Terka18 Terka18 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Knih s touto tématikou je hodně, ale mně to vůbec nevadilo. Bianca byla super svojí prostořekostí a Jax byl nakonec takové zlatíčko. Knihu jsem zhltla za dva dny. Musela jsem se smát, při konci, jak to bylo vymyšlené.

27.05.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Tak tohle byla paráda už od první stránky. Naprostá dokonalost po těch špatných knihách tohoto tématu co jsem četla před touto. Úžasný příběh,mělo to náboj,rychlost. Úžasný. Potřebuju další díl!!!

24.03.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jsem nadšená. Příběh byl úžasný. Tristan byl naprosto skvělý, Clair už tak moc ne,občas jsem měla vztek za to jak se chovala, ale to vynahradily ty chvíle kdy jsem se u knihy tak smála až jsem brečela. Určité momenty neměly chybu a byly naprosto úžasné. Kniha splnila všechno co jsem čekala a i to co jsem nečekala. Romantický příběh s kapkou vtipu.

04.03.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel Brooke Harris

Nevěděla jsem jestli budu z knihy tak nadšená jak jsem. Poutavý příběh plný emocí, smutku, lásky a obětování. Taková láska už moc není jakou zažívala hlavní hrdinka příběhu. Krásný příběh u kterého i slzy potečou.

14.06.2020 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Za mě je knížka velice povedená. Děj plynul tak nějak sám a nijak se nezadrhával. Hlavní hrdinové byly parádní a i když jsem tušila, kdo je viník, tak mě občas autorka zmátla.
Jen jsem občas měla pocit že je trošku těžce napsané, na psychiku.
Ale jinak nemám co vytknout.

04.06.2019 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Opět super počteníčko. Spousta akce a napětí a i trošičku romance. Jen bych vytkla jednu věc a to je více postav, tedy na můj vkus. Ale jinak jsem si příběh maximálně užila.

25.04.2024 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Čtivé, napínavé a řekla bych bez chyby. Pro mě lepší než první díl. Kniha rychle plynula a ani jsem nevěděla jak jsem se dostala za polovinu. Bylo to super. A rozuzlení? Až jsem měla trosku husí kůži z toho, co byl pachatel schopen udělat.

12.03.2024 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Dobré pokračování série. Příběh měl spád a zajímavý nápad sám o sobě. Jak někteří vinici dokážu být vážně psychicky narušení, že dokáží udělat takové věci. Příběh se mi líbil a nemám co vytknout.

23.07.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Hezké romantické čtení. Nechyběl humor, romantika a erotika. Nic víc jsem ani nečekala, takže jsem spokojená. Příjemné oddechové čtení.

10.02.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Super příběh. Lehce už jsem dopředu věděla některé věci v příběhu, jak se vyvinou, ale to vůbec nevadilo. Prostě to začalo zapadat do sebe samo. Příběh plný napětí, obětavosti a vlastně i lásky. Na konci i slza ukápla. Skvělé.

25.09.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nejde slovy popsat dokonalost příběhu. Chtěla bych zažít to co Charlyn s Maxxem. Knihu jsem si zamilovala po prvních stránkách. Autorka nezklamala. Úžasný příběh!!!

10.07.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Nádhera, krása, dokonalost. Tolik smutku a tolik pravé lásky v jedné knize v jednom příběhu. Srdce vám tluče jako zběsilé a chcete taky zažít takovou lásku jako Jamie a Jane. Příběh je naplněn láskou, bolestí, obětavostí, pochopením. Nemohla jsem si vybrat lepší příběh na čtení, který mě chytil za srdce od první stránky až do poslední a ještě hodně dlouho mi v srdci zůstane.

20.06.2022 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Hodně povedená detektivka. Nic zbytečně překombinovaného. Skvělé postavy a příběh rychle ubíhal.

08.05.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Příběh se mi moc líbil, kdybych měla čas, zhltla bych jej za dva dny možná i rychleji. Autorka má super styl psaní, který se mi moc líbí. Hlavní hrdinové jsou můj šálek kávy už od prvního dílu a jen se to stupňuje a mé sympatie jak k autorce samotné tak k postavám v knize, jsou již na maximum. Jsem ráda, že jsem se mohla dozvědět více o Gretchen. Těším se na další díl.

21.04.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak tohle byla naprostá paráda. Ponořila jsem se tak do čtení, že jsem až v jeden moment nahlas vykřikla a to se mi často nestává. Naprosto famózní detektivka. Lehce jsem tušila, kdo je pachatel, ale i tak mě to neskutečně bavilo. Doufám, že další díl bude stejně dobrý.

28.09.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak tohle byla jízda, ani jsem takovou jízdu od knihy nečekala. Sice jsem jako prví četla až tento třetí díl z trilogie, ale to mi nevadilo. Kniha mě bavila a držela mě v napětí, jak to všechno dopadne. I když jsem se snažila rozluštit kdo a jak k sobě patří, tak mě autorka nakonec překvapila.

19.12.2020 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Kniha se mi líbila, příběh měl spád a rozjel se hned od prvních stránek, což jsem ocenila. Tápala jsem, kdo to může být a docela jsem se trefila, od poloviny už jsem tušila jak to je. Jen mě dostalo, že má kniha pokračování...

17.10.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Když jsem četla, tak jsem si říkala. Co to Colleen jen udělala. Občas jsem měla chuť s knížkou hodit proti zdi a už se k ní nevrátit, jenže nakonec jsem se stejně vrátila, protože jsem nemohla uvěřit, že je to opravdu tak. Musela jsem číst dál, abych se dozvěděla kde je pravda a kde je lež. Dělalo se mi i zle z toho čeho byla hrdinka knihy schopná. Ovšem dočetla jsem a musím hodnotit 5 hvězdami, protože je to opravu thriller u kterého mrazí a na konci si stejně říkám.... Pravda, nebo lež

02.07.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha splnila to co jsem od ní čekala. Povedený psychothriller. Možná jsou i lepší, to nemůžu posoudit, ale tento byl povedený. Občas jsem měla husí kůži z toho, že něco takového se děje ne jen v knihách. Trošičku uspěchaný konec, ale na druhou stranu, proč to zbytečně natahovat, aby čtenáři přestali mít chuť knihu dočíst. (Ester byla dost chytrá a všímavá, když se nad tím zamyslíte)

30.12.2017 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Super příběh, který se četl sám. Napětí gradovalo a tušila jsem asi 50 stránek před koncem jak to je. Přece jen když jste vážně pozorní čtenáři tak kniha napoví. Kett byl super a jeho nebojácnost a myšlenkové pochody jsou super. Potíž je v tom, že žijeme v takové době ve které by se tento příběh mohl stát bohužel pravdivý.

12.02.2024 5 z 5