Koruna stínů

Ve třetí knize série Zámek a klíč se nad Klíčovem začínají stahovat temná mračna a mrtví intrikují proti živým. Kulišák si na pomoc v pátrání po klíči k černým dveřím povolává armádu stínů, která je odhodlána zlikvidovat každého, kdo se jí postaví do cesty. Tyler, Kinsey a Bóďa vedou zoufalý boj proti přesile, obklopeni světem, kde se sama noc stává jejich nepřítelem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235698/big_zamek-a-klic-koruna-stinu-dfY-235698.jpg 4.6272

Zámek a klíč 3.

Horory, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Comics Centrum

Crown of Shadows, 2010

Kniha Koruna stínů

Pivoňka12
10.07.2021

Joe Hill prostě umí. Další klíče, další překvapení, další záhada. Tedy, tohle je nádhera. Po dlouhé době komiksová série, která za to určitě stojí.

zandu
27.02.2021

Baví mě to. Hodně mě to baví, víc a víc...

Arkagas
20.02.2021

Zámek a klíč se stává mou závislostí..

Arkagas
19.02.2021

(+ SPOILER) Třetí díl je první opravdu temná kniha, kde poznáme stíny v jejich plné síle. Klíč stínů má v rukou Lucas, který ovládá své pomocníky díky koruně stínů. Lucas, alias Dodge se chtějí zbavit Rufuse, ale místo toho se zbaví jeho matky Allie. Tyler přichází na to, kdo Lucas alias Dodge ve skutečnosti je a příběh začíná nabírat ještě víc na obrátkách. Nina se stále utápí v alkoholu a přísahala by, že někdy se stíny po době procházejí samy... Je zbytečné psát tady u každého dílu, že jsem nadšená, že to miluju snad ještě víc, než když jsem to četla poprvé a jak moc si užívám skvělou kresbu Gabriela. Koruna stínů je kniha hodně temná, vyvedená v černých tónech, doplněná spoustou krve. Vše do sebe ale zapadá a fantasy linka Vás pohltí. Zámek a klíč se stává mou závislostí.

josef2900
31.12.2020

Asi nejslabší díl celé série, ale pořád dobrý.

bosorka
30.12.2020

4 a půl. Třetí díl malinko slabší, skvělý úvod i konec. Uprostřed mi to přišlo semtam možná moc upovídané na jedné straně, pak zase více stránek bez textu jen akce. Takže malilinko nevyvážené. Ale výtka je fakt pidi, příběh sype slušně a jedu honem dál.

r0st4
07.12.2020

I na potřetí do toho Hill šlape naplno a zcela sebevědomě. Obzvlášť první dvě kapitoly jedou ve zběsilém tempu a takový spektrální souboj je v Rodriguezově podání vyložená lahůdka plná nápadů! Děj se krásně zamotává, postavy prochází zajímavými vývojovými oblouky a já už se nemůžu dočkat až rozbalím čtyřku ;)

kercah
18.10.2020

Už se trochu víc začínám sžívat s příběhem a s pocitem, že nemám nic očekávat a baví mě to i tak. Takže kupuji další díl :)