smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Hodně se mi líbila, víc než Spi sladce :) doporučuju

10.10.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Četla jsem před pár měsíci, hodně se mi líbila. Colleen má super styl psaní, každá kniha mě rychle vtáhne do děje a mám ji za chvilku přečtenou. Rozhodně doporučuji (jako každou knihu od ní :) ).

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Hodně zajímavý námět. Dlouho mi ležela v knihovně, není to tak špatné jak jsem si myslela, že bude. Kniha má bezvadnou obálku, musí se nad čtením trochu přemýšlet ale jinak fajn. :)

21.09.2019 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Přečetla jsem za pár dní na dovolené. Příjemná oddechovka, film se mi asi líbil trochu víc. :)

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Nic moc. Nelíbilo se mi to, četla a dočetla jsem to fakt s donucením. Hlavně ty blogové úryvky byly strašně nudné.

21.09.2019 2 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Zajímavá knížka, docela jsem se obávala té tématiky, ale nakonec to bylo super. Těším se na další knihy od autorky.

Sestry Sestry Curtis Sittenfeld

Taková oddechovka, která nenadchne ale ani neurazí. Bylo to možná trochu víc překombinované, hlavně ten konec ale četlo se to dobře.

12.09.2019 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Super knížka. Hodně čtivá.. Jen mě trochu štve, že je otevřený konec a nevím, jestli se Christine probudila a měla paměť a nebo ne.. ????

24.08.2019 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Skvělá kniha, moc se mi nechtělo se od ní odtrhnout, když jsem musela. Určitě si někdy přečtu znovu. Doporučuji :)

04.08.2019 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Jak jsem tady viděla ty komentáře, tak se mi do toho moc nechtělo, ale nakonec se mi líbila asi víc než Selekce.

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

SUper, hodně se mi líbila. Docela plná zvratů.

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

ÚŽASNÁ! Chytla mě hned od první stránky a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Nezklamala mě vůbec v ničem, je to hodně zajímavé a s odstupem času si ji určitě přečtu znovu. Rozhodně doporučuju! :-)

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Nic moc, musela jsem se do čtení hodně nutit a zvlášť ze začátku, ale posledních cca 70 stran bylo napínavých.. :)

02.08.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Za mě super, už od začátku mě chytla a měla jsem ji za pár dní přečteno :)

18.05.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Ehm... ten konec jsem vůbec nepochopila, doufám, že bude pokračování. Jinak knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní asi daleko víc než mi dala..

08.04.2019 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak to byla skvělá knížka! Četla se sama. Pro mě lepší než Bez šance, která měla skvělý nápad:)

25.03.2019 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Nádherná knížka, řadím mezi ty top od Sparkse.

06.02.2019 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Dlouho jsem se nemohla ponořit do děje a nijak extra mě to nezasáhlo. Zbylé knihy od autorky jsou skvělé ale tahle se za mě nepovedla... tak 2.5 hvězdičky.

01.02.2019 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Moc se mi líbila ♥ Celkově ta série je skvělá, moc se mi do Deset malých nadechnutí nechtělo, ale teď už jedu 3. díl a je to super :)

19.01.2019 5 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak mě knížka chytla :) Docela se mi to líbilo, hezky napsaná kniha pro mladé naivní holky ;-)

06.12.2018 4 z 5