smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Nevím moc co si o této sérii myslet, je to celé psané takovou divnou formou. Už od labutě jsem čekala víc, takže tohle mě nemohlo nijak překvapit.

18.10.2020 3 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Tato kniha byla ze série jedna z těch slabších, moc mi nesedlo téma knihy, trochu jsem se nudila, kdyby to nebylo proloženo osobním životem hlavních hrdinek, tak bych asi odložila.

18.10.2020 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

MIluju knihy Tess Gerritsen. Čtivé, má to rychlý spád a chci číst dál a dál a jinak to nebylo ani v tomto případě.

18.10.2020 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Třetí kniha od Sandry Brown, a pořád to není ono, nemůžu tomu přijít na chuť a něco mi tam vždycky chybí. Jinak příběh byl fajn, ale že by mě to nějak strhlo, tak to se říct nedá.

18.10.2020 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Od této knihy jsem čekala daleko víc než mi dala, do dalších dílů se mi nechce, ale asi si je přečtu, abych měla ucelený obrázek.. :)

18.10.2020 3 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Moc se mi to líbilo, zpracování na způsob Deníku princezny. :) Těším se na další díl.

25.08.2020 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tak tento díl byl skvělý, bavil mě od začátku do konce. Skončilo to trochu záhadně, tak doufám, že bude v dalším dílu návaznost. :)

15.07.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Abbott mám hodně ráda, ale tohle dílko mě fakt nebavilo. Prokousávala jsem se jím dlouho a pořád jsem čekala na ten zvrat, kdy mě to začlo bavit. Bohužel nepřišel. Za mě docela zklamání.

06.07.2020 3 z 5

Milenka Milenka Danielle Steel

Nic jsem od Steel nečetla, a když se mi dostala do ruky, tak jsem si řekla, že proč vlastně ne. Hodně mě překvapilo, že mě knížka bavila a byla hodně čtivá. Ráda si od ní přečtu něco dalšího. :)

06.07.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nevěděla jsem do čeho jdu, anotaci jsem nečetla, takže jsem byla docela dost překvapená, že nejde o klasické on&ona. Ale na druhou stranu je to pro mě něco nového, nečetla jsem nikdy o dvou mužích, tak jsem si trochu rozšířila obzory. Můžu doporučit. :-)

06.07.2020 4 z 5

Jeho poslední tři ženy Jeho poslední tři ženy Věra Řeháčková

(SPOILER) Líbila se mi. Takového chlapa bych doma nesnesla, lepší žádný než takový. Ale jak se říká - karma je zdarma, tak nakonec dostal to, co chtěl a co si i zasloužil.

29.06.2020 5 z 5

Unesli nám dcerku Unesli nám dcerku Věra Řeháčková

Hodně zajímavá knížka, narazila jsem na ni docela náhodou.. Noční můra každého rodiče si myslím..

27.06.2020 5 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

Moc mě to nebavilo, už od prvního dílu jsem čekala víc. Do tohohle se mi nechtělo, ale mám ráda dočtené série.. :-) Určitě už nikdy víc číst nebudu.

27.06.2020 3 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Cca do půlky mě to moc nebrala, když už to začalo být hodně zajímavé, tak knížka skončila a pokračování není přeložené.. Co na to říct.. :-D

24.06.2020 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Líbilo se mi to, občas mi to přišlo jako kdyby to psal někdo jiný, Madison se chovala strašně.. Uvidíme co přinesou další díly, dala bych tak 3,5* ale četlo se to samo.

21.06.2020 3 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Líbilo se mi to, ale přišlo mi to hodně překombinované. Za mě nejslabší z těch, zatím, 5 dílů co jsem četla. :)

18.06.2020 4 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Další super díl co jsem přečetla během dne. Jen jsem občas měla takové "déjà vu", že už jsem to nekde četla, ale kdo ví. :-) Těším se na další.

14.06.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tahle knížka mi teda dala zabrat po psychické stránce!! Četla se úplně sama, jako všechny knížky od Colleen, ale tohle bylo úplně něco jiného než to, co jsem od ní doposud četla. Teď otázka, pravda nebo lež?

05.06.2020 5 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Nijak extra mě kniha neoslovila. Spíše jsem tak proplouvala příběhem. Za mě tak 3,5*

03.06.2020 3 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Nevěděla jsem co od knihy čekat, když jsem viděla nižší hodnocení.. Ale byla skvělá! Čtivá a můžu jen doporučit :)

27.05.2020 5 z 5