S láskou Rosie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní hrdinovia, Rosie a Alex sú najlepší kamaráti. Ich vzťah je zo dňa na deň pevnejší a krajší, no ich cesty zakaždým niečo rozdelí. Keď sa Alex musí s rodičmi z Írska presťahovať do Bostonu, obaja tínedžeri kujú plány, že príde Rosie študovať do Bostonu. Tesne pred odletom sa však Rosie opije na záverečnom plese a otehotnie s chlapcom, ktorého s Alexom neznášali. Sny o vysokej škole, Alexovi, o závratnej kariére sa rozpadnú ako domček z karát a osud sa s hrdinami ešte poriadne zahrá. Kniha S láskou Rosie je zaujímavo poskladaná z listov, e-mailov i četov a určite vás udrží v napätí až do poslednej stránky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223903/s-laskou-rosie-Pws-223903.jpg 4.1965
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno · Motto
Orig. název

Love, Rosie · 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (262)

Kniha S láskou Rosie

Přidat komentář
smejkalova.m
včera

Přečetla jsem za pár dní na dovolené. Příjemná oddechovka, film se mi asi líbil trochu víc. :)

Kalka05
24. srpna

Kniha se mi líbila více než film. Příjemná oddechovka, přečteno jedním dechem :-) Líbil se mi styl psaní, bylo to originální. Mně se to hodně líbilo, doporučuji. :-)

Eerian
10. srpna

Precteno jednim dechem :-)

Kizi
02. srpna

Krásná oddechová knížka o příběhu dvou přátel, kterým život házel klacky pod nohy. Dost předvídatelná, ale příjemná :). Doporučuji :)

Romča11
10. července

Tohle je báječná knížka o tom jak se dva lidi milují celý život, ale bojí si to přiznat. Sice je to napsané formou dopisů, mailů, pohledů atd., alw stejně je to úžasná knížka kterou bych každýmu doporučila :)

Maky1711
16. dubna

moc pěkné :)

elinka8578
24. března

Skvělá kniha

Damonka12
13. března

Knihu bych zařadila do průměru, je to taková super oddechovka a je velmi zajímavý ten styl, kterým je napsána, ale na druhou stranu se to velmi vleklo a kniha mohla mít klidně o 150 stran méně.