Cizí žena

Mladý právník Alexander Hale zahlédne jednoho mlhavého večera sedět na schodech nedaleko přístavu osamělou plačící ženu. Ačkoli žena okamžitě zmizí ve spleti přilehlých zahrad, Alexander má stále před očima její krásnou smutnou tvář... Netuší, že tato cizí žena jež ho tolik zaujala je manželkou bohatého, o mnoho let staršího bankéře, který po záchvatu mrtvice pomalu umírá. Je nesnadné seznámit se s Raphaellou, obklopovanou ochrannou hradbou služebnictva a strážců. Náhodné setkání v letadle stačí k tomu, aby se Alexander do Raphaelly romanticky, beznadějně a navždy zamiloval. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1235/cizi-zena-1235.jpg 3.846

A perfect stranger (1981)

Vydáno:, Knižní klub

Makyt
17.04.2016

Celou dobu jsem obdivovala Raphaellinu odvahu, její smysl pro povinnost a neutuchající lásku. To, že vydržela tak dlouho dělat partnerku někomu, kdo už ani nechce žít, je opravdu obdivuhodné. Zasloužila si lásku Alexe a rozhodně si nezasloužila to, jak se k ní zachoval její otec. I v realitě žena hodná ocenění!

akdar72
20.05.2015

Opět krásný příběh, který se čte bez dechu.... Těším se na další knihy autorky.

KateBeckett
19.01.2015

Moje první kniha od Danielle Steel. Dobře se mi četla. Moc se mi líbil příběh. Mohu doporučit :)

Rup
28.06.2013

Chybí jen Svatá inkvizice a mohla to být docela dobrá středověká romance. Ovšem v době, kdy celebrity cíleně vyhledávají kdejaký skandál, jen aby se na ně nezapomnělo, je to neslučitelné se životem. Tedy tím skutečným. Jinak řemeslně výborně odvedená práce a překlad rovněž.

mi-nul-o
18.04.2013

Jedna z jejích nejlepších knih - náhled do povah lidí, do jejich duší a především ukázka toho, jak by se lidé měli chovat, jak by měli žít. Lepší svět, čistota duší. :-)
Velice dojemná kniha. A moudrá.

kika 13
09.02.2013

Čtivý román,pěkně psaný.

aychend
25.10.2012

Asi nejsem ta pravá ctitelka Steelové, knihu jsem přečetla s přemáháním a spíš jen kvůli tomu, abych věděla jak píše a co na Steelové všichni tak vidí? Asi jsem spíš na ty napínáky, horory a cestopisy. :-D

Katk
07.07.2012

Tato kniha je jako ostatně většina knih od této autorky čtivá, senzační atd...

zfilmováno

Danielle Steel