnání se se životem.

20.06.2020 5 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Bohužel jsem četla mimo posloupnost. Ale pořád vás to nenechá knihu odložit.

14.06.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Bylo to opravdu strhující. Psychika je zrádná. Oběť nebo viník hranice je velmi tenká.

07.06.2020 5 z 5

Zlomení Zlomení Martina Cole

Nenadchne a neurazí. Konec je hodně laciný.

03.06.2020 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Těžko psát o této knize, že je super, ale ona je. Celou dobu čtení děkuji bohu, a to nejsem věřící, že nemusím řešit podobnou situaci. Kdyby to šlo dám těch hvězd 10.

27.05.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Patřím k těm, co po přečtení Tatera z Osvětimi přemýšleli co se stalo s Cilkou. Nedokážu přesně popsat proč, ale Cilčina cesta je o mnoho lepší než Tater. Možná mi přijde věrohodnější i když je z části smyšlená. Je to silná kniha o tom co si lidi umí navzájem udělat a jak silná je touha přežít. S velkým otazníkem nad tím co je omluvitelné a co ne. Kdo má vlastně právo někoho soudit? Každý si musíme žít se svým svědomím a činy.

24.05.2020 5 z 5

Hodinky smrti Hodinky smrti Peter James

Trochu nerealny my prisel vek sourozencu. Cekani na pomstu nebo splneni slibu 90 let my prijde skoro až nemožné. Ale pribeh super zase se to cetlo samo. Osobni pribeh Roye je stale otevreny a v zari vychazi dalsi dil serie????

21.05.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Jako obvykle to melo spad a konec opravdu prekvapivy.

15.05.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skoro nevim co napsat, knizka je strasne silna. Cte se vlastne sama jen v jistych pasazich, mi tekly po tvari slzy. Kde se ta zloba v lidech bere? Jak muze clovek cloveku bezduvodne tak strasne ublizovat?

10.05.2020 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Me se kniha dlouha nezdála, četla se moc dobře. Jen občas naskakovala husí kůže????

06.05.2020 4 z 5

Důstojník a špeh Důstojník a špeh Robert Harris

Do pulky jsem se musela do cteni nutit. Druha cast uz je mazec. Politika je proste svinstvo.

29.04.2020 4 z 5

Na dveře klepe smrt Na dveře klepe smrt Peter James

Asi to neni to nejlepsi co jsem od autora cetla. Nic mene pointa je prekvapiva a troufnu si rict, ze na ni nikdo nemuze prijit. Minulost Roye stale dotira.....

21.04.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Je to svizne, napinave, a Kate ma sve chyby a tim je velmi lidska. Jsem zvedava jak se tato serie bude vyvijet...

15.04.2020 5 z 5

V sevření mrtvého V sevření mrtvého Peter James

Melo to spad, otevira se Roye minulost. Clovek rano nevi co prinese den a nekdy je 30 vterin fatalnich...

10.04.2020 4 z 5

Ztracený řád Ztracený řád Steve Berry

Tohle nikdy nezklame. Dokonce se dovidame, jak Cotton prisel k prezdivce. Plny pocet.

06.04.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Dobre napsane, zaver prekvapivy. A babicka nastesti taky prozrela.

29.03.2020 4 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Zase jsem se tesila jak ti spatni dostanou co proto. A dostali????. Tady vzdy zvitezi dobro- Reacher

25.03.2020 5 z 5