Co zůstane v lesích přehled

Co zůstane v lesích
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522344/bmid_co-zustane-v-lesich-64febbbc69100.png 4 133 133

Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Byly to hrdinky, ale zároveň lhářky... Před 20 lety trávila Naomi léto se svými kamarádkami. To skončilo když na ni někdo zaútočil. Přežila 17 bodných ran a dočkala se identifikace toho, kdo jí ublížil. Svědectví dívek poslalo za mříže sériového vraha. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , George Publishing

What Lies in the Woods , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co zůstane v lesích. Přihlašte se a napište ho.

ClaireW
15.06.2024 3 z 5

Fajn příběh, jak to nakonec dopadne jsem nečekala, některé zvraty mě nechaly v šoku. Hlavní hrdinka byla ale občas zbytečně otravná.

_čtenářka_
30.05.2024 5 z 5

Jsem docela překvapená hodnocením tady na Databázi, protože mě knížka chytla od první stránky a moc jsem si jí užila. Konec byl trochu bláznivý, ale to mi vlastně nijak nevadí, jako celek za mě naprostá pecka. Moc doporučuji. :-)

hana4834
29.05.2024 3 z 5

Zpočátku mě kniha moc nebrala, odložila jsem ji .po nějaké době jsem se k ní vrátila a dočetla

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Co zůstane v lesích v seznamech

ve Čtenářské výzvě12x

Štítky knihy

sérioví vrazi lesy lhaní, lži dívky kriminální thrillery

Autorovy knížky

2023  76%Co zůstane v lesích