Svica Svica komentáře u knih

Dráček Zog a princezna Rebelka Dráček Zog a princezna Rebelka Julia Donaldson

Krásná, krátká kniha, která děti určitě nadchne.

Z neznámého světa a další příběhy Z neznámého světa a další příběhy Erik Kriek

Skvěle graficky zpracované příběhy jednoho z nejlepších hororových spisovatelů své doby. Stojí za přečtení.

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Závěr příběhu byl výborný. Stejně jako předešlé díly se i tento četl téměř sám. Doporučuji celou sérii.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Stejně jako první díl. Kniha se dál nese ve stejném stylu i duchu a o překvapení nebyla nouze.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Velice lehké čtení. Příběh se zajímavě rozjíždí a nutí vás číst stále dál a dál až už jste úplně na konci. A na konci zjistíte že musíte sáhnout hned po druhém dílu.

29.07.2019 4 z 5

Neobyčejný kluk Neobyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Výborná kniha, která leckoho chytí za srdce. Donutí vás se zamyslet jaké to je, žít s nějakým problémem, ať už viditelným nebo ne. Donutí vás se zamyslet nad tím, jak takovým lidem a jak co prožívají. Párkrát ukápne i slzička, ale rozhodně DOPORUČUJI. Auggie je miláček.

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Příběh o tom, že když se spokojíme sami se sebou vše se v dobré obrátí. Vtipná a jednoduchá kniha.

29.07.2019 4 z 5

Koruna stínů Koruna stínů Joe Hill (p)

Nedá se říct nic jiného než WAU. Tohle je pecka. Celá série je naprostá bomba. Atmosféra z knihy přímo sálá a vy se sžijete s postavami ani nevíte jak. Chvíli se smějete, chvíli se bojíte a chvíli vůbec nevíte co se to stalo, ale je to super. Rozhodně stojí za to si to přečíst.

29.07.2019 5 z 5

Klíče království Klíče království Joe Hill (p)

29.07.2019 5 z 5

Alfa a omega Alfa a omega Joe Hill (p)

29.07.2019 5 z 5

Časohrátky Časohrátky Joe Hill (p)

29.07.2019 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

29.07.2019 5 z 5

Po malinko zdlouhavém začátku jsme se začetla a už mne to nepustilo. I když nejsem asi úplně cílová skupina, tak se mi to líbilo a příběh se hezky, svižně rozvíjel dál. Některé podobnosti s HP tam vidět jsou, ale neřekla bych, že by to bylo nějak ohromně zřetelné. Líbilo se mi jak se Morrigan musela postupně osamostatnit a zároveň si zvyknout na to, že se o ní někdo stará. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

Druhá kniha hřbitovní Druhá kniha hřbitovní Neil Gaiman

Stejně jako u prvního dílu, tohle prostě nemá chybu.

První kniha hřbitovní První kniha hřbitovní Neil Gaiman

Taková strašidelnější pohádka. Je to úžasné a stojí to za přečtení.

Insomnie Insomnie Václav Votruba

Tohle mne bohužel vůbec nebavilo. Autorův styl je zbytečně zdlouhavý a spousta nahuštěných písmenek na stránce tomu moc nepřidala. Dvě hvězdičky za nápad.

29.07.2019 2 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Čtivá, typická romantika. Jako oddechovka dobré.

29.07.2019 3 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Kniha jako taková má hezkou grafickou úpravu což člověka naláká vzít jí vůbec do ruky. Příběh je neotřelý, člověk jím pomalu proplouvá a snaží se pochopit o co vlastně jde. Dost chyb a překlepů nacházejících se uvnitř knihy se dá docela lehce přehlédnout a můžete se naprosto ponořit do spletitého života všech postav, který se nakonec propojí a dává pak smysl.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Trochu mi to připomínalo TO od Kinga. Četlo se to dobře, rychle, nebyli v tom žádné háčky nebo něco co by se nedalo pochopit. Příběh je celkem dobře poskládaný, ale konec by mohl být více propracovaný. Každopádně jako oddechovka na jeden den je to fajn.

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Chvíli trvá než si zvyknete na autorovo styl psaní a na to jak je knížka poskládaná, ale ve finále vám z toho vyjde hezký válečný román.