Cizí žena

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladý právník Alexander Hale zahlédne jednoho mlhavého večera sedět na schodech nedaleko přístavu osamělou plačící ženu. Ačkoli žena okamžitě zmizí ve spleti přilehlých zahrad, Alexander má stále před očima její krásnou smutnou tvář... Netuší, že tato cizí žena jež ho tolik zaujala je manželkou bohatého, o mnoho let staršího bankéře, který po záchvatu mrtvice pomalu umírá. Je nesnadné seznámit se s Raphaellou, obklopovanou ochrannou hradbou služebnictva a strážců. Náhodné setkání v letadle stačí k tomu, aby se Alexander do Raphaelly romanticky, beznadějně a navždy zamiloval....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1235/cizi-zena-1235.jpg 3.771
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

A perfect stranger, 1981

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Cizí žena

Přidat komentář
martinaandulka
30. srpna

Hezký příběh,plné lásky,přátelství,bolesti a nakonec i porozumnění.Jen co nesedí je obálka,hlavní hrdinka černovlasá Španělka /Francouzka a nahá na pláži nebyla...

110022
21.11.2017

Skvělý příběh od mé oblíbené autorky.


Živa23
07.11.2017

Nemám slov, naprosto úchvatné!!

Makyt
17.04.2016

Celou dobu jsem obdivovala Raphaellinu odvahu, její smysl pro povinnost a neutuchající lásku. To, že vydržela tak dlouho dělat partnerku někomu, kdo už ani nechce žít, je opravdu obdivuhodné. Zasloužila si lásku Alexe a rozhodně si nezasloužila to, jak se k ní zachoval její otec. I v realitě žena hodná ocenění!

akdar72
20.05.2015

Opět krásný příběh, který se čte bez dechu.... Těším se na další knihy autorky.

KateBeckett
19.01.2015

Moje první kniha od Danielle Steel. Dobře se mi četla. Moc se mi líbil příběh. Mohu doporučit :)

Rup
28.06.2013

Chybí jen Svatá inkvizice a mohla to být docela dobrá středověká romance. Ovšem v době, kdy celebrity cíleně vyhledávají kdejaký skandál, jen aby se na ně nezapomnělo, je to neslučitelné se životem. Tedy tím skutečným. Jinak řemeslně výborně odvedená práce a překlad rovněž.

mi-nul-o
18.04.2013

Jedna z jejích nejlepších knih - náhled do povah lidí, do jejich duší a především ukázka toho, jak by se lidé měli chovat, jak by měli žít. Lepší svět, čistota duší. :-)
Velice dojemná kniha. A moudrá.

1

Doporučujeme

Dítě Bridget Jonesové
Dítě Bridget Jonesové
Podlehni
Podlehni
Zahrada stínů
Zahrada stínů
Dcera sněhu
Dcera sněhu