smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Dřív než se rozloučíme Dřív než se rozloučíme Věra Řeháčková

Nevím jak to celé zhodnotit. Úplně mě kniha nevtáhla, jako jiné od autorky, možná je to i věkem a kniha je určena už pro ženy, které děti mají, nevím. Spíš to pro mě bylo takové zamyšlení jak člověk může dopadnout, i když si za to kolikrát nemůže. ;)

02.01.2020 4 z 5

Zvířecí detektiv Zvířecí detektiv Tom Watkins

Reálný příběh bývalého policisty, co začal pomáhat zvířatům. Kniha se mi líbila, byla doplněná fotografiemi zvířat, klientů, týmu, aut apod. Rozhodně záslužná práce, můžu jen doporučit, člověk se detailněji dozví jak to všechno chodí. :-)

02.01.2020 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Ze začátku byla kniha taková nijaká, ale pak se příběh rozjel a kniha se mi začala líbit víc. Líbily se mi ty konečné epilogy předešlých postav. A hodně se mi líbí jak se v sérii prolínaly i příběhy ostatních párů z předchozích knih. :)

02.01.2020 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Předchozí díly jsem četla před 5 lety, takže už si je moc nevybavuju. :D Ale tohle se mi líbilo, bylo to svižné, jen na konci mě dorazilo jaký je Niall hlupák, co udělal s tou Portiou. Ale jak to u těchto knih bývá, tak happyend nás neminul. :)

30.12.2019 5 z 5

Za bílými mřížemi Za bílými mřížemi Věra Řeháčková

Krásný příběh o Věrce, která musela trávit dlouhou dobu v nemocnici kvůli zánětu srdečního svalu. Člověk se i zamyslí a víc si váží svého zdraví, které třeba teď vnímá jako samozřejmost,...

29.12.2019 5 z 5

Mládí nevybouřené Mládí nevybouřené Věra Řeháčková

Zpočátku jsem nevěděla jak se ke knize postavit, trochu mě "vyděsilo" do jakého roku byla zasazena. Ale to vůbec nevadilo, byla čtivá a četla se sama. Určitě můžu doporučit. :)

29.12.2019 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Kdybych se řídila prvními dvěmi knihami, co se mi moc nelíbily, tak bych se k příběhům Loly a Olivera nebo London a Luka nikdy nedostala. Za mě druhá polovina série hodně povedená! :-)

28.12.2019 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Zajímavé, myslím, že brzy hodně aktuální téma,.. Konec byl na můj vkus poněkud osekaný, najednou se skočilo na nějaký další časový úsek a voda najednou byla. Děj se moc točil kolem hlavních postav než kolem tématu, což mi přišla škoda. Ale zajímavý, líbí se mi knihy od Shustermana a těším se určitě na další zajímavé nápady. :) Za mě tak 4,5 hvězdičky .

26.12.2019 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Musím tedy říct, že oproti předchozím knihám ze série se mi tahle líbila nejvíc. Oliver mi předtím přišel takový nijaký, ale v jeho příběhu byl úžasný! :-)

26.12.2019 5 z 5

Hra o Elišku Hra o Elišku Věra Řeháčková

Hodně čtivá knížka. Hodně mě chytila za srdce a určitě doporučuji. Tohle by děti zažívat neměly...

16.12.2019 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Bavila mě méně než Vášnivý svudnik. Tahle série je slabší než Božský.Ale čtivé to je...jen tomu něco chybí.

11.12.2019 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Ze začátku to bylo takový nijaký, je to celý takový hodně naivní příběh :-) ale čtivé to bylo, jsem zvědavá na další díl . :)

08.12.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Jako hodně dobrý. Smrtka se mi líbila víc, ale tady ten konec byl neskutečný. O to víc mě štve, že další díl ještě nevyšel. Musí vyjít brzo!!!! :D

05.12.2019 5 z 5

Žárlivka Žárlivka Barbora Robošová

Bylo to čtivé ale ta knížka byla strašná blbost.

24.11.2019 1 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tato autorka je skvělá, kniha byla super, čte se hodně dobře. Těším se na poslední díl :-)

24.11.2019 5 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Líbila se mi, jen to zůstalo hodně otevřené a poslední díl ještě nevyšel, škoda. Líbí se mi celkové téma, škoda, že takových témat není víc.

19.11.2019 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Že začátku se to strašně táhlo. Čekala jsem od knihy daleko víc, než mi dala. Taková kniha co nenadchne ale ani neurazí.

08.11.2019 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moc se mi líbila, ostatně jako každá knížka od Colleen. Akorát tahle byla dost smutná, ale na druhou stranu dost ze života některých párů... Každopádně doporučuju a těším se na další. :)

02.11.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Hodně dobrý. Z těch 3 co jsem četla byla tahle nejlepší. Měla jsem ji přečtenou za dva dny, nešlo jen tak odložit. :)

16.10.2019 5 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Moc se mi do ní nechtělo, nelíbila se mi obálka, ani název :D ale byla mi doporučena, tak jsem se přemluvila. A nelituju, čtivá, během chvilky jsem ji měla přečtenou a ráda se k ní někdy ještě vrátím. :)

12.10.2019 5 z 5