viktor4359 viktor4359 komentáře u knih

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Zaklínači na Kaer Morhen. Výcvik Ciri. Putování do svatyně Melitelé. Yarpen a jeho vytříbená slovní zásoba. Troška historie. Politici a jejich pletichaření. Pár mrtvol. Trošku toho konce světa. No prostě to má všechno!

15.04.2024 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Příběhy ze světa Zaklínače. Každý příběh ukáže střípek světa a nové postavy. Mě osobně se to četlo lépe jak první kniha. Zábavnější a akčnější. Prostě ve všech ohledech lepší!

08.04.2024 5 z 5

Píseň války Píseň války Michaela Merglová

Úžasné zakončení série...

31.03.2024 4 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Čte se to dobře! Začátek přijde zmatený ale to vůbec nevadí. Stránky letí jedna za druhou. Konec vše vysvětlí. Naprosto skvostné nábožensky militantní romantické dílo s příchutí olova, mečů, démonů a apokalypsou. Prostě takovej románek.

19.03.2024 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Délka knihy ideální. Magicky ujeté. Vtipem to srší jak půl metru much na lapači hmyzu. Je to prostě démonický dobré!

12.03.2024 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Brutální, vtipné. Lék na duši i tělo.

05.03.2024 5 z 5

Fraktální šum Fraktální šum Christopher Paolini

Kniha je survival sci-fi. Přežít a žít další den, posunout se kupředu. Hrdinové a motivace. Víra, nerozhodnost, sláva... Temná zákoutí duše členů výpravy.

14.02.2024 4 z 5

Piknik u cesty Piknik u cesty Arkadij Strugackij

Kniha má skvělou atmosféru, není plná technický vymožeností a úžasných vynálezu. Zajímavý pohled jednotlivých postav. Kniha s ojedinělý pohledem na lidstvo, jeho vývoj a reakci na piknik u cesty. Čtěte pozorně! Nikdy nevíte kdy spadnete do sulcu.

12.12.2023 5 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Tenhle díl tak trošku skřípe. Návaznost na předchozí díl. Neřád jak se patří. Jen chybí nějaké to "mazivo". Jinak jako vždy super čtení.

Nemesis Nemesis Larry Correia

Franksovo magnum opus jestli se rozlobim budu zlý...

Alfa Alfa Larry Correia

Jak by řekl Earl. Je to v pohodě!

Vendeta Vendeta Larry Correia

Druhý díl... Prostě boží... Naprosto boží... Tak boží, až se bojím chodit ven.

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Jiná Legie a znepokojivě dobrá.

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

První kniha ze série je naprosto boží. Nemilosrdně mě sejmula akcí jak Arnold predátora. Vtipem a humorem mě chytla za kou_e do svěráku jak zkušená domina a už nepustila. Od řezání hlav, napichování upírů na kůl zcela nový způsobem až po příběhy jednotlivých postav. Je to prostě boží.

11.03.2023 5 z 5

Ochránce Ochránce Larry Correia

Bavil jsem se, ale lovci monster mají na víc. Dobré oddechové čtení. Doplňující díl k Invazi.

11.03.2023 3 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Napínavá a svým způsobem znepokojivá kniha. Lehké okořenění fantasy schopností vidět a cítit minulost. Kniha mě chytla a nepustila, své tajemství střežila až dokonce a o to bylo konečné rozuzlení lepší.

09.03.2023 5 z 5

Červený trpaslík – Omnibus Červený trpaslík – Omnibus Rob Grant

Miluješ a znáš seriál? Chceš se dozvědět víc o postavách? Objevit nové kousíčky příběhu? Tak na co čekáš! Banáne

09.03.2023 5 z 5