swayno swayno komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nemohla jsem přestat číst, takže i s malým dítětem přečteno za dva dny. Pěkná knížka :)

03.09.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Perfektní knížka, přečtená jedním dechem, ke konci knihy jsem byla napnutá jak struna. Samozřejmě jsem vraha odhadovala naprosto špatně. Závěr přímo excelentní.

19.06.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Knížka je sice pěkně čtivá, v podstatě jsem jí dala jedním dechem, ale děj není zas tak strhující. Pokud srovnám s filmem, tak snad prvně mi přišel film lepší než kniha.

13.06.2016 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Horší vydání 10 černoušků. Nešlo zde ani odhadovat vraha, vše se odhalilo až na konci knihy. Takové nemastné, neslané... Za mě průměr...

05.04.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak jsem se konečně dočkala dalšího dílu :-) Zklamaná nejsem ani v nejmenších, s knížkou jsem chodila všude, nešlo se odtrhnout. Jen jsem se chvílemi neorientovala ve jménem, i teď po přečtení vůbec netuším kdo některá jména/postavy byly... ale jinak super super super

01.10.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě lepší než první díl, ale chvílemi už mi "do háje", "pojď Mio, pojď" a oči rvoucí dialogy, které postrádaly hlavu a patu, lezli na nervy. Nicméně už se těším na Clonu :-)))

14.07.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Klasicky suprové čtení, jako všechny ostatní :-) :-) sfouknuto za jeden víkend.

22.04.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Jeden zvrat za druhým. Některé až ne příliš uvěřitelné. Ale dobrý!

11.02.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

BOMBA jako vždycky!!! Bylo mi líto každé přečtené stránky, protože jsem věděla, že jsem o stránku blíže konci :-)))

28.01.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

První půlka knížky byla trošku boj, ale v druhé polovině nešla odložit!! Super příběh.

25.11.2018 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Velmi čtivá kniha. Některé věci mi byly jasné dřív :-)

31.07.2018 5 z 5

To To Stephen King

Odloženo, nedočteno, nejde se mi začíst. :(

03.02.2018

Syn Syn Jo Nesbø

Mám podobné pocity z knihy jako Tereziee. Něco mi tam chybělo, něco, co ostatní knihy od Nesba mají, něco z čeho si sednu na zadek. A ty jména byly i pro mě peklo.

30.11.2017 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Asi jsem byla namlsaná z předchozích knížek a čekala jsem kapku víc, ale i tak to bylo dobrý a nešlo se od toho odtrhnout.

04.05.2017 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Za mě super :)) velice svižné, velice čtivé, velice povedené

09.04.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

kniha pěkná, ale nějak jsem ji asi nepochopila :(

11.07.2016 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Pěkné čtení, od autorky opět skvělá knížka.

26.06.2022 4 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

sfouknuto za dva dny. Moc pěkné čtení :)

22.05.2022 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Napínavé, čtivé :)

08.02.2021 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Četlo se to dobře, těšila jsem se na konec, kde jsem čekala "pecku mezi oči", ale to se nekonalo. Takže ve finále velké zklamání.

24.08.2020 3 z 5