Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka je fajn, jen se trochu bojím, že slečny které ji budou číst, pak budou čekat na prince na bílém koni. A ten se nejspíš nedostaví.

05.02.2021 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Super, nešlo přestat číst! A ten konec, ještě že mám koupený i následující díl.

03.02.2021 5 z 5

Než ho poznala Než ho poznala Peter Swanson

Mě se to líbilo, zápletka mi rozhodně nedošla dříve. Spis jsem porad podezirala Hen, ze všechno bude jinak. A ono bylo, ale jinak.

29.01.2021 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Souhlasím, začátek je takový pozvolný. Ale od poloviny nejde kniha odložit až po přečtení posledního řádku.

22.01.2021 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Precetla jsem jsem všechny knihy od autorky. Veselí mi přišlo ještě jakz takz. Tahle kniha je celá zmatená. Na to jsem byla diky komentářům připravená. Nevím jestli je to tím, že hlavní hrdinka je moje jmenovkyně, ale na konci knihy mi jí bylo strašně líto. Delat ze sebe takovou blku.....

18.01.2021 2 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Určitě stojí za přečtení. Odnáší si z toho hlavně to, ze když neodpustite, ničivé hlavně sebe.

15.01.2021 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knížka je hodně specifická, ale mě možná nejvíce dostala poznámka autorky. Taky patřím mezi lidi co nechápou, že se některé ženy vrací ke svým trýznitelům. Teď už to nejspíš nevidím tak černobílé.

07.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Konec slibuje další knihu????. První třetina byla taková pozvolná. Ale pak už jsem knihu neodložila dokud jsem ji nedočetla.

04.01.2021 5 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Přišlo mi to trochu jak pohádka pro dospělé. Belle toho zvládla strašně moc. Jako oddechovku muzu jen doporučit

29.12.2020 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tak ten konec byl dost nečekaný.

22.12.2020 5 z 5

Císařova hrobka Císařova hrobka Steve Berry

Tohle mě prostě baví, pohádky pro dospělé. Nic méně propracovanost témat se autorovi nedá upřít. Pokud hledáte oddechovku s trochou zvědavosti jak to vlastně dopadle. A hlavně jak se Cotton z té neřešitelné situace samozřejmě dostane. Je to vaše kniha.

16.12.2020 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Čtení pozpátku mi nevadilo, byla jsem na ne připravená z komentářů. Rozuzlení je zase mazec. Škoda že už jsem od autorky přečetla vse.

08.12.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha určitě neurazí, jen těch indicií k odhalení mnoho nebylo. Vlastně tam nebyly žádné.

02.12.2020 4 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Asi nejlepší díl z trilogie. Škoda, že už jsem ho přečetla

28.11.2020 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti J. D. Robb (p)

Detektivka ok, jen docela brzy vite kdo je hlavni podezřelí . CATWOMEN a dokonalý manžel mi trochu lezl na nervy.

19.11.2020 4 z 5

Krvavé právo Krvavé právo Phillip Margolin

Bylo to dost dobré, jen ten konec...
Jdu zjistit zda je další díl????

12.11.2020 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Dobré celou dobu vas autor směřuje někam a ve skutečnosti je to úplně jinak. Jen tech naznaku mohlo byt vice....

08.11.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Určitě jsem četla i lepší knihy. Tady jen přemýšlím nad tím jak blbá veta může ničit lidi a dokonce i ty co ji vyrkli.

02.11.2020 3 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Možná, protože byla byla hlavní postavou nezlomná žena, se mi tento díl libil o trochu více než Pilíře země????.

31.10.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Lehce plynouci příběh, který vás ale nenecha odpočinout. Všechny osudy se uzavřou a vysvětlí. Hlavní hrdina se mi v průběhu času trochu zprotivil. Není zde žádných vítězů, ale docela dost poražených.....

21.10.2020 5 z 5