smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Farma Farma Tom Rob Smith

Nic moc, takový průměr.. Čekala jsem od knihy víc, závěr byl překvapivý, ale že by mě to celé nějak šokovalo, to ne..

20.11.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Pribeh dobry ale prijde mi jako by to nekdo ukoncil v polovine. Docela postradam konec.... Za me tak 2,5 hvezdicky.

07.11.2018 3 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Docela dobře se četla, měla jsem ji přečtenou za dva dny. Ale, že by mě nějak extra oslovila, to ne.

02.11.2018 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Na můj vkus zbytečně moc dlouhé, klidně by se to dalo o pár set stran zkrátit...

15.04.2018 4 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Nádherná knížka,.. Strašně čtivá, hned mě chytla :) Můžu jen doporučit.

24.03.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Dlouho jsem se s knížkou trápila.. Cca polovina knihy je taková zpomalená, ospalá, nic se neděje,.. Potom se to rozjelo, na konci jsem uronila i pár slz jak mě to dojalo, ale podle mě tahle kniha patří mezi ty horší od Sparkse. Myslím, že celý děj by se dal stáhnout do 250-300 stránek.. Bylo to zbytečně moc zdlouhavé.

16.03.2018 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Samantha má strašně čtivý knížky.. A Cole je prostě miláček :)) Líbily se mi všechny knihy, všechny páry.. :-D prostě TOPka :)

16.03.2018 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Asi jsem od toho čekala víc.. Ale nakonec to nebylo tak špatné :) Sice jsem to četla déle, než jsem zvyklá, ale celkem to šlo.. :) Každopádně nic pro mě, a ráda někomu prodám nebo vyměním za jinou knížku :)

17.02.2018 4 z 5

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Od autorky jsem přečetla všechny knihy, které jsou přeložené do češtiny.. Musím říct, že tahle série je pro mě nic moc, každopádně tento díl byl lepší než první.. A celkově mi děj přijde hodně předvídatelný. Zdá se mi to jako chabé napodobení série Roztomilé malé lhářky. Čekala bych nějaký jiný nápad, u Hry lží se Sara Shepard dostala jinam, což mě potěšilo, ale tady..?

08.07.2017 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Další kniha od Colleen co mě chytila za srdce :) Strašně se mi líbilo tohle zpracování, kniha propojená s hudbou. Ještě jsem se s tím nesetkala. Poctivě jsem si za každým přečteným textem poslechla i píseň. Nádhera. Nemůžu se dočkat další přeložené knihy od Colleen. ♥

01.07.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Miluji knihy od Coleen :-)) Četla jsem od ní všechny, které byly přeložené do češtiny a chci víc! :D Doufám, že se plánuje něco dalšího. :-) Tohle byla úžasná kniha, koneckonců jako všechny od ní. :-)

13.06.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Líbilo se mi to, a je mi Tess líto.. Těším se na druhý díl! :)

31.03.2016 5 z 5

Láskožrout Láskožrout Hana Hažíková (p)

Přečetla jsem asi půlku a hodně jsem se přemáhala, ale dál to nejde. Kniha mě nebaví, je to pro mě prostě o ničem.

09.03.2016 1 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

První díl se mi moc nelíbil. Druhý byl o dost lepší. :-)

23.02.2016 5 z 5

Ve znamení sovy Ve znamení sovy Tamara Tainová

Líbilo se mi téma knihy. Prvně jsem se setkala s beletrií, kde vystupoval někdo s bipolární poruchou. Beletrie, která v sobě zahrnuje i odborné téma, mi rozhodně dá víc, než kdybych četla odbornou knihu o této nemoci. Za mě pět hvězdiček.

14.02.2016 5 z 5

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Vůbec mě nebavily Jeremyho dopisy, občas jsem to jen tak přelétla, abych to už měla za sebou a mohla zas "listovat" v Alicině deníku. Celkový dojem - nic moc.

13.02.2016 3 z 5

Dcera proti matce Dcera proti matce Věra Řeháčková

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak se můj názor obrátil a přelouskala jsem ji během dne. Věra Řeháčková píše příběhy, které člověka chytnou za srdce. V tomhle případě nechápu matku Martiny, jediné dítě a ona upřednostní partnera, je to smutné jací někteří lidé dokáží být.

03.02.2016 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Zajímavá kniha. Líbil se mi nápad. Myslela jsem si, že to bude jako seriál Posel ztracených duší, ale bylo to jiné. Kniha se mi líbila, ale něco mi tam chybělo, proto jen 4 * .

02.02.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně silná kniha. Už se nedivím proč jsou z ní všichni tak unešení. Jojo píše naprosto úžasně.

01.02.2016 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tak to byla paráda.. Konec jsem doslova hltala, jelikož to bylo tak napínavé, že jsem prostě nemohla knihu odložit a musela jsem se dozvědět jak příběh pokračuje. Za mě 5 *

27.01.2016 5 z 5