Píseň oceli přehled

Píseň oceli
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423132/bmid_pisen-oceli-pPY-423132.jpg 4 270 270

Píseň oceli série

1. díl >

Každý příběh někde začíná. Tenhle shodou okolností mezi stehny jedné vdané paničky a končí, no končí tam, kam se může dostat jen fantazie jedné z nejtalentovanějších autorek české fantastiky. Vyrazte na cestu, která tu dlouho nebyla, cestu, která vás dovede mezi démony, draky, bardy a drakobijce. A taky zase mezi nohy nějaké té vdané paničky, ale tak už to mezi hrdiny chodí.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň oceli. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (90)

Anna.Pech
19.06.2024 5 z 5

Kniha mi sedla. Sice ma svoje klise, ale porad rozhodne lepsi a originalnejsi nez zahranicni produkce, ktera jede posledni dobou pres kopirak natvrdo. Je napsana ctivym stylem a libil se mi ten humor. Dam si i dalsi dily.

Svářeč
03.06.2024 4 z 5

Nějak jsem při čtení nemohl setřást pocit, že je to jen kolekce fan fiction z nějakého již existujícího univerza, jehož je autorka náruživou fanynkou. Interakce hlavních hrdinů na mě působily nerealisticky a dětinsky (přesně tak, jak to bývá ve špatných fan fiction), celá kniha je navíc jen sledem lehce provázaných a nepříliš komplikovaných povídek (jako bývají fan fiction). Ale nelze tomu upřít čtivost a člověk si časem na ten styl zvykne. Navíc mám pro tyhle drsné pseudo-středověké světy slabost, takže celkový dojem nakonec ok.


Tamten
22.04.2024 4 z 5

Téměř "klasické" fantasy, které je ale podáváno trochu humorný a trochu přisprostlým stylem, čímž se z něj stává krásně oddychová knížka.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Píseň oceli v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených331x
ve Čtenářské výzvě41x
v Doporučených25x
v Knihotéce174x
v Chystám se číst251x
v Chci si koupit65x
v dalších seznamech9x