Křest ohněm

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Třetí část ságy o Zaklínači. Setkáváme se opět Geraltem, který si léčí zranění utrpěna na Thaneddu v tajemném lese Brokilonu u dryád. Do příběhu vstupují nové důležité postavy, o kterých byla v dřívějších knihách jen malá či žádná zmínka. Na prvním místě je to lučištnice Milwa. Dále pak rytíř Cahir a nakonec ještě postava nejtajemnější, upír Regis…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30487/zaklinac-v-krest-ohnem-p8l-30487.jpg 4.72472
Série

Zaklínač: sága 3.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo
Orig. název

Chrzest ognia, 1996

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (164)

Kniha Křest ohněm

Přidat komentář
pazdy15
předevčírem

Zatím nejhezčí díl vzhledem k postavám, co se zde objeví.. hned mé 2 nejoblíbenější :)) Čarodějnická pasáž tvorby kapituly byla pro mě méně zajímavá, nicméně důležitá v pochopení děje. Zbytek byl luxus a zapálené čtení. 5 z 5

martineknatasa
20. března

Opět dobře napsané, stále se něco děje a hezky se to čte.

evineckY
19. března

Jaks to hrál ty tažný volku, lepeňo zadubená....chytnu klacek a majznu ťa po tej dutej palici... Když si držel karty na klíně ,naisto si připočítal aj svojho ftáka. Radší tolik nemysli Stratone, tady není žádná univerzita , tu sa hrajú karty. Ale nezúfaj,aj rychtářova sviňa vyhrála,když dobré karty dostala....ha,ha,ha Já ty trpaslíky žeru. :-)

Zuzaček22
19. března

První polovina knihy me tedy moc nebavila ale druhá půlka ta byla super.nove postavy jsem si zamilovala.hned se vrhàm na další díl.

Karcoolka2210
11. března

Preberanie sa, vyzvedanie a oboznamovanie sa s tým, čo sa stalo, kým boli mimo a cesta za strateným cieľom. Krst ohňom. Ide sa ďalej, čaká na mňa Veža lastovičky:

šmudlík
03. března

Za mě slabší díl, ale i přesto hurá do dalšího!!! Těším se. Jsem zvědavá na další vývoj. Líbili se mi nové postavy - Regis a Milwa.

DarthElle
23. února

Baví mě to víc a víc, spousta nových postav, které si člověk může oblíbit a už so ve hře při veškerých odkazech na knihy nepřipadá jako Geralt se sklerózou. Obzvlášť jsem si zamilovala Regise a Zoltana, ač Zoltana zbožňuju už díky hrám, takže se mi moje obliba pro něj pouze prohloubila. Jaskier konečně dostal pořádný prostor a jako vždy dokázal být otravný stejně jako skvělý. Méně Ciri mi vůbec nevadilo, celá její výprava s Potkany mě moc neinteresuje, zato se víc těším až se její cesty střetnou s Bonhartem, to bude jistě velmi zajímavý chlápek. Zato mi dost chyběl Vilgefortz, už chci vědět, co se s ním stalo, když vídám ty krásne fanarty.
Milwy je mi líto a u Cahira jsem zvědavá, jak to udělají v seriálu, protože mezi knižní verzí a seriálovou je mírný ... Echt velký rozdíl. Ale necháme seriál seriálem, můžu se dál těšit na další díl tohoto skvostu.

EduardVlach
22. února

Zázrak

1 ...