Žárlivka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ženám, které si vedle svého muže připadají atraktivní jako čerstvě vyoraná brambora Třiatřicetiletá Tereza se od svých vrstevnic už od dětství v mnohém lišila a díky tomu o sobě měla vždycky pochybnosti. Přesto se jí skoro zázrakem podařilo najít si téměř dokonalého muže, kterého miluje. Je možné, aby v životě outsidera, kterým celé roky byla, najednou přišlo tolik štěstí? Tereza se nemůže zbavit obavy, že se určitě musí něco stát, štěstí se vytratí a ona bude zase stejně zoufalá a nešťastná jako dřív. Vždyť její Patrik je tak atraktivní – je vůbec možné, aby zůstal žít s někým takovým, jako je ona? A jak si zajistit, aby přece jenom zůstal? Ve snaze udržet si štěstí Tereza Patrika neváhá kontrolovat i tajně sledovat – a právě to je možná cesta, jak nejsnadněji vztah pokazit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269511/big_zarlivka-FQu-269511.jpg 319
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Žárlivka

Zuzanka45
02.02.2020

Fajn kniha. Přečetla se za chvilku. Žárlivka sice byla až moc žárlivá, občas to bylo až přehnané, ale je pěkné si uvědomit, kam až to může zajít. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla, jelikož trochu žárlivá jsem a určitě to nebylo na škodu. - 1 hvězdička za až přehnané žárlení :))

sabca
21.01.2020

Tak kniha pro mě byla zklamáním. Další knihu této autorky číst nebudu.


smejkalova.m
24.11.2019

Bylo to čtivé ale ta knížka byla strašná blbost.

Jana K
29.05.2017

Stejně jako předchozí autorčina kniha se stejnou hrdinkou velmi slabé. Ale pobavila mě představa sledování potenciálního nevěrníka v muslimském oděvu speciálně za tím účelem objednaného přes internet :-)

vlasta12
03.10.2016

Já jsem nedočetla. Ráda čtu oddechovky, ale tohle není ke čtení.

zdehan
14.05.2016

Taková oddechovka ale pěkná.