TerezaMondeková TerezaMondeková komentáře u knih

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Autorka má opravdu jedinečný smysl pro humor. I u téhle její knihy jsem se opravdu dobře pobavila. Ani v tomhle díle nechyběla láska, romantika, překvapení, zvrat, humor... Mě se líbilo, že Simon často cestoval. O to víc se na sebe těšili. A líbilo se mi, jak si navzájem říkali. Simon je Nabíječ a Caroline je Roštěnka. Moc se těším na další díl.

03.02.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Skvělé ukončení série. Příběh plný překvapení, romantiky, humoru, napětí a lásky. Hned vás vtáhne do děje. Nechyběl ani menší zvrat a krásný konec. Jsem ráda, že jsme se i tady setkali se všemi přáteli. Škoda, že to nemá víc dílů. Hrozně mě zajímá koho si najde Fytzi. Jeho příběh bych si ráda přečetla. A Tucker byl skvělý přítel, manžel... starostlivý, milující otec.

14.01.2018 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Skvělé pokračování. Lepší než první díl. Skvěle popsané prostředí hudby, kapely. V příběhu ani nechybí momenty překvapení, ale ani zvrat. Čte se to rychle, skvělá oddychovka a dost jsem se zasmála. Mal a ten jeho smysl pro humor. V knize opět nechybí láska, romantika, překvapení, zvrat, krásný konec a epilog. Hlavní myšlenka na knihu... nic originálního, navíc mě mrzí, že je kniha tak krátká.
Anne... nevím proč, ale hlavní hrdinka mi opět k srdci moc nepřirostla. Líbila se mi, ale nic extra. Já mám radši hlavní hrdinky, které nejsou tak uťápnuté. Nemám ráda hlavní hrdinky, který se bojí ozvat, když se jim něco nelíbí.
Mal... bubeníci jsou prostě k sežrání! Mala jsem si zamilovala a to hlavně kvůli tomu, že má neskutečný smysl pro humor, ty jeho hlášky byly prostě top. Taky se mi na něm líbilo, jak se dokázal odvázat, jak do všeho šel s chutí. Mal byl vtipný, sexy, starostlivý. A na konci opravdu člověk chápe, proč se tolik opíjel. Sice tu situaci neřešil úplně dobře, ale je to pochopitelný. Přijít o tak důležitého člověka ve vašem životě.

31.03.2018 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Moc se mi líbí, že autorka zapletla do knihy bipolární poruchu. Dozvíme se tak o téhle nemoci více informací. Já jsem o ní teda nikdy nic moc nevěděla, ale v téhle knize jsem se blíže dozvěděla, co ta nemoc způsobuje. Co se při tom stavu děje, jak to probíhá, co ten člověk dělá, jak se chová. Myslím, že to byl velký risk o něčem takovém psát a ještě k tomu v knize, která je... dalo by se říct erotický román. Ale autorka to zvládla na jedničku s hvězdičkou a ještě k tomu, když do toho přidala box. Myslím si, že to spolu ladí skvěle. Box a bipolární porucha.
Taky se mi líbí, že hlavní hrdinové na to hned neskočili. Všechno šlo pomalu, postupně se sbližovali, bylo to klidné. Pořádně se to rozjelo asi až od poloviny knihy. Ale v knize nechybí ani momenty překvapení. To s její sestrou, s největším nepřítelem Remingtona, nebo to s jeho rodiči, nebo to, co se stalo na konci knihy... Nečekala jsem, že by se mohlo stát tohle, že by to mohlo na konci knihy takhle být, ale teď si lepší konec představit nedokážu.
Brooke... neříkám, že byla špatná, ale nebyl to můj šálek kávy. Přišlo mi, že od začátku příběhu se chtěla s Remingtonem jenom vyspat, i když se jí divit nemůžeme, ale i tak. Jí šlo jenom o vyspání s ním. O dobrodružství, povyražení, až když jí Remington řekl, proč se s ní ještě nevyspal, tak mi přišlo, že se vzpamatovala a začala všechno brát vážně. Do té doby to bylo jenom "proč ses se mnou ještě nevyspal, pomiluj se se mnou, já se s tebou chtěla vyspat už v tom hotelu...". Prostě to člověku po nějaké době začne lézt na nervy.
A Remington... já ho prostě miluju. Přišlo mi, že jemu od začátku opravdu nešlo jenom o sex. Jasně, spal s prostitutkami, ale to dělal jenom proto, aby se ve svém záchvatu vybouřil a nedělal jiné hlouposti. Třeba nekradl, nebo aby se s někým nepral. Takže se to vlastně dá pochopit. Ale s Brooke mu jenom o sex nešlo. On se snažil, aby poznala všechny jeho démony, aby ho poznala a měla ho ráda takového jaký opravdu je, aby chtěla jeho jako Remingtona a ne jako Urgána. Ale vlastně mi ho bylo i líto. Rodina ho šoupla do blázince, vzdala se ho, neměl nikoho a sám si připadal jako cvok.

24.02.2018 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Skvělá kniha. Jsem ráda, že se dali dohromady zrovna oni dva. Překvapilo mě, co v sobě oba hlavní hrdinové drželi. Občas mi trochu vadilo, jak se hlavní hrdinka chovala, ale když se hlavní hrdinka svěřila s tím, co se jí stalo, tak jsem její chování pochopila. Na hlavním hrdinovi se mi líbilo, že na hlavní hrdinku netlačil. V knize nechyběla láska, napětí, minulost, první láska, překvapení, přátelství, naděje, zklamání, bolest... Moc se těším na další díl.

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Na první pohled mě zaujala obálka, která je nádherná. Když jsem si přečetla popis a zjistila jsem, že je kniha o vampýrech, tak jsem si ji musela přečíst. Přes noci jsem četla, ve dne spala a o přestávkách ve škole se učila! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a nebo jsem na ni furt myslela. A když jsem se dozvěděla, že to psala dívka, které je 15... klobouk dolů! Je to velice dobře vymyšlený, vypracovaný a napsaný příběh. A konečně vampýři! Všichni píšou o upírech a o tom, jak jsou všichni hodní, ale tohle je mnohem lepší. Dokonale popsaný všechny postavy i charakteristika. A hlavní hrdiny jsem si zamilovala. A ta věc s těmi myšlenkami a tím osudem je taky fantastická!

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Na příběh Jagra jsem se moc těšila. Nedokázala jsem si představit, že by se zrovna chladný Jagr mohl zamilovat, ale autorka to opět napsala excelentně. A jsem moc ráda, že to byl i příběh další vlkodlačí setry, protože na další sestru jsem se taky moc těšila. Ani v tomhle dílu nechyběly momenty překvapení, erotika, láska, nebezpečí, akce, napětí, nechybí ani zvrat a úžasný konec. Nechybí ani humor. Ani tomuhle dílu nemůžu nic vytknout.
Regan se mi líbila mnohem víc než Darcy. Darcy byla sice hodná, milá, sympatická a tvrdohlavá. Ale Regan se mi líbila mnohem víc, protože i když prožila třicet let v zajetí, tak jí to nezlomilo. Líbilo se mi, že se i chovala jako čistokrevná vlkodlačice. Byla divoká, říkala, co si myslela, nebrala si servítky. A stejně jako Darcy byla krásná, jedinečná a hodně tvrdohlavá. Jsem zvědavá na zbylé dvě sestry.
Jagr se mi ze všech upírů líbí úplně nejvíc. Asi proto, že si stejně jako Regan prošel mučením a přežil to. Nezlomilo ho to. Taky se mi na něm líbilo, že to nebyl upír děvkař. Jagr se sice tvářil chladně, odměřeně, nechtěl s nikým udržovat kontakt, ale za tím vším postojem byl ochranitelský, tvrdohlavý, majetnický, upřímný a milující partner. Taky se mi na něm líbilo, že se snažil Regan pochopit. Snažil se jí pomoct. Taky jsem se hodě bavila, když se hádali a to bylo skoro furt. Myslím si, že se k sobě Regan a Jagr skvěle hodili.

10.03.2018 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Já knihy od téhle autorky prostě miluju. Líbilo se mi, že v téhle knize nebylo to klišé. Boháč a chudá holka, playboy a panna, oblíbený a neviditelná, král plesu a ošklivka. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že byla kniha tak úžasná, když to psala Katy Evans.
V knize byla spousta originálních nápadů. Moc se mi líbí, že autorka dává do svých knih pokaždé něco nového. Box, bipolární porucha, mafie, násilí, smrt... A ani u téhle knihy to nebylo jinak. Bylo to další úžasné pokrčování. Opravdu jsem začala číst a nemohla jsem přestat. V knize nechybělo překvapení, napětí, nebezpečí, láska, zvrat... Líbí se mi, že tady byl hlavní hrdina nebezpečný, že se ho všichni báli, ale taky se choval k hlavní hrdince opravdu jako k princezně. Byl k ní něžný a ochraňoval ji. Knize nemůžu nic vytknout.
Melanie je taková... ta typická. Střídá kluky, ale jediné, co chce je najít toho pravého. Občas mi její rozhodnutí nebo chování sice nedávalo smysl, ale zase si myslím, že je pravda, že hlavního hrdinu nehodnotila jenom podle vzhledu. Přišlo mi, že s ním chce být, protože se v jeho přítomnosti cítila výjimečná a Greyson se tak k ní taky choval.
A Greyson... moc se mi lbí, že ho Katy neudělal jako boxera, tak jako to bylo v předešlých dílech. Tady se mi líbilo, že to nebyl přímo zápasník, ale syn mafiána, který měl jít v jeho stopách. Na Greysonovi se mi líbilo, že byl nebezpečný, ale dokázal být i něžný. Byl to člověk, který dokázal bez pocitu viny zabít, měl okolo sebe postavenou zeď, za kterou nikoho nepustil, ale i tak se k Melanii choval jako by byla jeho princezna.

24.02.2018 5 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Skvělé ukončení série. Další díl, ve kterém nechybělo napětí, překvapení, láska, zvrat, přátelství... Taky se mi líbí, že se v posledním díle objevili všichni přátelé. A konec byl úžasný!

13.01.2018 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Četla jsem knihu Archerův hlas, kterou jsem si zamilovala a chytla mě za srdce, tak jsem byla zvědavá i na ostatní knihy od autorky a ani tahle mě nezklamala. Další úžasná kniha, která hned zaujme čtenáře a vtáhne ho do děje. Autorka dává do svých knih pokaždé něco nového. Moc se mi líbilo, že i v téhle knize byla originalita. Autorka se nebála a dala do své knihy práci pornoherce, obchod s lidmi, který byl zajímavý, ale i smutný. Taky se mi líbilo, že v téhle knize byla i kriminální zápletka. Sice to bylo hlavně na konci knihy a bylo to trošku urychlené, ale líbilo se mi to. Další příběh, který byl promyšlený, úžasně napsaný, zajímavý a originální.
Moc se mi líbilo, že se celá kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů. Pochopíme tak pocity obou. Taky bylo skvělý, že byl i epilog z pohledu hlavního hrdiny. Ani v téhle knize nechyběla originalita, láska, romantika, napětí, překvapení a dokonce i ta slza ukápla. Opravdu mi bylo hodně líto Ary, bylo to hodně smutný.
Taky se mi opravdu líbilo, jak se hlavní hrdinové poznali. A co se mi hodně líbilo, jak se hlavní hrdina po rozloučení s hlavní hrdinkou změnil. Úplně změnil svůj život. Moc se mi líbilo, že se dali dohromady dva úplné protiklady. Ale jak se říká... protiklady se přitahují a opravdu se k sobě hodili. Jediné, co mi v téhle knize vadilo bylo těch pět let. Přišlo mi to jako dlouhá doba.
Grace se mi docela líbila. Sice mi přišla trochu více úzkoprsá, upjatá, pořád se styděla, ale i takový lidi existují. Prostě si vždycky všechno naplánovala do posledního puntíku a hodlala to splnit.
Carson... musím říct, že se mi líbila jeho povaha. Já jsem vždycky obdivovala takové typy lidí, kteří si nedělají vůbec žádné plány a berou všechno tak, jak to přijde. Když chtějí, tak si zrovna teď sbalí kufr a jedou pryč, nedělají si žádné starosti, nemají žádná pravidla. A ta jeho práce i tohle asi bohužel někdo děla musí. Na jednu stranu se mi jeho práce nelíbila, ale na druhou stranu se mi líbilo, že to tam autorka dala. Bylo to originální.

22.04.2018 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tenhle díl mi přišel více napínavější a zajímavější, ale je to jenom o maličký kousíček. Ani v tomhle díle nechybělo překvapení, nechyběl box, láska, romantika, úžasný konec. Ale hodně mě překvapilo, když Brooke zjistila, že je těhotná. Na mě to bylo moc rychlé. Já bych tam spíš dala epilog... o dva, tři roky později. Ale to je jenom věc názoru.
Remy se mi líbil, protože i když měl opravdu těžkou nemoc, tak žil naplno, nenechal se omezovat a splnil si svoje sny. Založil si rodinu s dívkou, kterou miloval a stal se Šampionem.

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Já nevím, co bych dělala na Evelynině místě. Já bych toho chlapa asi vzala po hlavě první věcí, kterou bych měla po ruce!
Kniha mě zaujala tou hlavní myšlenkou. Taky mě to zaujalo tím prostředím, ve kterém se kniha nachází. Rocková kapela, hudba, sexy chlapíci. Příběh se mi rozhodně líbil. Dost jsem se u toho zasmála a to hlavně, když tam byl Mal. Ale nechybí ani momenty překvapení, romantika, zvrat... A dost mě překvapilo, že hlavního hrdinu naštvalo, když se Evelyn chtěla rozvést. On s ní chtěl zůstat, ale ona s ním ne. Čekala bych to spíš naopak. Další příjemná změna. Ale jinak musím říct, že mi kniha přišla krátká, urychlená. Byla bych radši kdyby byla delší a vztah hlavních hrdinů by byl lépe popsaný.
Ale musím říct, že mě opravdu pobavila jedna situace, která v knize byla. Manžel zavolá své bývalce, kterou strašně miloval, aby vybrala oblečení pro jeho současnou manželku. U toho jsme jenom kroutila hlavou.
Hlavní hrdinka... dívka, která má všechno do detailu naplánované, poslouchá rodiče, protože je nechce zklamat. Na jednu stranu se mi líbilo, že Evelyn nebyla další kráska, s velkýma prsama, úžasnou postavou, bohatá, naprosto dokonalá. Moc mi k srdci nepřirostla, ale jinak byla... hodná, laskavá, i když se občas jevila jako taková naivní holčina. Ale na konci se ukázalo, že si hlavní hrdinka umí taky zakřičet.
Hlavní hrdina... typická rocková hvězda. Slavný, bohatý, sexy, děvkař... ale uvnitř byl bolavý, což před ostatními skrýval. Byla jsem z něho i zmatená... občas se choval naštvaně, odměřeně, ale někdy zase starostlivě a laskavě.

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Profesor a studentka? Zajímavá myšlenka na příběh. Dost mě zajímalo, jak bude kniha napsaná, ale když jsem knihu dočetla, tak mě nadšení opustilo. Prostě... néééé. Sice to opravdu bylo profesor a studentka, ale hlavní hrdinka neoblíbená, panna. A hlavní hrdina se často choval jako namyšlený, sobecký kretén. Navíc ta minulost hlavního hrdiny... vojet každou holku, pak jednu zbouchnout, ale při tom udržovat vztah s jinýma, závislost na alkoholu, kofeinu a kokainu, při tom byl taky adoptovaný a navíc to, že byl mazlíček... bylo toho opravdu moc. A nakonec se stal úžasným profesorem a navíc bohatým... nevím. Taky mi přišlo zbytečný, aby byla kniha takhle dlouhá, protože se to zbytečně táhlo. Ale jsem zvědavá na další díl.

04.02.2018 3 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Myslím si, že je tohle nejslabší díl z celé série. Kniha mi hrozně připomínala knihu Plán. Takový kopírák, nic originálního, odlišného. Ale zase mi to přišlo jako skvělé ukončení série. Moc se mi líbí, že jsme se v tomhle posledním díle rozloučili s celou kapelou a hlavními hrdinkami. Všichni členové kapely jsou konečně zadaní. Kniha není nějak náročná, je to skvělá oddychovka, tak jako předchozí díly.
V knize nechybí momenty překvapení, ani romantické vyznání, které bylo dobře vymyšlené. A láska mezi hlavními hrdiny tam byla hlavně ke konci knihy, ale jinak ta jiskra mi nepřišla tak velká. Taky musím říct, že se mi líbilo takové malé pokračování, které tady bylo ohledně Jimmyho a Leny.
A Martha... bože. Tu nesnáším od prvního dílu. Ta se vždycky ukáže, ale jenom ve špatném světle. Já prostě nemám ráda takové ty mrchy, co chtějí jenom peníze a spí skoro se všema. Opravdu jako vedlejší postava se mi vůbec nelíbila. Ale možná by neuškodil díl, který by byl o ní a Samovi...
Lizzy se mi líbila mnohem víc, než její sestra Anne. Byla hodná, milá, byla sama sebou, žádná přetvářka.
Ben... přišlo mi jako by do kapely nepatřil. Ostatní se rádi bavili, alkohol, párty, zábava, smích. Ben byl takový samotář, tichy, trochu uzavřený, když pominu to, že byl děvkař. Ale jako pravý rocker mi moc nepřišel. Ben pro mě byl ten typ, kterého bych si ani nepamatovala, kdyby se neobjevil v každém díle. Na Bena jako hlavního hrdinu jsem se moc netěšila a po přečtení knihy se mé pocity vůči němu nezměnili. Myslela jsem si, že bude dávat víc najevo, že o Lizzy stojí, ale nic moc.
P.S. Opravdu když vidím takové obálky, tak se nedivím, že ty holky těm rockerům, tak rychle podlehnou. Takové tělo, ty buchtičky, k tomu to tetování... jůůůů!

22.01.2018 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Vztah mezi učitelem a studentkou? Zajímavý. Hned mě zaujala myšlenka na příběh, ale i hezká obálka. Během knihy jsem se taky několikrát upřímně zasmála... Bliss a ty její bláznivé nápady, trapné situace... Příběh byl plný humoru, romantiky, lásky, překvapení, přátelství, nechyběl ani krásný konec s epilogem. Kniha byla opravdu skvělá oddychovka.

25.12.2017 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Hodně mě zaujala obálka a popis. Kniha je pěkně napsaná, zajímavá, romantická... jednoduché, oddychové čtení. Nechybí ani trocha humoru, erotiky, menší zvrat. Akorát mi trochu vadil konec... na můj vkus hlavní hrdinka odpustila moc rychle. I epilog byl pěkný.

21.04.2018 3 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Byla zvědavá, jak to všechno dopadne a na příběh jsem se hodně těšila. Líbí se mi, že do svých knih dává chrliče, upíry, vlkodlaky, prorokové, temný skřítci, čarodějnice, lovkyně, džiny... V každé její knize byla erotika, láska, romantika, akce, napětí, nebezpečí. Líbilo se mi, jak se v tomhle díle všichni spojili. A to i velcí nepřátelé. Líbilo se mi, že jsme se v tomhle díle setkali se všemi minulými hrdiny a vedlejšími postavami. Ale nemohla jsem dít plný počet kvůli hlavním hrdinům... moc mi nesedli.
Jediný, co mě mrzí je, že je tohle poslední díl, který byl přeložen do češtiny. Ráda bych si přečetla další díly, ale na ty se asi budu muset vrhnout v angličtině.
Cassandra... ta se mi ze všech sester líbila asi nejmíň. Nepřišla mi jako vlkodlačice. Byla hodná, milá, upřímná a dokázala se postavit za člověka, kterého miluje, ale chyběla mi u ní taková ta divokost... prostě pravý čistokrevný vlkodlak. Nejvíc ze všech sester se mi líbila Regan, ale jsem ráda, že se našly všechny sestry.
Caine se mi ze všech hlavních hrdinů líbil nejmíň. Asi to bylo kvůli tomu, že v šestém díle mi sympatický nebyl. Arogantní, namyšlený, myslí si, že může všechno... V tomhle díle se ukázal jinak, ale že bych si ho zamilovala to ne. Ale líbilo se mi, jak ochraňoval Cassandru.

10.03.2018 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha je opravdu nádherná. Je romantická, smutná, originální, napínavá, dojemná a co je nejhorší, že se to může stát i ve skutečném životě. Tahle kniha ve mě vyvolala radost smutek, bolest, slzy... U knihy jsem hodně brečela. Občas jsem ani neviděla na stránky knihy. Myslím si, že u téhle knihy se není čemu divit. V knize nechyběla láska, romantika, překvapení, zvrat, krásný konec. Taky oceňuju to, že autorka dala na konec knihy seznam písní, které se v knize vyskytovali.

20.02.2018 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Upřímně jsem nikdy moc nechápala, co lidé myslí tím, že láska a nenávist je jeden a ten samý cit. Po přečtení této knihy jsem to pochopila z vlastních pocitu, které jsem měla během knihy a taky po jejím přečtení. Hlavního hrdinu jsem si zamilovala a zároveň ho nenáviděla.
Líbí se mi, že kniha není ta typická slaďárna, jako jsou ostatní. Myslím si, že hlavním důvodem, proč kniha není taková je ten, že má hlavní hrdina takovou povahu. Taky se mi moc líbí, jak tam autorka dala ty kapitoly z minulosti. Aspoň tak přesně víme, co se přesně stalo a je příběh pak mnohem zajímavější. Taky v knize rozhodně nechybí překvapení. Toho je tam opravdu dost a nemyslím si, že by to bylo nějak přehnané. Myslím si, že je příběh skvěle napsaný, vymyšlený. Kniha je plná originality, překvapení, napětí. Skvěle si u toho odpočinete. Jediné, co bych čekala lepší je epilog. Ale do dalších knih od autorky rozhodně půjdu.
Taky se mi líbí, že kniha poukazuje na tom, že ne být bohatá je vždycky výhra. Hlavní hrdina patřil do jedné z nejbohatších rodin a to co si prožil... Holt není všechno zlato co se třpytí. Taky se mi moc líbí, že autorka poukazuje na to, jak dokážou být lidi na střední zlý. Jenom protože nemáte bohaté rodiče, perfektní postavu, jiné koníčky, že se vám líbí jiné věci, tak zažíváte šikanu. Autorka opravdu napsala příběh, který poukazuje na to, jaká je realita, jak to opravdu na střední vypadá a později i ve skutečném životě. Není to zbytečně zkreslený, ale ukazuje na to, že takové věci se v životě opravdu dějí.
Emilia... ta se mi hned líbila. Líbilo se mi, jak se dokázala se vším vypořádat, srovnat a jak dokázala odpouštět. Emilie byla laskavá, citlivá, milá, chytrá, ale taky si uměla jít za svým a nebyla sobecká. Nemyslela jenom na sebe, ale myslela i na ostatní a to hlavně na svou rodinu.
Vicious...Toho jsem si zamilovala a zároveň nenáviděla. Zamilovala jsem si ho, protože byl tajemný, zlý, nemilosrdný, tajemný, mám ráda v knize takové "hajzlíky". Ale nelíbil se mi, protože šikanoval, ponižoval, vyhrožoval, zesměšňoval a tohle všechno dělal holce, kterou ve skutečnosti nenáviděl a miloval zároveň. Líbilo se mi, že autorka neudělala to, že se ze zlého kluka najednou stane hodný kluk, který se snaží všechno napravit, chovat se ke všem dobře. Ale zase se nedivím, že byl hlavní hrdina takový, protože toho měl za sebou celkem dost. Jeho matka, nevlastní matka, ty jizvy, jeho otec, myslím si, že to autorka vůbec nepřehnala a dodalo to příběhu šmrnc a všechno do sebe skvěle zapadalo.
P.S. Láska a nenávist jsou stejné pocity!

06.11.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dlouho jsem uvažovala, jestli si mám knihu přečíst... navíc to hodnocení. A teď musím říct, že se mi víc líbil film. Navíc to klišé... miliardář a panna... Uvidíme, jestli bude pokračování lepší.

21.01.2018 2 z 5