Koruna stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve třetí knize série Zámek a klíč se nad Klíčovem začínají stahovat temná mračna a mrtví intrikují proti živým. Kulišák si na pomoc v pátrání po klíči k černým dveřím povolává armádu stínů, která je odhodlána zlikvidovat každého, kdo se jí postaví do cesty. Tyler, Kinsey a Bóďa vedou zoufalý boj proti přesile, obklopeni světem, kde se sama noc stává jejich nepřítelem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235698/big_zamek-a-klic-koruna-stinu-dfY-235698.jpg 4.6319
Série:

Zámek a klíč 3.


Žánr:
Horory, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Comics Centrum
Originální název:

Crown of Shadows, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Koruna stínů

Atlantis
17. května

Pořád se nechytám. A tím myslím, že pořád nechápu ten obrovský hype kolem téhle série. Ano, je zde několik zajímavých momentů, ale jinak je to často zkratkovité, jindy naopak brutálně ukecané. A ta kresba... ta se sem přece tak strašně nehodí. Budu asi pokračovat, ale jen proto, že mají všechny díly v knihovně. Nadšený, abych potřeboval mít třeba kompendium, vážně nejsem.

denib
22.11.2022

Trochu jsem se bála, aby postupně neupadala kvalita série. Ale vážně ne. Kniha byla opět skvělá a napínavá. Opět překvapila novými nápady. Opět jsem se místy trochu bála. Někdy tajemných stínů, někdy jen toho, co se stane se vztahy v rodině... A opět se těším na další díl.


ArkAngel
19.08.2022

Válka o klíče pokračuje a tentokrát musí sourozenci Zámkovi čelit Fintovi, který ovládá stíny pomocí kouzelné koruny. Na scéně se objevují další magické klíče a s nimi i spoustu možností, jak si zjednodušit život (například klíč nápravný). Koruna stínů je takovým typickým prostředním dílem, kdy je čtenářům servírováno více akce a prohlubování vztahů postav. Napsáno je to pořád skvěle a pomalu se tu odkrývají ta největší tajemství celého příběhu.

Denny456
28.06.2022

Zámek a klíč. To je tak, když někdo umí chrlit desítky nápadů, propojovat je spolu a přicházet s wau efekty několikrát v jednom dílu. A k tomu výborná ilustrace, která skvěle doplňuje scénáře. Jsem rád, že jsem si dal všechny díly najednou. Myslím, že to byla super jízda. Prostě tohle musíte.

Ticiana
30.05.2022

Tak jo, zacina se to vyostrovat a to se mi libi. Tenhle dil byl temnejsi, hodne akcni. Jsem zvedava, jak to bude pokracovat dal. Ilustrace skvele a pribeh taky.

Viviana-Mori
22.05.2022

Temnější, už se trochu více čtenář zapotí, než při předchozím dílu. Lucas je opravdu odporný darebák :)

Hellrampage
07.03.2022

Tretí diel je opäť temnejší, objavia sa tieňové bytosti a samozrejme nové kľúče, ktoré našim hrdinom dajú superschopnosti. Len vzťahy v rodine sa začínajú pomaly rozpadať. Som zvedavý, čo prinesie druhá trojica kníh.

Pivoňka12
10.07.2021

Joe Hill prostě umí. Další klíče, další překvapení, další záhada. Tedy, tohle je nádhera. Po dlouhé době komiksová série, která za to určitě stojí.

1