Invaze

Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti. Lovce totiž vězní v dimenzi nočních můr a jediná cesta do ní vede přes radioaktivní ruiny v monstry zamořené válečné zóně. Jako by tohle nestačilo, zmíněný ostrov je zároveň domácí základnou mocné bytosti, která stojí za zničujícími útoky v Copper Lake a Posledním drakovi. Ukazuje se, že dávným bohům chaosu se opravdu, ale opravdu nelíbí, když se jim chce někdo vloupat do domu. Jenže tenhle bůh si začal se špatnými lidmi a Lovci monster chtějí odplatu. Dobrovolníci z loveckých společností z celého světa připravují společnou expedici a legie Lovců vyráží do války. Od počátku věků náš svět napadala monstra. Nejvyšší čas jim tu invazi oplatit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394677/big_invaze-X1b-394677.jpg 4.4135

Lovci monster 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter Siege, 2017

Kniha Invaze

Korejš

Hvězda dolů za nepřítomnost Frankse, hvězda nahoru za české lovce a Ostravu dokonce i s třemi vykřičníky! Zase 5 hvězd za super Correiovku :)

Belanna
26.12.2021

U toho dílu byl vcelku rozvláčný začátek, ale po rozjezdu už to byl opět Correia, jak ho znám. Humor, akce, akce a humor.

John6900
07.04.2021

Tento díl jsem četl několik let po všech předchozích, které, jak každý ví, jsou super. Začátek, pro mě bohužel, byl takový nemastný, neslaný... Naštěstí se to pak opět hezky, tak jak jsem byl zvyklý, rozjelo a zdárně pokračovalo až do konce. Prostě brak, jak ho mám rád, i když tentokrát trochu slabší úvod. Každopádně se těším na pokračování.

tlllk
08.12.2020

prišlo mi to ako by sa v polovici rozhodol, že by sa z toho dal vytrieskať ešte jeden diel. Tak uvidíme ....

Luigi1
10.11.2020

Celá serie byla super krásně se četla.Moc se spokojen.Tento díl mě trochu překvapil,byl slabší,ale i přesto doporučuji

PetrCepek
15.08.2020

Bohužel musím potvrdit všeobecně prezentovaný názor, že tento (zatím) poslední díl série Lovci monster je horší než ostatní. Sice i zde se najde nemálo parádních míst či nápadů (motiv Lococa je bomba!), jenomže vše je přebito množstvím hlušiny a nezdravého patosu, který se v žádném z předchozích dílů vůbec nevyskytoval.

Gordonlord
13.07.2020

Další hodně solidní pokračování Lovců.

Nejen že jsou zpátky výborně vymyšlené a prokreslené postavy, jejichž osudy mě stále zajímají, ale jsou opět představeny i další - jako například šéf ruských lovců Krasnof (nevím jestli se to psalo takhle). Jeho interakce a společné lovení s Pittem byly kouzelné a jen podtrhovaly, jak dobře umí autor napsat své postavy a vdechnout jim život, originální charisma a utvořit se čtenářem citové pouto. A to ať už pozitivní, či negativní. Škoda jen, že zde jeho postava nedostala více místa.

Zpátky je i skvělý, dobře načasovaný a vypointovaný humor, nezbytná brutalita a všechny ty výborně odvedené klady tradičních akčních béček.

Vzájemné rozhovory a vztahy mezi postavami byli asi to nejlepší na této knize. Paradoxně k žánrovému zaměření, jednoznačně nejméně mě opět bavily boje a akční scény. Tady to vždycky sklouzne do hrozné nudy. A to ani nevím proč, zdá se mi, že i v těchto momentech se autor snaží. Ale nějak to vždycky vyznívá ploše a nezůčastněným dojmem.

Vyjímka byl závěrečný souboj s rytíři Fey a s jejich hlavním lovčím...tam se povedlo vložit zásadní prvek každého akčního příběhu - tzv. "breaking point", kdy skutečně začnete věřit, že z tohohle se hlavní hrdina už nemůže dostat.

Takže další fajn pokračování, které mělo slabá i hluchá místa, ale pořád královskou porci dobře zvládnutých ingrediencí, které kvalitní akční příběh jednoduššího a zábavného rázu potřebuje.

Stupino
28.01.2020

Opět super nářez, je hezké, že se do bitky zapojili i Češi s Téčkem. Ale ten příběh nemá konec. Tak jsem zase na vážkách. Nevíte někdo jestli je nějaké pokračování?