v.e.v.er.ka v.e.v.er.ka komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle!!! Super... Knížka mě vytáhla z čtecí krize a po dlouhé době něco co jsem přečetla opravdu rychle... Nenáročná ale napínavá... Můžete si myslet že víte ale stejně za dvě stránky zase nevíte kdo to byl ????

25.10.2020 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Výborná

03.12.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě průměrný thriller, hezká zápletka dobře napsaný oceňuji že po dlouhé době kniha bez sexuálních scén... Dobre se cetlo ☺️

27.10.2019 4 z 5

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Skvělé, skvělé... Líbili se mi paralelní příběhy, celé to dávalo smysl ... A navíc zbožňuju detektivky kde nevím kdo je vrah ptz nemůžu ani tipovat, jelikož se příběh rozplétá až při cteni a postavy se objeví až ke konci. Těším se na další dily

11.08.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Jako jooo tohle se mi opravdu líbilo.... Knížka napsaná úplně jiným stylem než jsem zvyklá, zadní detektivové ale místo nich vzpomínky

12.04.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Skvělá

03.12.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

knizku jsem nedocetla ani po 200 stranach me nezaujala... zbytecne poeticka a uspavací...

13.02.2014 odpad!

Kruh Kruh Bernard Minier

Jako vždy skvělý minier

30.05.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi moc líbila, četla se sama.... Spisovatelka umí krásně vyprávět.... Pro mě nové neznámé prostředí, s citem popsané, ale i tak se pořád dala vycítit jeho krutost.... Určitě se podívám po surověji reálněji napsaných knížkách abych se dozvěděla víc.... Určitě doporučuji všem co o gulazích neví skoro nic tak jako já!

03.05.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Moc mě bavila napínavá od začátku do konce

30.09.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nedoporučuju číst nezadaným a případně neopětovaně zamilovaným... knížka fajn ale První díl byl mnohem lepší tohle na mě už bylo moc přeslazený a chyběla mi tam ta troufalost, nečekanost atd atd. co v prvním díle byla min. na 70% stran.
Ale z a mě dobré 4* si tak i tak zaslouží!
P.S jsem ráda že knížka skončila tak jak skončila a to čekání do září nebude tak k nevydržení jako na druhý díl :-)!

19.03.2013 4 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Za mě skvělá detektivka, jiná nežli obvykle čtu, navíc znám prostředí jelikož jsem z regionu. Těším se na další dil

21.01.2024 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Z knih ruty nejslabší ale i tak moc hezky citelna

03.12.2019 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Super knížka, která se čte sama.... A konec? Kdy vyjde další díl prosím????

12.07.2019 5 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Skvělá detektivka která se četla sama

27.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jedna z nejlepších knih za posledních deset let... Už hodně dlouho se mi nestalo že musím něco dočíst a ten oběd prostě počká!

27.01.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

již jsem tady knížku jednou komentovala a teď přidávám situaci kterou způsobila.... před půl rokem jsme se s přítelem rozešli a nedávno se k sobě zase vrátili. V té době jsem již měla knížku přečtenou.... Netvrdím že nám to v posteli předtím neklapalo ale tušili jsme že by to mohlo být lepší... a teď ...přítel si myslel že jsem vystřídala X milenců a nabírala někde zkušenosti za tu dobu co jsme spolu nebyli... nedokázal uvěřit tomu že jsem se dle jeho slov tak zlepšila a zdokonalila sama od sebe.... ne samo od sebe to nebylo potřebovala jsem dodat odvahu a motivaci a tu mi právě tahle kniha dala... a možná ji právě za to budu nadosmrti vděčná.... Takže za mě velké díky a odvažte se též!!! :-)

19.05.2013 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Hezky se četla, film jsem ještě neviděla tak jsem nevěděla jak knížka skončí ale čekala jsem nějaký monstróznější konec.

02.05.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka je úžasná.... málokterá mě dokázala takto strhnout jako tahle.... Myslím, že na tom zda-li se Vám bude líbit nebo ne hodně záleží i Vaše povaha, Vaše touhy a sny a taky to zda si některá "temná" zákoutí Vaší "sexuality" dokážete vůbec přiznat a jen se před nimi neschováváte ptž "to je špatné, zvrácené"! Myslím si že tahle kniha by mohla dokonce i některým párům pomoci trošku vztah oživit a je možná jednodušší pánům knížku předložit než si o tom povídat....Za mě hlavní hrdina mi hodně moc připomínal mého bývalého přítele svou povahou ne tím co dělal v ložnici.... ale i po té ložnici bych toužila! a i když to není tak dlouho co jsme se rozešli tak mi knížka pár věcí doobjasnila nejen o mě ale i o něm... a doufám že budu mít příležitost někdy někoho povahově podobného poznat a napravit jak moje tak jeho nedostatky....
Tahle kniha mi otevřela oči a dodala odvahu!!!
Za mě super!!! ale určitě nedoporučuji všem obzvláště ne puritánkám a také těm co mají doma upjaté muže kteří jim jejich touhy nikdy nesplní!!!

08.03.2013 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris