Najít recept na štěstí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kateřina je pohledná brunetka středního věku, která by v podstatě mohla být šťastná – má dvě zdravé děti, hodného manžela, dobrou práci... Jenomže potíž je v tom, že Katka si šťastná vůbec nepřipadá. Příliš si připouští problémy se synovou pubertou, přecitlivostí malé dcerky, duševní nevyrovnaností své mámy i vlastním komplikovaným vztahem k lidem. Život ji vyčerpává a unavuje, nedokáže na něm vidět nic hezkého ani zábavného – a člověk, do kterého se zamiluje a upne k němu své poslední naděje, zřejmě taky nebude tím ideálem, jaký si vysnila... Třeba ale vážně platí, že všechno zlé je k něčemu dobré, a svůj recept na štěstí objeví Katka na místě, kde by ho čekala ze všeho nejmíň... Lehce humorně laděný příběh o tom, jak těžko může být v duši, o touze po lepším světě a hledání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183750/najit-recept-na-stesti-PeB-183750.jpg 2.412
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Najít recept na štěstí

Ála1968
14.09.2020

Nebylo to úplně špatné,ale už se k ní nevrátím

Esmeralda168
12.08.2017

Kráva?! Podle mě to byl spíš člověk, který své deprese a frustrace už nedokázal sám zvládat a potřeboval odbornou pomoc. (Jak se ukázalo i na konci.) Kráva byla snad jen proto, že by k psychiatrovi v životě nevkročila - a na konci na to málem doplatila. Taky znám ty stavy, kdy má člověk pocit, že není nic, pro co stojí za to žít. Kniha měla být nejspíš jakýsi výchovný příběh na téma "nebojte se včas navštívit svého psychiatra."


EvikU.
21.07.2017

Kniha nebyla špatná, ale někdy toho bylo moc. Ale dokážu pochopit, že kdo se cítí nešťastný, tak ho rozpláče i banalita. Ale jednou stačilo. Víckrát číst nebudu.

Jojohana
27.07.2014

nic moc, čekala jsem více, nicméně jsem dočetla do konce.

c.svetlana
23.02.2014

Kniha ma byt lehce humorna...po 70 strankach jsem byla unavena, jak kdyz jsem skladala uhli a ac zalozenim sangvinik, byla jsem z tech stranek dost otravena...urcite to neni spatne psane, jen toho depreseni je tam nejak moc:)