veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Strašidelné povídky, přečtené jedním dechem.. Nejvíc se mi líbila asi na Dobrou noc.

04.03.2020 4 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Kniha byla přečtená za 2 dny. Píše velmi čtivě, ikdyž obsah této knihy nebyl úplně to pravé. Pořád jsem čekala, že tam bude něco strašidelného, ale nestalo se. Kladně hodnotím Kingův styl psaní, který umí popsat věci tak čtivě, ikdyž se v knize skoro nic neděje. Hodnotím jako slabší..

03.03.2020 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Autorka překvapila. První díl byl dobrý, lehce se četl ale druhý díl byl ještě lepší. Perfektně napsáno. Tahle knha ve mě vyvolala plno pocitů. Rozhodně doporučuji. Budu čekat na další díly..

19.02.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Velmi pohodové čtení. Není to kniha, co když odlozite, tak na ni myslíte. U téhle knihy jsem v půlce ztratila smysl ji číst, neměla jsem pocit, že musím vědět, jak dopadne, takže jsem ji přečetla jen z principu, že mi ji bylo líto ji nedocist. Vracet se k ní už nebudu.

13.02.2020 1 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Tahle kniha od autorky byla trošku slabší. Chvíli jsem si říkala, že tohle nepíše moje oblíbená spisovatelka, ale někdo jiný. Snad další kniha bude lepší...
Ke čtení jsem se musela nutit, všechno bylo až tak nereálné, prostě tento příběh za mě ne.. škoda

10.02.2020 1 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Autorka píše o velmi těžkém a ožehavém tématu. Zatím jsem žádnou knihu nečetla o takovém tématu..
Nicméně se mi líbí zpracování knihy. Pasáže byly čtivé, líbilo se mi i zpracování knihy. Rozhodně si přečtu i další díl.
Po přečtení knihy jsem si ale připadala, jako bych ten styl už někde četla a připadá mi, že je to velmi podobné s hrdinkou Erikou (R. Bryndza).

03.01.2020 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Tak tohle byla perfektní oddechovka! Ze začátku mi to přišlo, že je to podobné Bridget, ale pak to bylo o hodne lepší. Přesně takovou knihu jsem na dovolené přečíst potřebovala.
Až se bojím vrhnout do dalšího dílu, abych nebyla zklamaná.

20.11.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Velmi napinave napsané, jen mě překvapilo, že vraha jsem znala od poloviny. Ale i tak to bylo velmi dobre pocteni.

20.11.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi povedená kniha. Kniha se četla sama. Rozhodně se vrhnu na další díly od autora.

18.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha perfektní. Přečtena v letadle. Už druhá kniha od autorky, takže pridávám k oblíbeným.

14.11.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha byla velmi rychle přečtená. Autorka psala hned k věci, žádné zbytečné odbočky se nekonaly, což hodnotím kladně.
Kniha byla svižná, všechno srozumitelně napsané, v některých pasážích se objevila i husí kůže, takže velmi povedená. Na chvíli si od takových knih dám ale pauzu.

04.11.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Když jsem četla Hadroveho panáka, který se mi líbil, tak jsem dlouho přemýšlela, zda se vrhnu na další díl.
Přečetla jsem si tady recenze a celkem mě odradily, ale zkusila jsem se do toho dát a rozhodně nelituji. Kniha byla napinava, velmi sympatický mi byl Rouche. Hlavní hrdinka byla popisovaná lépe, než v předchozí knize a musím říct, že to byl dobrý tah. Najednou mi byla sympatičtější, méně pila a byla příjemnější.
Knihu hodnotím kladně a ten konec se mi také líbil. Rozhodne se dám do dalšího pokračování pokud vyjde.

22.10.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se moc povedla. Už od první kapitoly mi byla hlavní hrdinka sympatická a věděla jsem, že mě kniha bude bavit.
Kdybych neměla tolik povinností, tak je kniha přečtena na jeden zátah. Velmi kladně hodnotím.

18.10.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Včera doctena, nemohla jsem dát hned hodnocení, jelikož jsem ještě nad ní hodně přemýšlela.
Kniha se mi líbila. Pořád jsem si říkala, bude asi nemocná a jde to s ní pěkně z kopce, a ono ne. Mohl za to někdo jiný, bravo za vymýšlení konce. Jen některé věci mi vadily, tak nemůžu dát plný počet hvězdiček, jelikož mi přijde, že v té knize se vůbec nic nedělo a až na konci se vše vysvětlilo.

15.10.2019 4 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Tak já nevím, co si mám myslet o této knize. Námět knihy má velký potenciál, ale spisovatelka ho nevyužila úplně do detailu.
Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé, ale naopak některé byly úplně perfektně napsané, jelikož u některých pasazi jsem měla husí kůži.
Nemůžu říct úplně, že by se mi kniha nelíbila. Byla to taková oddechový, u které vypnete a jen čtěte. Počet postav tam je tak akorát, nikdo se mi nepletl. Ihned jsem pochopila o koho jde.
Navíc se mi moc líbilo střídání postav, jak dej na sebe navazoval, to bylo super. Ale vím, že tuhle knihu si znovu nepřečtu. Jednou stačilo.

13.10.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila. Autorcino vyprávění mi sedlo. Hezky se cetlo. Autorka dokázala v knize udělat spoustu zvratů, což hodnotím velmi kladně. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Nepsala zbytečně věci, šla hned k věci, coz je super. Rozhodně si přečtu další knihy od autorky.

30.09.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Wau!!! Už hodně dlouho jsem necetla knihu, která mě nutila číst dál a dál. Tahle knížka mě naprosto pohltila. Autorka se dotýká celkem citlivého tématu, a musím říct, že jaké stavy jsem u téhle knihy pociťovala, když jsem ji četla...
A konec byl velmi povedený. Opravdu wau. Tohle je druhá kniha od autorky, Co jsem četla a vrham se na další...

13.07.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka byla přečtena sice za dva dny, dobre se četla ale v některých pasážích jsem si říkala, že tohle už spisovatelka přehání. Konec je trošku nereálný, trošku mě zklamal, ale jinak zapletka se mi líbila.

09.07.2019 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Do knihy se velmi lehce začetlo a téměř od první stránky jsem byla v obraze. Styl psaní mi sedl, byla jsem spokojená. Přečtená za dovolenou, kdy ani nevím a najednou jsem byla na konci knihy. Knížka perfektní, jen škoda, že ten konec knihy mi přišel trošku odfláknutý. Konec mi přišel, že autorce došly nápady, jak to ukončit, tak to ukončila velmi krátce. Škoda, ale i tak hodnotím kladně za perfektní nápad...

07.07.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Pohodová kniha na odreagování. Líbilo se mi střídání postav :)

07.07.2019 4 z 5