Čas opovržení přehled

Čas opovržení
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497284/bmid_cas-opovrzeni-HZz-497284.jpg 5 4247 4247

Zaklínač: sága série

Zaklínač série

4. díl

Druhý román o Geraltovi a Ciri. Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer. Sama, opuštěná, ztracená - s pocitem, že byla zrazena těmi, kterým bezmezně věřila. Pátrání po zmizelé princezně však navzdory zprávám o její smrti stále pokračuje, a Geralt žel není jediný, kdo Ciri hledá. Zaklínač i Lvíče z Cintry se stali objektem vysoké politické hry, která může zabít nejen je, ale také všechny, kdo jsou jim blízcí. Ostatně, věštba přece tvrdí, že princezně kráčí v patách smrt...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Leonardo

Czas pogardy , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas opovržení. Přihlašte se a napište ho.

Veveruška1992
08.07.2024 5 z 5

Přituhuje. Ubývá humoru, zato jsme dostali slušný politický thriller a naše postavy získávají drsné zkušenosti....moc pěkný byl zato vývoj vztahu Ciri s Yen... bojím se ale, že celkově postavy získaly šrámy, které už nepůjde jen tak zahojit....jinak se souvislým dějem mě série už úplně vtáhla, úplně se vracím do doby, kdy mi bylo náct a četla jsem Pottera, tady je ale, bez urážky k Harrymu, ten world building, jinde....

viktor4359
14.05.2024 5 z 5

Kniha je v 1/4 velice "úsporná", ale rozhodně mě nenudila. Ve 2/4 knize narostly knize zuby a pěkně mi uhryzla řiť. Ve 3/4 kniha trávila moji ukousnutou řiť. No a ten konec. Lahůdka

terezapolednik
06.04.2024 4 z 5

Druhý díl mě upřímně trošku zklamal... úplně jsem se zamotala a ztratila v politických událostech, kdo napadl koho, kdo velí komu, kdo je spojencem koho a kdo stojí na čí straně. Ale určitě pokračuji ve čtení série dál.

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Ocenění knihy (1)

1996 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Neanglo-americký překlad – Stanislav Komárek)

Kniha Čas opovržení v seznamech

v Právě čtených76x