Terezulina Terezulina komentáře u knih

Zpěv lamie Zpěv lamie Jan Hlávka

Knížka se mi líbila víc než první díl :-) Mates byl výborný :-)

02.11.2021 5 z 5

Děti noci Děti noci Dan Simmons

Tak tohle mě bavilo :-) tohle byl můj šálek kávy :-) Jak už jsem tady jednou psala u jiné knihy - sto lidí,sto chutí - Za mě super... Pana Simmonse teda můžu. Zasmála jsem se, ale i jsem v některých pasážích nedýchala jak jsem byla napnutá :-) pro mě opravdu zajímavě promyšlený příběh :-)

22.06.2021 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nooooo, páni.... To byla jízda...... asi jsem jedna z mála , co neviděla seriál a moc jsem nevěděla do čeho jdu.... knížka mi dala snad všechno...od smíchu,napětí i nasr... pardon :-D pro mě pecka, tohle můžu, takže určitě půjdu do dalších dílů, ale ne hned, až rozdýchám tento díl. A ... jo...ano.. doporučuju , hlavně těm, co mají rádi fantasy, rytíře, středověk...

11.03.2021 5 z 5

Operace Redwing Operace Redwing Patrick Robinson

Sympaťák ten Marcus :-) já vlastně ani nevím co napsat.... Byla jsem tak pohlcena příběhem ,že ani nevím jak jsem knížku přečetla..... teda vlastně spíše jsem měla pocit jako bych poslouchala vyprávění někde nad pivem. Marcus vyprávěl tak lidsky. Jsem z toho všeho smutná čím vším si musel projít a co bude prožívat do konce života. Klobouk dolu hrdino. .. Velký respekt k Navy Seal. Hujá hoši.

01.10.2020 5 z 5

Cesta ke štěstí Cesta ke štěstí Jeho Svatost Dalajlama XIV. (p)

Hezké, klidné čtení na zamyšlenou....

18.08.2020 5 z 5

Růženky Růženky Stephen King

já se u knížky bavila :-) sto lidí - sto chutí

07.07.2020 5 z 5

Chlapec a jeho pes na konci světa Chlapec a jeho pes na konci světa Charlie Fletcher

Tak po dlouhé době knížka, která hodně překvapila.... Bravo!

21.02.2020 5 z 5

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

Prostě úúúúúžasná pohádka, která pobaví. Já mám Toničku moc ráda :-) a musím říct, že bych jednoho Nac Mac Fígla brala i doma :-D

27.11.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Tak prima, za mě určitě lepší než Šelma.

18.11.2019 4 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Já se neskutečně bavila :-) těším se na další díl s Toničkou :-)

11.11.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Jako námět dobrý.....ale nějak mi neseděl autorův styl? Mluva? Na mě to působilo tak nějak laicky napsáno...… ten závěr chaotický? Já si nemůžu pomoct, ale mě přišel ten závěr hrozně komický. Nebylo to špatný, ale nebylo to pro mě takový, že bych zatajovala dech. Určitě zkusím od autora i další knihu.

05.11.2019 3 z 5

Misery Misery Stephen King

ach....prostě jedním slovem BOMBA :-) já se bála, nedýchala a i se nasmála :-) děkuji pane Kingu !

01.11.2019 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Tak bych řekla, že tato kniha není pro čtenáře, kteří nemají trpělivost :-) půlka knihy byla taková....no, pořád jsem si říkala kdy to začne , kdy se bude konečně něco dít a druhá polovina knihy mě totálně dostala. Za mě bomba, ale jak píšu, není pro čtenáře co nemají trpělivost :-) já jsem ráda, že jsem vydržela a stálo to za to :-)

22.10.2019 5 z 5

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

Tak.....Uf....zvláštní kniha. Od mistra Kinga mám už nějaké knížky přečtené a opravdu je tohle trochu jiný King....Nemohla jsem se vůbec začíst...zívala jsem asi prvních 150 stránek a pořád knihu odkládala....pak najednou jak kdyby kniha nabrala úplně jiný směr a já zas knihu nemohla odložit a hltala každou stránku.....až jsem došla na poslední stránku a řekla si "jůůůůůůůůůůů, no slušná jízda"....takže , v knize je asi od všeho trochu....trocha romantiky, trocha fantazie, trocha napínavých scén a světe div se, občas jsem se i nasmála (hlavně scénky s Mandou-Pandou po útěku s Lisey z ústavu), prostě segry Lisey a Amanda byla pro mě super dvojka. Takže kdyby nebyl (pro mě) tak divný a zvláštně nudný začátek knihy, tak bych dala plný počet hvězdiček, proto ubraná jedna hvězdička v hodnocení. Mě se námět hodně líbil a proto bych knihu doporučila , ale čekejte (alespoň si myslím) , že většina čtenářů co májí rádi knihy od pana Kinga, tak asi bude mít stejný problém jako já na začátku. Je to něco jiného , ale je to dobré.

03.10.2019 4 z 5

Cujo Cujo Stephen King

no......teda když pominu to, že sama mám syna a ta beznaděj.....fuj, nechtěla bych zažít.....ale napsáno výborně, pana Kinga mám prostě ráda

27.08.2019 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

no....tak to byla jízda :-) výborně napsaný! nemohla jsem se od knížky odtrhnout :-)

26.08.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tak Hotýlek je moje srdcovka....

19.08.2019 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

no.....asi to nebyl úplně můj šálek kávy...… jen bych asi napsala, že je to (dle mého názoru) vyloženě kniha pro ženy a ne pro muže....

29.07.2019 2 z 5

Nohy z jílu Nohy z jílu Terry Pratchett

Prostě další úžasná knížka ze Zeměplochy :-)

04.07.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Děsivý a krásný příběh....

13.06.2019 5 z 5