vekkr vekkr komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Audiokniha. Bylo to výborné, dobře načtené. Kniha měla spád a rozhodně jsem vraha neodhadla. Určitě se podívám po dalších knihách této autorky.

28.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mělo to spád a napětí, takže spokojenost.

13.03.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Budu si tuto knihu určitě pamatovat, což o desítkách dalších knih říct nemůžu.

31.01.2020 4 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

2/24 audiokniha.Dokonalé zakončení série.Všichni doufáme ve šťastný konec,ale pohádka to nebyla.

18.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

1/24Líbilo se mi to.Sedlo mi to do nálady,bavila se u toho.Někdy jsem se v tom poznávala,někdy nechápala,ale fajn čtení.

17.01.2024 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Audiokniha velmi dobře načtená.Bavila mě rodina i výlet do Thajska.Trocha tajemství a napětí.Dobrý

24.10.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Na ležení u moře ideál a polibek hned na první stránce.Takže super .

05.08.2023 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Audiokniha.Velmi dobře načtená.Asi se už trochu v těch sériích ztrácím.Kim Josie,Ava,Erika trochu to je takové podobné.

18.04.2023 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Audiokniha.Výborně načtené.Líbilo se mi to ,a bavilo mě to.Trocha duchařiny mi nevadila.Bylo to napínavé.

03.04.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Bavilo mě to moc.Chtěla jsem se dozvědět nedělní záhadu a ostatní osudy.jedna z nejlepších knih Viktorie Hanišové.

29.12.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Audiokniha.Interpret mi nevyhovuje,ale asi můj problém(Helga Čočková).Děj mě bavil a zápletka byla zajímavá.

18.10.2022 5 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Objevila jsem další výbornou českou spisovatelku.To mě opravdu bavilo.Krátké povídky,které se poskládají do něčeho většího.

04.10.2022 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Úplně na zadek jsem nespadla.Velmi průměrné a zapomenutelné,ale čtivé.

05.09.2022 4 z 5

Nezvratné alibi Nezvratné alibi Peter May

Audiokniha.Nezklamala.Výborné,překvapivé,napínavé,takže vše co jsem očekávala.

29.06.2022 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Audiokniha.Kniha mě zaujala,protože je trochu jiná.Vyšetřovatel nepije a způsob vyšetřování trochu jiný.Takže skvělý

06.06.2022 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Audiokniha.Stále jsem se vracela zpět,protože jsem se ztrácela v ději a postavách.Kniha výborně načtená.Jelikož již mám další díl v audiu,tak to dám,ale jinak bych to nečetla.

15.04.2022 3 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Audiokniha.Napínavé a příjemné čtení,ale zapomenu na ní,jako na ostatní knihy v této sérii,které si vůbec nepamatuji.

30.01.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Velmi dobré to bylo.Krátké kapitoly,frčí to a má to i napětí.

27.01.2022 5 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Audiokniha,výborně načtená včetně hudby.Příběh depresivní ale přesto uvěřitelný.

09.12.2021 4 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Audiokniha.Čtivé -leč trochu překombinované,ale asi si to budu chvíli pamatovat.

12.11.2021 4 z 5