Milenka

Milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390475/bmid_milenka-FfN-390475.jpg 4 36 13

Román Milenka je ďalším bestsellerom po celom svete obľúbenej a slávnej spisovateľky. Tentokrát, opäť ako vynikajúca rozprávačka, nám ponúka príbeh odohrávajúci sa v prostredí plnom bohatstva i moci, kde sloboda a láska sú najnebezpečnejšími túžbami zo všetkých. Krása Natashe Leonovej jej zachránila život. Vyhladovanú ju našiel v mrazivých moskovských uliciach ruský miliardár Vladimir Stanislas a teraz už sedem rokov žije pod jeho ochrannými krídlami v obrovskom luxuse. Vladimír však svoje bohatstvo nezískava iba čistými praktikami. Pohybuje sa v temnom svete, o ktorom Natasha len tuší, ale nechce nič vedieť. Jej svetom sú honosné domy a nádherné jachty strážené armádou po zuby ozbrojených ochrankárov. Jej jedinou povinnosťou je robiť Vladimira šťastným, na nič sa nepýtať a zachovávať mlčanlivosť. Natasha si je plne vedomá, kde je jej miesto a aké sú pravidlá tejto hry. Cíti sa šťastná, že ju niekto rozmaznáva a chráni a zámerne zatvára oči pred krutou skutočnosťou. Vladimir je k nej láskavý a štedrý a ona verí, že vždy ju ochráni a je mu maximálne oddaná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

The mistress , 2017

Noisette73
16.10.2022 2 z 5

Četla jsem před delší dobu a tehdy se mi to nelíbilo, proto jsem ani nedočetla, ale autorce šanci určitě ještě dám, neboť píše velice svižným stylem, který mi vyhovuje.

nicole1990
01.10.2021

Pěkný příběh Nataši a Vladimira. Je to moc hezky příběh. Knížka mě bavila taková pěkná oddechovka

zuza58
06.09.2021

román nebyl špatný ale to stálé opakování mě dost lezlo na nervy,bohužel . . .
četla jsem od spisovatelky už i jiné romány a myslím si že to stálé opakování děje nemá vůbec za potřebí . .

klarkys
15.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Uživatelka potpuda mi mluví z duše :-) přesně tak bych to napsala....
Bavila mě víc část Nataša a Vladimir, bylo to hezky popsané, nechtěla bych žít jako ona. Theo byl fajn, ale ta jeho matka byla občas na facku.....

kalinka99
27.10.2020 5 z 5

Příjemný román na deštivé odpoledne. :)

smejkalova.m
06.07.2020 5 z 5

Nic jsem od Steel nečetla, a když se mi dostala do ruky, tak jsem si řekla, že proč vlastně ne. Hodně mě překvapilo, že mě knížka bavila a byla hodně čtivá. Ráda si od ní přečtu něco dalšího. :)

Hermiona419
15.05.2020 5 z 5

Nádherná oddechovka!! Vřele dopručuji!

bartule
04.11.2019 5 z 5

Moje první Steel a moc pěkné :-) čtivé, sympatické postavy, děj hezky plynul, nic přeslazeného, takže zkusím i další její knihy. :-)

PetiJelinkova
11.09.2019 2 z 5

Tak tenhle román mě bohužel vůbec nebavil . . .

Verika
25.07.2019 4 z 5

Pěkný příběh Nataši, Vladimíra a Thea z prostředí bohatství a umění. Donutil mě rychle číst, abych věděla, jak to skončí. Zdálo se mi, že některé věty se opakují.

putpuda
12.07.2019 4 z 5

Ale jo, docela to šlo. Po všech těch drasťárnách jsem dostala chuť na trochu romantiky, tak po kom jiném sáhnout, než po Steelové ?! Pěkný příběh, dobře se četla. Určitě si časem zase něco půjčím, až bude náladička ;)

alcerka
21.01.2019 4 z 5

Čtení Milenky jsem si opravdu užila. Rozhodně doporučím každé milovnici romantiky. O hvězdičku méně dávám za časté opakování stejných vět.

alnahu
06.11.2018 5 z 5

Další čtivý román z pera mé oblíbené autorky. Příběh krásné Nataši ,která okouzlí ruského miliardáře a ten ji obklopí bohatstvím a luxusem za to platila ovšem vysokou cenu –svou svobodu. Život ji změní až malíř Theo , pro kterého je ochotna se všeho vzdát a žít obyčejný život. Krásný romantický příběh ,jako z pohádky.

Danielle Steel
americká, 1947