Křest ohněm

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Třetí část ságy o Zaklínači. Setkáváme se opět Geraltem, který si léčí zranění utrpěna na Thaneddu v tajemném lese Brokilonu u dryád. Do příběhu vstupují nové důležité postavy, o kterých byla v dřívějších knihách jen malá či žádná zmínka. Na prvním místě je to lučištnice Milwa. Dále pak rytíř Cahir a nakonec ještě postava nejtajemnější, upír Regis…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30487/zaklinac-v-krest-ohnem-p8l-30487.jpg 4.72472

Zaklínač: sága 3.

Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo

Chrzest ognia, 1996

Kniha Křest ohněm

pazdy15
předevčírem

Zatím nejhezčí díl vzhledem k postavám, co se zde objeví.. hned mé 2 nejoblíbenější :)) Čarodějnická pasáž tvorby kapituly byla pro mě méně zajímavá, nicméně důležitá v pochopení děje. Zbytek byl luxus a zapálené čtení. 5 z 5

martineknatasa

Opět dobře napsané, stále se něco děje a hezky se to čte.

evineckY

Jaks to hrál ty tažný volku, lepeňo zadubená....chytnu klacek a majznu ťa po tej dutej palici... Když si držel karty na klíně ,naisto si připočítal aj svojho ftáka. Radší tolik nemysli Stratone, tady není žádná univerzita , tu sa hrajú karty. Ale nezúfaj,aj rychtářova sviňa vyhrála,když dobré karty dostala....ha,ha,ha Já ty trpaslíky žeru. :-)

Zuzaček22

První polovina knihy me tedy moc nebavila ale druhá půlka ta byla super.nove postavy jsem si zamilovala.hned se vrhàm na další díl.

Karcoolka2210

Preberanie sa, vyzvedanie a oboznamovanie sa s tým, čo sa stalo, kým boli mimo a cesta za strateným cieľom. Krst ohňom. Ide sa ďalej, čaká na mňa Veža lastovičky:

šmudlík

Za mě slabší díl, ale i přesto hurá do dalšího!!! Těším se. Jsem zvědavá na další vývoj. Líbili se mi nové postavy - Regis a Milwa.

DarthElle

Baví mě to víc a víc, spousta nových postav, které si člověk může oblíbit a už so ve hře při veškerých odkazech na knihy nepřipadá jako Geralt se sklerózou. Obzvlášť jsem si zamilovala Regise a Zoltana, ač Zoltana zbožňuju už díky hrám, takže se mi moje obliba pro něj pouze prohloubila. Jaskier konečně dostal pořádný prostor a jako vždy dokázal být otravný stejně jako skvělý. Méně Ciri mi vůbec nevadilo, celá její výprava s Potkany mě moc neinteresuje, zato se víc těším až se její cesty střetnou s Bonhartem, to bude jistě velmi zajímavý chlápek. Zato mi dost chyběl Vilgefortz, už chci vědět, co se s ním stalo, když vídám ty krásne fanarty.
Milwy je mi líto a u Cahira jsem zvědavá, jak to udělají v seriálu, protože mezi knižní verzí a seriálovou je mírný ... Echt velký rozdíl. Ale necháme seriál seriálem, můžu se dál těšit na další díl tohoto skvostu.

EduardVlach

Zázrak