Jeho poslední tři ženy

Jeho poslední tři ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9773/mid_jeho-posledni-tri-zeny-NQs-9773.jpg 4 36 9

Panovačný Alois Mašek ovdověl. Seznámil se s vdovou. Paní se k Maškovi nastěhuje. Alois nevědomky slevuje se svých požadavků. Přesto jeho partnerka odchází zpátky ke svojí rodině. Opuštěný Mašek se zaplete do osidel s mladší ženou. Ta ho poblouzní milostnými intrikami, kterých měl stárnoucí muž stále plná ústa. Ačkoliv z doslechu Alois zná pověst této ženy, pravdu si nepřipouští. A že mu nová partnerka připraví nejedno překvapení, o tom se brzy přesvědčí na vlastní kůži.... celý text

PaníColumbová
23.01.2022 odpad!

Oplzlé, jednoduché, strašné - fuj!!!

smejkalova.m
29.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Líbila se mi. Takového chlapa bych doma nesnesla, lepší žádný než takový. Ale jak se říká - karma je zdarma, tak nakonec dostal to, co chtěl a co si i zasloužil.

JancaMia
22.04.2020 4 z 5

ze života

Ann98
05.02.2019 5 z 5

(SPOILER) Velmi pěkná kniha o milostných vztazích stárnoucího vdovce. Alois byl neskutečný egoista. Mnohdy jsem chtěla vstoupit do děje a pořádně ho proplesknout. Hlavně v momentech, kdy nedokázal ocenit manželčinu oddanost a obětavost, když jí znepříjemňoval poslední měsíce života nebo zlehčoval její srdeční chorobou a nutil ji, aby mu pomáhala při práci na zahradě i na vinici. To Eliška byla pravý opak jeho první ženy, výřečná a energická, ale i přesto se k Aloisovi nehodila. Až u jeho třetí ženy jsem si říkala "vrána k vráně sedá". Konečně někdo, kdo měl navrch nad samotným Aloisem.

i.stefany
04.07.2018 4 z 5

(SPOILER) Paní Řeháčková píše reálné příběhy ze života. Tento se jí opět moc povedl. Vypráví o životě egoistického stárnoucího muže, jež si neváží nikoho a ničeho. A tak stále hledá a hledá lepší, až nakonec najde... :-)

alnahu
21.05.2018 4 z 5

(SPOILER) Opět jsem sáhla po příběhu ze života .Tato autorka umí napsat příběh, tak jak to opravdu v životě chodí. Příběh je o jednom panovačném muži, který v podstatě utrápí svou manželku .Když ovdoví přivede si domů také vdovu, která to s ním docela umí, ale i ta ho opustí ,aby pomohla dceři .Nakonec si vybere místní alkoholičku, která mu připraví nejedno překvapení a tím ho také potrestala, že si nevážil dobrých žen.

VIVINKAR
26.01.2018 3 z 5

Já nevím, některé ty dialogy mi přišly jak z jiné planety. Asi nikdy nezapomenu na větu od Elišky: “Pojď se podívat, jak se dělá, ať si ho můžeš také zhotovit.” A Alois me štval, byl to pitomec!

Šánka
16.08.2014 4 z 5

Po dlouhé době jsem si půjčila pár knih od českých spisovatelek a tahle se mi moc líbila. Praštěnej chlap, hledá a hledá, až dostane, co si zasloužil.Ta jeho prostřední se mi moc líbila, škoda, že mu to nedošlo.
Doporučuji přečíst, já se hned podívám po další od této autorky.

sabca
24.03.2014 3 z 5

(SPOILER) Zajímavé jak každá z těch tří žen byla úplně jiná. První pokorná a přesto, že nemocná, snažila se až do poslední chvíle pracovat. Druhá už si tak moc líbil nenechala. Dokázala se ozvat, ale byla pracovitá. Poslední ta si ho omovala kolem prstu, lhala mu a přesto jí pořád odpouštěl. Udržovala si ho hlavně sexem.