Rázová vlna

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dokončení akčních postapokalyptických bestsellerů Spad a Poločas rozpadu. Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na jejíž povrch dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný - divoký, nemilosrdný, radioaktivní. V jeho troskách řádí měnitelé - nájezdníci, dobyvatelé, a hlavně kult, který shromažďuje atomové bomby k jednomu velkému konečnému odpálení. Věří totiž, že Bůh chtěl zničit svět, ale něco se zvrtlo, a tak je třeba dokončit rozdělanou práci za něj. Jenže jsou tu lidé, kteří nukleární zimu nechtějí, kteří pamatují staré časy a věří, že tenhle svět ještě stojí za záchranu. "Je to naše práce, protože v tomhle posraným světě je to vždycky naše práce. Nezbyl totiž už nikdo, kdo by to mohl udělat za nás," říká plukovník Michálek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349395/razova-vlna-bqg-349395.jpg 4.3486

Spad 3.

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Rázová vlna

Artinka

U třetího dílu série se moje "Nemůžu přestat číst a ani nevím proč" změnilo na "Tuhle sérii miluju a nechápu, že jsem ji nečetla už dřív". Příběh chytlavý, postavy krásně vykreslené, závěr absolutně nečekaný. 5/5!

Dant76

Čtivá kniha a další příběh plukovníka Michálka a jeho druhů, se zajímavým koncem....

Layyen

málokdo píše jako kotleta, kniha má spád, není to sice žádný filosofický dílo, ale akce je všudypřítomná, prostě kniha přesně pro mě, komu se líbil první díl tak je povinnost dotáhnout to až do konce :)

postoran-CZ
11.12.2019

Nadšení z prvního dílu (pro mne) vyprchalo. Bohužel sestupná tendence v sérii se projevila přibližně od půlky knihy Tak nějak už mi přišlo, že je jen snaha o natažení příběhu. Pročítaje poslední stránky jsem přemýšlel nad třemi hvězdami, ale nakonec čtyři. Jednak pro to rozhodl závěr knihy a jednak tři hvězdy jsem dal horším příběhům než je tento.

Gedzita
29.11.2019

Dalo to práci dolouskat, ale konec byl přesně podle mých představ.

Predator666
10.11.2019

Série spadových vln prostě musí mít nejslabší článěk. A tím se stala Rázová vlna. Možná chtěně, možná ne, ale tento příběh byl chvilkama i nudný. Šedesát procet je tak akorát. Prostě mě zarazilo, to že někam jdou, jdou, jdou a pak se vrací - to je horší jak Hobbit. Ješětě že tu nebyl prsten hodný zničení. Ale jinak jako část série je to vlastn+ě dobré a nutné k přečtení návaznosti.

Angie14
05.11.2019

Třetí díl ... četla jsem jako o závod. Nešlo přestat. Od prvních popisků světa z prvního dílu se autor posunul opravdu o hodně, akce přibylo stonásobně, nechutností taky, ale postavy prostě nejde nemilovat!

lassse
31.10.2019

Skvělé zakončení celé trilogie - to nejlepší nakonec.

Led pod kůží
Led pod kůží