Svět démonů

Po dramatickém útěku zlodějů dýmu z Rossarbu je všechno vzhůru nohama: princeznu Catherine všichni vidí jako zrádkyni. Tash má zlomené srdce, protože přišla o svého jediného přítele. Edyona hledají pro vraždu. March v srdci skrývá zradu svého nového milence. Ambrose touží po odplatě. Do toho všeho je armáda brutálního krále Aloysia při chuti a chce se zmocnit Pitorie i Calidoru. Svět hoří… a démoni mezitím spřádají vlastní plány....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427437/svet-demonu-u12-427437.jpg 3.9142

Zloději dýmu 2.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

The Demon World, 2019

Kniha Svět démonů

Dyna08
včera

Tenhle díl se mi líbil vic než ten předchozí! Bylo to vážně boží, i když se opět děj někde táhl, tak se mi tahle kniha hrozně líbila. ️

roso.mak

Prima pokračování prima knihy.

DreamerX9

Děj se trochu víc rozjel ale teda Catherine jsem chtěla proplesknout někdy:D a z toho dýmu démonů když už autorka vymyslela tenhle nápad myslím že by se dalo vytřískat víc než jen že to je lék a droga z který jsou čtvrtku knížky všichni sjetý:D ale jinak dvojka o trochu lepší a záživnější uvidíme co trojka

adelazelenkova

Druhý díl mě bavil o něco více jak první. Bylo tam více zajímavějších událostí. Koho jsem ale od prvních stránek nemohla vystát, byl March s Edyonem. Musela jsem jejich kapitoly někdy i přeskakovat. Nejraději mám Ambrose. Těším se na další díl.

gabca5316

Catherine ufňukaná a pořád se zabývala jen tím, jak být s Ambrosem..Ten zase jen s ní.. Celkově nic moc akce.. Líbila se mi Tash, ale ta tam moc nebyla..Jsem ale zvědavá,jak autorka sérii dokončí.. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to královské manželství klaplo.

Terula018

Ubrala jsem hvězdičku, protože mě neskutečně štvala Catherine. Zpočátku jsem jí hrozně obdivovala a měla jsem jí strašně ráda. V průběhu knihy mě ale začala tak prudit, že kdykoliv se objevila její kapitola, měla jsem chuť knihu odnést na druhou stranu domu.. Jinak příběh se mi moc líbí. Celé je to super nápad a krásně se čte. Jen Tash mohla dostat víc prostoru..

Marbla2004

Vadilo mi, že se postavy často opakovaly (1 slovo bylo třeba 3krát na dvoustraně), děj byl takový nudnější. Konec se mi líbil a celkově vylepšil můj názor na tuto knihu. Těším se na pokračování.

Laerry

Výborné pokračování, které si krásně připraví půdu pro finále. Všechny postavy se mi vryly pod kůži (ať už v dobrém, či v špatném slova smyslu), ale rozhodně mě nejvíce zajímala dějová linie Eydona a Marche - to kvůli nim jsem knížku nemohla odložit, dokud jsem se nedostala na konec.