ŠTĚPÍNO ŠTĚPÍNO komentáře u knih

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Tuhle knihu jsem měl v plánu přečíst celkem dlouho a nelituji toho že jsem se do ní nakonec pustil, za mě je to fajn příběh akorát teda tam mohla být víc Tash, ta mi připadala hodně odstrčená. A naše princezna a její dým démonů, no přišla mi chvíli jako feťák. Edion a jeho milenec, no nejsem úplnej příznivec takovíhle scén ale zvládl jsem to a dost mě to pobavilo, no jo láska a nakonec jen zklamání a zrada. Těším se na další díl, jsu fakt zvědavej jak to dopadne.

10.01.2022 5 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Naprostá paráda. Jen škoda smrti Davida Michalska ale byla to přece hrdinská smrt.

10.01.2022 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Tohle je prostě nabité akcí a prostě suprovíma hláškama, těžko se hledají slova, páč je to prostě perfektní. Doporučuji.

06.01.2022 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Naprosto skvělí, vtipný, akční. Můžu jen doporučit.

02.01.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

(SPOILER) Selekce
No úplně nevím jak se k tomu vyjádřit, ale vůbec to nebylo špatné. Po romantické stránce je to dobré i když tak trochu klasika. Aspen který Ameriku poslal k vodě, teď bude připraven o ní bojovat, no nedivím ji že má pochyby a hodně váha. No uvidíme v dalším díle. Rozhodně to chci dočíst

29.12.2021 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Prostě skvělé...

28.12.2021 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Jedno velké fantasy dobrodružství které mě hodně bavilo a též je to skvele napsané. Doporučuji

28.12.2021 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Zaklínač, meč osudu.
Prostě paráda. Skvělé čtení dalších příběhů z cest Gerlta, jakožto zaklínače.
Marigol jako postava na kterýho zaklínač několikrát narazí na svých cestách, mě bavila. Hlavně kvůli tomu jaký trubadur je, je sukničkář, má totálně prořízlou hubu a je sakra vtipnéj ke Garoltovi fakt sedí, asi bych si sám na společné cesty neuměl představit někoho jiného nejlepší Trochu se obětovat. Až tedy na ten konec, kdy to bylo takový dost smutný, páč jako postava očko ( Esssi) se mi líbila a myslel jsem si že by se mohla připojit ještě třeba v nějakých vzdálenějších příbězích. Což konec ukázal, je že už se nikdy nesetkali a Očko zemřela po čtyřech letech na epidemii neštovic ve Wyzimě. A samozdřejmě nemůžu zapomenou na Věčný oheň . A konečná kapitola, něco končí, něco začíná. Chaotická svatba Gerlta s Ynnefer která mě taky dost pobavila hlavně se těším na Ciri která se stala zaklínačkou a zatím podle toho co bylo napsané krátce o ní. Bude asi dost hustá. Samozdřejmě mám přípravný 3 díl Krev elfů, který je o několik stran kradší než druhý díl ale určitě nic nezkazí .

14.12.2021 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Dlouho jsem se přmlouval, k této sérii zaklínače pač mě moc neberou knihy složené z povídek ale zaklínač mě naprosto dostal, skvěle napsané, vtipné. Nejlepší s téhle první knihy byla povídka konec světa, ještě teď se můžu přestat smát. Naprosto boží ️. Těším se na další povídky.

11.12.2021 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Podle mě, super kniha. Skleněný trůn má hodně škvělích postav a já jsem rád že chaol má tenhle ten příběh s Nesryn. Práda a rozhodně doporučuji

05.12.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Kniha mě začala pořádně bavit asi od 14 kapitoli, kdy Hund byl pověřen dělat osobního strážce, té nafoukané pařmence Bryce. Pak už to bylo tempo ve kterém tahle spisovatelka píše všechny své knihy a jsou úžasné. Tahle série bude lepší než skleněný trůn.

30.11.2021 5 z 5

To To Stephen King

IT " Tuhle knihu jsem četl opravdu dlouho. Cca měsíc. Strašně mě ta kniha zajímala po tom co jsem viděl film a nezklamala mě.
Přece bych jí klidně o pár stran zkrátil pač mě tam některé kapitoli připadali takové nudné a dlouhé (nechutné). Ale jo líbilo se mi to a myslím že aji zkusím ještě nějaké knihy od Kinga přečíst Jen mě mrzí ten konec jak na to všichni postupně začali zapomínat, je to škoda klidně mohli zapomenou jen na To a ne na přátelvství...

17.11.2021 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Prostě skvělí, plný krve sexu a napětí. Klobouk dolů.

26.10.2021 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Ze začátku mě ta kniha přišla taková chaotická, k tomu ty poznámky pod čarou. Ale pak asi cca po 100 stranách když se konečně Tric a Mia dostali do rudé církvě mě příběh doslova pohltil. No co dodat je to vážně skvělí v několika ohledech.

26.10.2021 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Originální a skvěle sepsáný příběh. Četl jsem celou sérii Regenátu a první díl měsíční kroniky Cider mě opět v táhl do světa pohádkové scifi kterou jsem měl problém odložit. Za mě skvělé a rozhodně se těším na další díl Scarlett.

23.10.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Za mě rozhodně skvělá kniha která mě dostala do kolen. Svět který autorka vytvořila a dala mu život do stran téhle série a hlavně do samotného závěru se tak úplně nedá popsat slovy. Takže krátce a stručně. Boží...

16.10.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Tahle kniha se hodně povedla, nemám slova kterýmy bych posal tenhle mrazící příběh, těžko říct jestli zmizení Sáry Lindertové bylo lepší ale můžu říct že tahle spisovatelka má vážně talent a to co píše je dech beroucí. Klobouk dolů. Těším se na další knihy která tahle spisovatelka vydá...

02.10.2021 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Za mě paráda. Dobrý hlášky stěrky a příběh byl svižný.

09.08.2021 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Dobrá kniha, úžasnéj napínavéj příběh, přece, jak už někteří krytyzovali, že to bylo pomalé a prakticky se to nehnulo pořádně ku předu, mě se to líbilo, mělo to šmrnc a konec byl tak famózní že se těším na další díl...

26.12.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Wow, wow a zase wooow, druhý díl skleněného trůnu mě absolutně vytáhl do děje .. Veškeré odhalení a zvraty mě nadchli, tady spisovatelka dala jasně na jevo její talent na psaní.. Už se nemůžu dočkat až přečtu další díl

13.12.2020 5 z 5