Krev elfů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První část ságy o Zaklínači.

Geralt, Ciri, Yennefer, Triss Ranuncul, Yarpen Zigrin a další známí a oblíbení hrdinové ze Sapkowského povídek poprvé na stránkách románu, v němž se odehrává boj o osud světa.

Zaklínač pečuje o plamen, který může zapálit celý svět…

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30482/krev-elfu-Jqe-30482.jpg 4.62998
Série

Zaklínač: sága 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo
Orig. název

Krew elfów, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (241)

Kniha Krev elfů

Přidat komentář
pavlina6482
18. ledna

Super :)

Zuzaček22
17. ledna

Skvělé čtení.nemuzu se dočkat az se pustím do dalšího dílu.

zd0981
15. ledna

Čtyři hvězdy jen z nostalgie, poprvé jsem to četl někdy koncem devadesátých let. Některé pasáže stále pěkné, některé nuda. Podrobné rozbory šermířských soubojů nebo řešení politiky mne fakt nebavily...

BStone
15. ledna

Krev elfů je konečně celý román, kde se spojuje všechno, co se mi líbilo v předchozích, povídkových knihách. Je skvělé poznávat hrdiny příběhu a pomaličku se o nich dozvídat stále více. Místy je slušně ukecaný, ale rozhodně nenudí.

veronica 01
09. ledna

První dvě knihy se mi líbí o něco více. Tady se do děje zapojuje více postav a jelikož mám poměrně špatnou paměť na jména, občas se v tom ztrácím (hlavně co se týká jmen jednotlivých království a jejich vládců). To ale nemění nic na tom, že mě samotný příběh upoutal a jsem zvědavá co bude dál. V tomto díle je sice méně mého milovaného Geralta, ale příběh se velice hezky roztříštil na několik postav, takže mi to zase tolik nevadí. Líbí se mi, že se tu čtenář lépe seznámí s postavou Triss, Yennefer a také samotnou Ciri. Samotným zaklínačským povídkám se to sice nevyrovná, ale je to stále velice zajímavé čtení.

luculi
04. ledna

Třetí díl je trošku slabší. Na jednu stranu tu bylo málo Geralta, na stranu druhou zase vidíme více ze Ciri. Očividně nemůžeme mít všechno :-D. Ale na další díl se rozhodně těším :-)

PetrCepek
03. ledna

Krásný začátek skvělé série (tedy až do okamžiku vydání prequelu Bouřková sezóna)

bílárůže
31.12.2019

Tak toto pro mě bylo překvapení. Již dlouho jsem nečetla fantasy a upřímně mu ani moc neholduji, ale tato kniha se mi velmi líbila a hodlám pokračovat ve čtení celé ságy. Krev elfů jsem začala číst díky kamarádovi, který mi knihu doporučil a jsem mu teď velmi vděčná. Příběh byl zajímavý a měl rychlý spád. Jazyk byl velmi srozumitelný a věty či slova v cizím jazyce jen příjemně oživovaly text. Napětí bylo přiměřené a od knihy jsem se nemohla odtrhnout tak, že jsem ji četla až do noci, což se moc často nestává. Už teď jsem zvědavá na pokračování, protože příběh zůstal otevřen. Kdybych začala ságu číst při jejím vzniku, asi bych byla dosti otrávena, vzhledem k onomu otevřenému konci, takto mohu jen čekat, až si zapůjčím další díl, což jistě nebude trvat tak dlouho. Velmi ráda dávám knihám vysoký počet hvězd a tentokrát jej mohu s klidnou duší dát.

1 ...