Píseň války přehled

Píseň války
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496890/bmid_pisen-valky-Ura-496890.jpg 5 102 102

Píseň oceli série

< 3. díl

Válka přichází k hranicím Delavy. Nepřátelé pochodují zemí, plení a pálí, co jim přijde do cesty, a město Dussu může zachránit jen opravdový hrdina z písní, drakobijce Cuchenan. Jenže ten není k nalezení. Lesem, kde zmizel, se ozývají písně divoženek, koruny stromů mlčí a ve vzduchu páchne smrt. K tomu, aby zjistil, co se stalo, bude muset bard Minangar vystrčit hlavu zpod ženských sukní a udělat to, co nikdy předtím – vzít místo harfy do ruky meč. Nebo alespoň pěstní dýku… Fantasy dobrodružství vrcholí. Vydejte se do světa, kde praskají štíty i dámské živůtky a krev teče tak snadno jako víno!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň války. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (34)

Svářeč
03.06.2024 2 z 5

Závěrečný díl volné trilogie nabral poněkud jiný směr než jeho předchůdci a mohu jednoznačně říct, že to není dobře. Pryč je "feel good" atmosféra těch menších epizodických příběhu o dobrodružstvích Cuchenana a Minangara. Píseň války je rozsáhlý příběh o válce, extrémně brutální, temný a depresivní. Postavy umírají jedna za druhou, všude samá beznaděj a na závěr hořkosladký konec. Možná by to za jiných okolností mohlo fungovat, ale muselo by to být napsáno výrazně lépe. Děj to v podstatě skoro žádný nemá, postavy se potácí od bitvy k bitvě a všichni se chovají jako úplní idioti, celé je to strašně nudné. Do budoucna bych se rád k Cuchenanovi a Minangarovi vrátil, ale prosím jinak než takhle.

Alma-Nacida
24.05.2024 4 z 5

Každá další kniha série byla lepší než předchozí, závěr byl epický, napínavý, užila jsem si celou knihu. Maličká výtka směřuje k tomu, že bych byla překvapená a vše by bylo věrohodnější a syrovější, kdyby autorka nechala zemřít i některou z hlavních postav. Celkově za pěkné čtyři a půl hvězdy.


viktor4359
31.03.2024 4 z 5

Úžasné zakončení série...

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pokud se ještě setkáme, Aristokrat a další knižní novinky (49. týden)

04.12.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Píseň války v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených127x
ve Čtenářské výzvě18x
v Doporučených10x
v Knihotéce110x
v Chystám se číst53x
v Chci si koupit28x
v dalších seznamech5x